Kâ uzaudzçt masu

Aizsāka narciss 

Kâ uzaudzçt masu
01.07.2008 18:30
Sveiki visiem! Esmu 23g. jauns ar ïoti izteikti spçcîgu vielmaiòu sveru apm 72 kg. Mans sapnis ir ievçrojami uzdzît sev muskuïu masu apmçram 20-30 kg pçc iespçjas îsâkâ periodâ. Kâds var ieteikt kâdu uztru lietot (proteînus,stereoîdus) kâdu treniòprogrammu izvçlçties,varbût ir kâds labs sporta instruktors,kas var palîdzçt ðajâ jautâjumâ. Paldies!
Re: Kâ uzaudzçt masu
01.07.2008 21:34
72kg pie 152cm ir ljoti labs raadiitaajs ;) AUGUMU vareeji arii uzraxtiit.
taalaak:
1. cik gadus treneejies
2. kaads Tavs eeshanas un guleeshanas rezhiims
3. kaads ir Tavs treninju cikleejums un kaadas programas

zinot sho jau var pateikt ko vairaak. Kameer Tu neediisi 50kcal PAREIZA uztura uz katru savu kjermenja kg par UB un kjiimiju aizmirsti! Par kjiimiju aizmirsti vel arii ja Tev nav aiz muguras jau kaadi vismaz 2 gadi treninju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kâ uzaudzçt masu
01.07.2008 22:07
Mateus, man liekas, tev varetu normals bizness sanakt par sito :D
Re: Kâ uzaudzçt masu
01.07.2008 22:44
Da nu... :)
Tu tieshama domaa ka shitie frukti domaa maksaat. VInji klubaa arii ierodas un saka... kaa es tak abonementu nopirku..taisi man tagad programmu un dieetu ;) :D

es te padodu tikai virspuseeju info :) Neko vairaak :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kâ uzaudzçt masu
02.07.2008 11:58
Man vienreiz bija, ka sikie gribeja degustet proteina kokteilus :D
Un tad tie pasi siikie prasija , cik atri muskuli izaugs no taa viena kokteila ko vini izdzera :D vnk drausmigi :D
Re: Kâ uzaudzçt masu
02.07.2008 12:49
:)
taa jau ir... esmu arii dzirdeejis taadus jautaajumu - Tu treneejies vai shpricee? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kâ uzaudzçt masu
02.07.2008 13:17
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 13?
Ziņa: