Aminoskâbes

Aizsāka Skals 

Skals
Aminoskâbes
27.11.2008 05:59
Man treniòzâlç ieteica dzert pçc treniòa Amino 2002, Aminoskâbes, muskuïu masai. Vai tas ir kaitîgi. Neko sakarîgu es inetâ par ðitâm kapsulâm neatradu. Varbût kâds zin. Paldies
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 09:17
tante no dvielju mazgaatuves ieteica?
Aminoskaabez muskulju massai.... nez ko naakamo ieteiks...
Aminkas ir peedeejais kas vajadziigs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
skals
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 10:44
Nç treners teica. Aminoskâbes ir proteîna pamats. Uztura bagâtinâtâji, jau arî sastâv no proteîna. Mateus es tâ îsti nesaparatu, tas ir kaitîgi, dzert aminoskâbes?
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 11:48
Skals, cik tu sver un ar kâdu svaru taisi pietupienus?
skals
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 11:52
Es sveru 90kg un pietupienus taisu ar 60kg uz stieòa
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 12:52
pie tava svara - tas nav daudz. par visâdu figòu lietoðanu (proteîni, aminoskâbes utt) jâsâk domât tad, kad slodze zâlç ir pietiekoði liela un ir problçmas atjaunoties lietojot tikai parastu paiku.
tavâ gadîjumâ - kad spiedisi vismaz savu svaru uz stieòa, tupsies ar vismaz 1.5 saviem svariem, vilksi vismaz 2 savus svarus - tad sac domat par UB. lîdz tam laikam, regulâri çd parasto paiku un neèakarç sev smadzenes ar visâdâm muïíîbâm.
skals
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 13:12
Spiest ta es spieþu guïus 100kg, vienkârði es kâjâs maz taisu, reti, tâpçc arî ir tâds svars, jo man ir problçmas ar muguru. Es speiþu guïus, sçdus, bicepss ar stieni 40kg, preses ar papildus ripu 15kg un velku es 80kg, viss sçrijâ 8 rezes pa trim piegâjieniem. Un tas viss divas reizes nedçïâ. Tâpçc arî treners teica, ka pie tik lielas slodzes, vajag kaut ko rît iekðâ. Bet jautâjums bija vai tas Amino 2002 ir kaitîgs??????
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 13:26
apskaties sastâvu, nekas kaitîgs tur nav - presçts proteîns vien ir:

http://www.bellum.lv/maintenances/products/aminoacid/156
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 13:48
biceps ar stieni 40kg ir nopietni... kad man roka bij 42cm taisiju ar 25kg... interesanti ... Tu cel vai meetaa svaru ;)

aminoskaabes nav visa pamats. tad jau pohuj ko lietot no ub ;) aminoskaabes arii ir daudz un dazhaadas. Un proteins jau tev pateica iistenibaa ljoti pareizi.

Tupieni ir vnk smiekliigi... laikam kaarteejais ar seerkokkaajaam bet sakachaataam rokaam? To tev treneris neteica ka jaatreneejas normaali?

UB piramiidaa iisteniibaa 1=vitamiini, 2=proteins (suukalu manupraat buus labaakais), 3. BCAA 4.nu moshka geiners 5. vienkaarshaas aminkas. Nu un pa vidu ari kreatinu var iemest... bet vispaar... paziistu vairaakus atleetus kas ir no chempionu rindas, kas lieto tikai vitamiinus un paarejo tik ar paiku uznjem

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
skals
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 18:14
Mateus, man kâjas nav sçrkokainas:)) Es jau trîs gadus eju uz zâli, neko nçesmu lietojis. Man gadu atpakaï mugura aizlidoja pa pieskari, tâpçc arî svaru stipri samazinâju, bet kâjas es spieþu guïus pozîcijâ apmçram 150kg, tur jau bija jautâjums par pietupieniem:)). Bet vispâr man kâjas riebjas taisît, mani vidusskolâ mçìinâja uztaisît par sprinteri, man ikri ir tâdi kâ íieìeïi un tas man riebjas:D Par bicepsu, tas ir, uz stieòa 40kg, ceïot ar abâm rokâm, nav 40kg uz katru roku. Ja ar hantelçm es strâdâju, tad tie ir no 18kg lîdz 20kg uz katras rokas.
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 18:34
Nu es neesmu debils... es par to ari runaaju.. stanga 40kg ir ahuuni daudz. Manupraat Tu tur vairaak plecus un jostu satrenee nekaa bicepsu.

bet nu treneejies kaa zini.

Un 150kg kaaju presee ari ir maz. taa arii ir ka tupieni 60kg buus~150 presee.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
skals
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 18:46
Man atkal liekas, ka tas nav daudz, bet vairâk gan es nevaru. Uz zâli nâk arî tâdi piecdurvju skapji, kas ceï, ka maz neliekas. Viòi piedalâs powerliftingâ, kâdi ir viòi un kâdus tie svarus ceï man liekas, man lîdz pensijai bûs ko darît:))
Varbût tev par tiem pleciem taisnîba, bet stieni es nemçtâju.
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 19:07
nejauc biezpienu ar motoreljlju :D Powerlifteri treneejas lai celtu vairaak un vinjiem pohuj kaa... bet jaapacelj.. tupas bez maz shpagataa, tjaga tas pats utm.

Tas ir daudz. Biceps ir muskulis kuram vajag mazos svarus. Tikko tu panjem lielos svarus iesleedzas viss cits arii. Ja netici... panjem to savu 40kg stangu un pacilaa skota solaa.
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 20:53
Ak jç, dþeki, tâ jau jûs sevi kapâ âtri vien iedzîsiet!! Izklausâs jau traki. Kam jums tik traki lielus muskuïus?
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 21:02
ar ko kapaa? ar aminoskaabeem?
Un man piem nav traki lieli... es tievs.
kursh te ir ar traki lieliem muskuljiem?

par to kapu... driizaak kaiminju alinieks nonaaks kapaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 27.11.2008 21:03 by Mateus.
Skals
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 21:48
Labi, labi pamçìinâðu ar kâdiem 30 kg taisît vairâk reizes un sçºijâs 15 reizes. Es agrâk tâ taisîju 5 reizes normâls temps, 5 ïoti lçnu un atkal 5 normâls temps. Redzçs kâda bûs starpîba. Iespçjams tev taisnîba, kaut principâ, kadi vçl muskuïi var ieslçgties. stâvus ceïot stieni, pârsvarâ strâdâ biceps.
Re: Aminoskâbes
27.11.2008 22:19
njihuja - staavot iesleedzas gribot negribot ari kapitaali prese, mugura dirsa. Ja pa daudz svars - pleci.. pie kam kapitaali.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aminoskâbes
28.11.2008 14:15
Jâ Mateus tev bija taisnîba, laikam bicis bûs jâtaisa biki savâadâk, lai sanâk tikai uz rokâm slodze. Sçþot un atbalstot eloòus, cilât stieni, tad gan sanâks tikai rokas.
Re: Aminoskâbes
28.11.2008 15:47
vo nav jums ko darît - 2. dienu apsprieþat kâ pareiz kaèât bici. Skals, uztaisi pâris piegâjienus pievilkðanos ar svaru (tâ lai sanâk 8-10 reizies katrâ piegâjienâ) - nomoèîsi gan muguru, gan bicepsus tâ, ka nâkoðajâ dienâ nevarçsi rokas pacelt. tas pats ar tricepsiem - uztaisi atspieðanâs uz lîdztekâm ar svaru un bûs tev laime.
Re: Aminoskâbes
28.11.2008 15:52
proteîns.....nu nav ko darît. Bet bicis tas ir svarîgi, bet mugura jâsaudzç:)
punisher
Re: Aminoskâbes
22.04.2009 13:12
Da bici sakuma janjem uz skota sola, stavot kajas ar 60kg shatngu bici cilajot vari salto meetaat :D stavot kajas tur ir jamak celt, bet par ljaunu nenaak kaadu treninju parmainjas pec panjem ahujeno svaru kuru labi ja 2x vari pacelt un tad piramiidaa uz leju ejot piedzen liidz plikas rokas nevari pacelt ;)
Taa ir tikai teorija ka biceps jatrenee ar maziem svariem un vismaz 12x piegaajienaa, ja veelies masiivus muskuljus ta ir janjem atieciigi lielus svarus un lai vinjus pienacigi paceltu muskulji pakapeniski ir japieradina pie svara.. piemeram grudaku es celju 135kg., 140 es nevaru pacelt, bet tapat es njemu 140 un celju ar zaales paliidziibu un zinu ka peec meenesha es to pashu darishu ar 145kg :)
Re: Aminoskâbes
10.06.2009 22:49
mateus ko tu te gvelz ja muguru nerauj atpakaļ un augšdelmi praktiski nekustās un vēl neceļās uz pirkstgaliem tad kāda te vēl dirsa
Emīls
Re: Aminoskâbes
15.06.2009 15:46
Punišer, tā ir ļoti stullba teorija, ko tu pateici par to spiešanu... Vispār tuvāk par 90% no maksimālā nemaz nevar pietuvoties spiešanai guļus, ja Tu nesēdu uz ūber ķīmijām... Tāpat no maksimāla svara ķermenim tas ir šoka stāvoklis, no virsnieru garoizas izstrādājas kortizols kā atbildes reakcija un muskuļu spēks samazinās.. Ja jau Tev mēneša laikā + 10kg spiešanā, tad jābrauc uz Eiropu vai Pasauli parādīt savu sniegumu...
Lai veicas !
Re: Aminoskâbes
15.06.2009 20:50
Emīlam.
Wow! Kas tad te par atklājumiem. 90kg no sava svara uzspiest, saki? Es, personīgi, aizgāju līdz 127.5 kg spiešanā guļus. Un bez jebkādiem proteīniem, kreatīniem u.c. speciālā sporta uztura. Mans svars toreiz bija 85 kg.

Punisheram varētu ieteikt vienīgi, lai neforsē, jo arī locītavām ir jāpierod pie svara un tas notiek lēnāk nekā muskuļiem. Pieņemu, ka tu to zini, bet gribas to pateikt, varbūt kāds jaunais izlasīs. Tā ka svaru liekam klāt pamazām, neskatoties uz to, ka ir pruha un varam pacelt daaaaudz. Plecus var sačakarēt pusgada laikā. Bez tam reizes trīs gadā ir svētīgi izēst kādu bundžu locītavu preparāta- Animal Flex, Jointment Sport, Reliev piemēram.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 1?
Ziņa: