Krûðu muskuïi

Aizsāka snukers 

Krûðu muskuïi
12.05.2008 19:22
Biju nesen uz sacençm un secinâju, ka mani krûðu muskuïi pamatîgi atpaliek no vienaudþu muskuïiem, tâdçï arî rezultâti paðvaki.
Problçmas ir ar augðdaïu un vidusdaïu.
Bûtu labi, ja jûs padalîtos ar savu pieredzi tieði krûðu muskuïu trençðanâ. Kâdas metodikas , kâdas problçmas.
Re: Krûðu muskuïi
12.05.2008 20:34
Man saaka augt kad 1.kaart atteicos no stangas spieshanas un spiezhu tikai hanteles. Saaku ar spieshanu sliipajaa, tad spieshana guljus supersetaa ar izveershanu un pabeidzu krosoverii ar spieshanu uz leju. Visos vingrojumos 5-6piegaajieni (+2iesildoshie) un katraa 6-12 atkaartojumi. Man saaka augt jau peec 2ned juutami.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Krûðu muskuïi
13.05.2008 12:09
kaut kaa izveershana visvairaak ieper, juuti ka iepleesh, pilniigi. un naakoshajaas 3 dienaas saap peec velna. pump efekts arii lielaaks, kaa ar stieni. bet labaak kombineet, visu ko vari. gan sliipajaa, gan taisni, gan ar hanteleem.
hanteles vismaz tu vari nomest, ja perebors. ar stieni, vienam pasham, taa riskanti.
Re: Krûðu muskuïi
13.05.2008 15:40
Man ir problçma ,ka ïoti liela slodze aiziet uz pleciem , un tâdejâdi progress krûtîm ir gauþâm mazs. Bûs kârtîgi japiestrâdâ uz koncentrâciju!
Re: Krûðu muskuïi
13.05.2008 21:01
Aa un starp citu, kaads nezin kur var dabuut tas gumijas , kuras kulturisti izmanto pirms uzstasanas ?
Re: Krûðu muskuïi
13.05.2008 22:35
Snukers. tas noziimee ka tapeec arii kruutis atpaliek. Tu NEPAREIZI spied!
Laapstinjas turi luudzu kopaa tad buus diezgan nereaali ar pleciem un muguru spiest ;) Svarus gan njem mazaakus jo vairs tik daudz neizspiediisi, bet pupi augs.

Taas gumijas med rehabil veikalos ir

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Krûðu muskuïi
14.05.2008 13:49
Mateus - offtopikaa. bet ko tu vakar dariiji Ogree? :D jeb es paarskatiijos.
Re: Krûðu muskuïi
14.05.2008 18:47
Jaa tur taisniba, man sanak nepareizi spiest, jo dalu sldozes pleci parnem. Man galvenais koncentracija.
Mateus jau dzivo Ogree :)
Re: Krûðu muskuïi
15.05.2008 00:41
Nepaarskatijies. Es jau 3 gadus kaa esmu pametis Riigu un dziivoju Ogree.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 4?
Ziņa: