prese

Aizsāka hei 

hei
prese
29.11.2008 23:14
Jûs varçtu padalîties ar info kâ pareizâk un efektîvâk trençt vçdera muskuïus, presi. Gan zâlç, gan mâjâs. Es neko îpaðu nevaru atrast.
Re: prese
29.11.2008 23:42
Un ko Tu gribi panaakt?
Muskulju apjomu, jeb reljefu?
trenee? preses saspieshana guljus un kaaju celshana pie stienja vai liidztekaas. Viss.

Nevar atrast? http://www.google.lv/search?hl=lv&q=abs%20training&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw nu nu...

reljefs = dieeta+kardio

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: prese
30.11.2008 14:52
Mateus, ir ka4aki, (iesâcçji), kam nekâdu diçtu un kardio nevajag, lai prese bûtu kâ redele.. Protams, ne vairâk kâ masa kâdi 80kg.
Info bûtu tâda ---> Neatlaidîba un mçríis.. ja bûs, tad nemaz negriezîsies ðeit prasît.!
Re: prese
30.11.2008 15:05
tie ir nevis kachaki, bet izteikti ektomorfi. Nejauc.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: prese
30.11.2008 15:47
â vispâr jâ. Taisnîba :D :D
Es arî agrâk tâds biju. Tagad man presi i redzçt nevar. :D
Re: prese
30.11.2008 17:59
es tikko pametu dieetas un treninjus uz massu man paaris meen laikaa visa prese izlien aaraa pati no sevis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: prese
01.12.2008 22:06
ja godîgi, es kad sasprindzinu presi, redzu tikai tâs augsçjo dalju, un nevaru atrast spec trninju apaksdaljai, lai kautvai to taisnâku padarîtu.
Re: prese
02.12.2008 00:16
Klau... lasiit nemaaki... reaali presi redzamu padara kardio+dieeta.
Tad kad man vinja pati par sevi jau ir redzama, es sveru ~80kg tikai.
trenee kaa gribi.. bez kardio un dieetas presi neredzeesi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: prese
02.12.2008 22:53
kardio OK, bet kâda gan diçta, ja tagad esmu tajâ - uznjemt pçc iespçjas vairak kalorijas posmâ, ar to kas majas piejams. zinu, ka ir tadas dietas, ar ko uznjemt tapat daudz kalorijas, bet nu es edu to ko varu, nevis to ko gribu.
Re: prese
02.12.2008 23:19
tu esi ar pirkstu taisiits vai ziimulo????????
cik trulam jaabuut buut uz masas dieetas un murgot par presi?
Uz masas nevienam nekad nav prese.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 15?
Ziņa: