UB no rokas

Aizsāka Cossa 

UB no rokas
20.11.2008 19:23
Mateus

Varbût panaivs jautâjums ,bet vai pçrkot UB no rokas Tev vienmçr bijis vis ok (domâju dotâ brenda atbilstîba veikalâ nopçrkamajam).Man piedâvâ pat 35 % lçtâk kâ veikalâ
Re: UB no rokas
20.11.2008 21:55
Nu es pirku Mass Tech pa 28Ls tai laikaa kad veikalaa cena bija 49.99Ls
Da viss ir ok. Peerc no zinaamiem cilveekiem un buus labi...
tagad ir labs veikals - Bakersnutrition :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: UB no rokas
20.11.2008 22:53
ja ineta paskatijos bakeri, i ielu atradu . Vai vari par tiem zîmoliem ko pateikt (cik noprotu visi 3 vienâdi ok???) , piemçram tâdu gasparini nekad nebiju dzirdçjis
Re: UB no rokas
20.11.2008 23:36
Neesmu gaspari meegjinaajis. Bet runaa ka ari ir labs. es gan no San un MHP grasos atkal noekipeeties

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: UB no rokas
21.11.2008 07:35
Par to gasparini uzjautâju ,jo viòa proteins pie tâda paða tilpuma ir dârgâks ( vai labâks?)
Re: UB no rokas
21.11.2008 09:16
Izmeegjini, tad zinaasi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: UB no rokas
21.11.2008 09:48
Cossa, vai tu esi miljonârs? Nafig pirkt dargos MHP, SAN, Muscletech utt, kad var lîdzîgus (pçc sastâva) vai pat labâkus produktus nopirkt stipri lçtâk (kâdas 2 rezies)? Neskaties uz firmu nosaukumiem, skaties uz sastâviem.
Re: UB no rokas
21.11.2008 10:12
TIESHI taa... skaties uz sastaavu proteins ;)
Un tas jau nekas, ka salidzinot VP cenas ar to pa kaadaam individuaalie darbonji tirgo labos brendus... atshkjiriiba ir minimaala. Un sastaavs... jaa.. to tieshaam der izlasiit. 2x leetaaks... Mass Tech es peerku pa 28Ls... taa pasha tilpuma Gain Fast VP = 22Ls... Gain Fast ir vnk cukurs... Mass Tech... es ilgi vareetu staastiit kaadeeljl man patika :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: UB no rokas
21.11.2008 10:57
Mateus, vai mûsu laikos kâds vel pçrk sporta paiku viekalos (es runâju par Latviju)? Un nav jau obligâti jâpçrk Universal vai BioTech, ir pietiekoði liela izvçle ar normâlâm lietâm.

Par sastâviem/cenâm runâjot - paòemam viselemtârâko kreatînu monohidrâtu un salîdzinam, cik viòð maksâ MHP bundþâ un cik maksâ tas pats kreatîns, bet Universal bundþâ. Starpiba bandrîþ 2 reizes, pie tam, ka kvalitâte Universal gadîjumâ ir labâka (creapure).
Tiesi tâ pat ir ar pârejo - piem. super-puper krutais MHP Probolic, kurð pçc sastâva ir lçts sojas proteîns, bet maksâ nesûdîgi. Un salîdzinâjumam Dymatize 12 Hour proteîns.
Re: UB no rokas
21.11.2008 16:02
Pamçìiniet krutâs firmas.. VIsmaz zinâsi pa ko maksâ..
Es arî agrâk lietoju parastos kreatînus un proteînus. Nekâda spçka nav no viòiem.. Nekâds efekts.. efekts pielîdzinâms nullei.. !!
Re: UB no rokas
21.11.2008 18:04
godiigi sakot protein tu tikko taaaaaadu lazhu noleeji :D:D:D:D:D:D:D
kretinu (tiiru bez piemaisijumiem) neviens nesaka ka ir shkjirba kuru brendu pirkt, bet Probolic saliidzinaat at Dymatize :D Man ir abi divi... Dymatize lidz pusei izdzerts. Sorry... bet pareizi ir, ka pameegjini un tad runaa ;)

Leets sojas proteins :D:D:D:D Labs... tu kjiimisko analiizi veici? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: UB no rokas
21.11.2008 18:51
Mateus... laþu ja ?? Dþeks òçma Biotech, Universal, visus ðitos lçtos..
Spieda 140kg no krûts.. svars viòam bija 85kg.. Trençjas 1 gadu bez progresa..
Tad paòçma Muscle Tech firmas Celltech kreatînu 3kg + Nitro tech proteîns.. Vçlâk vçl tâdu Mutant massu (7kg geineris) + creakic un vçl kaut kâdi tur kreatîni..
Beigu beigâs pçc 4 mçneðu treniòiem 175kg spieþ.. Un vçl pa vidam viòam bija roka salauzta... rokas kauls salauzts.. Un uz íîmijas nav. to es toè zinu... Un svars viòam tagad kaut kâdi 98 ;)
Palasi ka tas pats Nitro Tech ir spçka proteîns, viòam vairâk tâs aminoskâbes iekðâ, kuras vajag... Un ðitas masai arî labs ir.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.11.2008 18:57 by v1r00z.
Re: UB no rokas
21.11.2008 19:02
v1r00z paarlasi velreiz ko es raxtiju un tad atvainojies man :P :D:D:D
Re: UB no rokas
21.11.2008 19:45
v1r00z Wrote:
-------------------------------------------------------
> Spieda 140kg no krûts.. svars viòam bija 85kg..
> Trençjas 1 gadu bez progresa..

> Beigu beigâs pçc 4 mçneðu treniòiem 175kg spieþ..
> Un uz íîmijas nav. to es toè
> zinu... Un svars viòam tagad kaut kâdi 98 ;)


v1r00z, 35 kg spieðanâ guïus un 13 kg sava svara 4 meneðu laikâ bez íîmijas? tu pajokoji vai kâ?
Re: UB no rokas
21.11.2008 19:55
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> godiigi sakot protein tu tikko taaaaaadu lazhu
> noleeji :D:D:D:D:D:D:D
> kretinu (tiiru bez piemaisijumiem) neviens nesaka
> ka ir shkjirba kuru brendu pirkt, bet Probolic
> saliidzinaat at Dymatize :D Man ir abi divi...
> Dymatize lidz pusei izdzerts. Sorry... bet pareizi
> ir, ka pameegjini un tad runaa ;)

uzreiz saku - nevienu negribu apvainot, bet ir labs teiciens par aitâm un cirpçjiem. vai arî to var gudri nosaukt par "produkta pozicionçðanu tirgû".


> Leets sojas proteins :D:D:D:D Labs... tu kjiimisko
> analiizi veici? :)

kas var b'tu vienkârðâk - paòemam abas bundþas un palasam sastâvus
Re: UB no rokas
21.11.2008 20:28
Panjemu sojas izolaatu pa 3.5Ls kg (maisinjaa peerku) un panjemu Probolic SR... kaut kaa vairaak par sojas izolaatu man te sanaak Probolicaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: UB no rokas
22.11.2008 17:05
Kâdu tilpumu un par cik paòçmi to probolic ?
Re: UB no rokas
22.11.2008 20:12
Neatceros pa cik, bet tilpums 4lbs...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: UB no rokas
06.12.2008 12:32
Mateus kur tu to sojas izolatu vispar perc?
Re: UB no rokas
06.12.2008 22:48
no rokas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 8?
Ziņa: