Motivâcija :)

Aizsāka Mateus 

Motivâcija :)
20.06.2008 13:54
http://www.youtube.com/watch?v=rBE6Ux1tyDM&NR=1

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: Motivâcija :)
21.06.2008 12:57
To sapratîs tâdi un lîdzîgi domâjoðie. Man viòi ðíiet fiziski nepievilcîgi vîrieði, sabojâtiem augumiem.
Re: Motivâcija :)
21.06.2008 15:51
Ko noziimee sabojaatiem :) Tas viss peec treninju paartraukshanas pazuud sameeraa aatri... ja vispaar netreneejas tad 3-4gadu laikaa zadohljiks pilniibaa :)

es tam pieeju savaadaak (lai gan pats tik milziigus apmeerus arii neveelos)... tas ir labaak nekaa drobeet, tuseet naktiis apkaart un kraapt sievu utt :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Motivâcija :)
21.06.2008 21:16
Mateus pie :) Klau man gribetos dzirdet tavu padomu, kas pa lazhu ka spiezhu hanteles guljus izveershot un vienmeer peec treniniem saap pleci, nevaru nekadigi nokjert kustibas, jau biju sapisis plecu,tagad sadzija saku treneties un atkal eju pie traumas 0_0
MrE
Re: Motivâcija :)
21.06.2008 21:18
Mateus pie bij domaats piu o_0 :D
Re: Motivâcija :)
22.06.2008 13:59
Man arii taa pat bija ilgi un dikti. Liidziigi man bija spiezhot vnk hanteles guljus, bt viss nosleepums ir tajaa, ka jaaseko liidzi lai laapstinjas ir cik vien var kopaa un tu netaisiitu kruushu vingrojumus ar pleciem un muguru. Tehnika tas saucas.... labaakais variant jau ir paluugt kaadam trenerim vai vnk zinosham cilveekam lai paseko liidzi tam kaa Tu pildi shos vingrojumus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Motivâcija :)
22.06.2008 14:35
plds, Kaa ptas,ka reluztati?
Re: Motivâcija :)
22.06.2008 18:22
Man vel augt un augt :) man tagad lielaakaa probleema dadziit kruutis liidz normaalam liimenim un tagad man vel lielaaka liksta... atpaliekoshi tricepsi. Beigu beigaas izskataas ka rudenii sachi izpaliek... bet ciiniishos uz naak pavasari lai buutu ok forma startam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Motivâcija :)
23.06.2008 11:43
Ok, es domaaju Tev visam jabuut oke 8)
Re: Motivâcija :)
23.06.2008 11:48
Laiks raadiis

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Motivâcija :)
24.06.2008 12:43
Mana motivacija - http://www.youtube.com/watch?v=rPXHhMcRFCg&feature=related
Re: Motivâcija :)
29.06.2008 15:30
http://uk.youtube.com/watch?v=-2rH4_rfCyQ&feature=related
Re: Motivâcija :)
30.06.2008 23:04
Manuprât, MrE motivâcija vissmukâk izskatâs :))
Re: Motivâcija :)
01.07.2008 10:30
Mana motivâcija ir vienkârði sevi garîgi un fiziski pilnveidot :) Ja tieði no tçliem , tad noteikti spartietis ir mans vîrieða Ideâls!
Re: Motivâcija :)
01.07.2008 11:10
snukers... tas nav gluzhi motivaacija tajaa rakursaa kaa tas domaats ;) Sevi pilnveidot ir meerkjis un ja tu dziivotu uz vientuljas salas un nezinaatu kad ir BB utt... skuju Tu to buutu saacis :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Motivâcija :)
01.07.2008 11:36
Nu jaa :)
Agrak jau baigi gribejas lidzinaties Arnijam , saskatoties Terminatoru :D
Bet nu , kad tuvak iepazinu ðo sportu , nop, tas nav prieks manis!
Re: Motivâcija :)
01.07.2008 21:32
:)
Gan paardomaasi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Motivâcija :)
01.07.2008 22:06
Ne nu , ja es 25- 30 gados busu LIELS :D, tad kapec gan ne :)
Re: Motivâcija :)
01.07.2008 22:44
Veesi vari paspeet :) Viss no veseliibas un gjeneetikas atkariigs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 1?
Ziņa: