Jautajums Mateusam:D

Aizsāka Arnolds 

Jautajums Mateusam:D
08.12.2008 22:01
Biju lasîjis vairâkus topikus ðajâ forumâ un tâ kâ tu esi apmierinâts ar muscletech produkciju varbût vari pastâstît kâdus tiesi muscletech produktus lietoji un cik labi tie palîdzeja:) Es trennçjos jau gadu, man ir 16 gadi(pec 2 mçn 17), svars 72kg, augums 1.78m. Tâkâ uz doto brîdi man ir nauda tad es varu nopirkt kâdu muscletech produktu vai animal pack. Kâdu muscletech produktu ieteiktu (es ðobrîd uz masu trennçjos)? Kâpçc tieði ðo produktu? Vai varbût ,kapçc tieði neieteiktu?:D
Re: Jautajums Mateusam:D
08.12.2008 23:35
ja tu saki VAI Animal Pak. Tad peerc animal pak.
Kameer nebuus sakaartots rezhiims, treninji un uzturs - nekaads UB Tev nepaliidzees. Un jaa... tagad mans favoriits ir MHP un SAN

Un ko noziimee kaapeec to jaa to nee... man kaut kas patika, kaadam nepatiks. No Mass Tech dabuju 4kg klaat 10 dienu laikaa, taadeelj patika. Vai vareetu to atkaartot nezinu. Um varbuut tas bija uz uudens reekjina deelj kreatina. ...hmm...iisteniibaa vareetu tagad panjemt, lai savu svaru atjaunotu...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
joks21
Re: Jautajums Mateusam:D
09.12.2008 14:04
kreatinu man sskkiet vispar nav jega lietot, jo taaa iedarbiba ir uz kadam 10 sek un tad paariet uz citu energgijas avotu!!!
Trennejos nopietni 4 reiz nedelaa, ar uzturu nav problemas.. Gada laikaa plus 5kg.. .:) (nejau tiira muskulju masa :D :D :D)
maybe panjemt mass tech??? Vai tieshaam man tas neko nepaliidzees??
Re: Jautajums Mateusam:D
09.12.2008 15:27
Kaads iisti labums no taa Animal Pak?
Re: Jautajums Mateusam:D
09.12.2008 17:21
joks: toch joks... kaadas 10min? kaada energjija? Kur tu raavi ka kreatiins ir energjeetikjis???? doshu pavedienud peec kaa mekleet infu googlee - ATF, ADF, fosforskaabe, kreatinfosfaats, ATF sinteeze.

Kreatiins (kvalitatiivs) ir ljoti efektiivs UB.

eddzha: a kaads labums vispaar no vitamiiniem???

Arnolds: ja progress ir redzams, tad jaa ir jeega no mass tech

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Es sodien pasutiju to mass tech (pa 45 ls)! Draugs piedavaja tipa to bundzu uz pusem lietot un vins pusi apmaksatu! ir jega no pus bundzas mana vecuma vai labak tomer katrs savu izlieto?
Re: Jautajums Mateusam:D
09.12.2008 21:29
no 1 bundzas tev neka nebus. No pus bundzas vel jo varak;)
njaa. kaa es uzrakstiju ta es paksatijos cik 1 porcija sver (laikam 200 grami) 1 pats izlietosu to bundzu. Tagad jagaida lidz pirmdienai kad atvedis:D
Re: Jautajums Mateusam:D
09.12.2008 23:26
ko noziimee nekaa nebuus no 1 bundzas???
treninju dienaas uzreiz peec trteninja, ne treninju brokastu vietaa. paareejo rezhiimu kaartiigi jaaieveero. 10dienaam taa bundza. Bet nu cena psc :) es pa 28Ls pirku ;) bet 4gab uzreiz

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
joks21
Re: Jautajums Mateusam:D
09.12.2008 23:38
vinnss jau arii iet uz to kreatina fosfatu, nu katrs no tiem atf,adf, kas atrodas mitohondrijaas ir energgijas avots, kas noardaas pie noteiktam slodzeem, un tas kreatins tev palidz 10 sekundes(!) un to es stabili zinu ;)
Re: Jautajums Mateusam:D
10.12.2008 00:28
nu zini zini ;)
par taam sekundeem tu konkreetu lazhu nolaidi... un tas laiks ir vel mazaaks. Tas ir laiks kuraa izbeidzas organisma rezerves ATF un tiktaal, ka organisms pats nespeej vairs taas atjaunot. ATF shkjelshanas rezultaataa veidojas fosforskaabes atlikumi un ADF savukaars kreatinfosfaats paliidz pa jaunam sintizeet ATF izmantojos FS atlikumus un ADF ;)

Jo lielaakas kreatinfofaata rezerves, jo ilgaak organisms speej razhot ATF. Protams tur vel zinaamu lomu nospeelee anaerobais slieksnis un vel paaris niances, bet zinuzinu... es visu saku nepareizi un Tu joks visu labaak zini. Man prieks par Tevi. Gan kaadreiz apguushu visu tik pat labaa liimenii.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
28 ls? kur tu tik leeti dabon?:D
Re: Jautajums Mateusam:D
10.12.2008 17:50
Nu ir vietas kur var dabuut.
Nu katraa zinjaa maximums ko es maksaatu par MassTech ir 36Ls ...nu ja galiigi VARBUUT 38... 45 jau psc cena

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jautajums Mateusam:D
10.12.2008 18:40
Mass Tech - 30 ls.. ;)
Vçl labs ir ïoti Mutan Mass geineris. ;)
joks21
Re: Jautajums Mateusam:D
10.12.2008 19:56
es zinnu tikai to ko uzrakstiju, neko vairaak ;)
Re: Jautajums Mateusam:D
10.12.2008 20:40
paklau... argumentus luudzu, atsauces vai ko taadu ok? Pagaidaam tu esi divaas teemaas iekakaajis ar gudriem vaardiem, tas ari viss. Taatad... gaidam no Tevis sheit argumentus un par mildronaatu ari neaizmirsti luudzu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Biðk nesapratâm 1 otru kad runâjâm:D Vinð (tas kuram pasûtîju) domâja ka gribu cell-tech hardcore bet es domâju ka pasûtu mass tech... Galu galâ dabûju ðodien cell-tech hadrcore pa 45 ls:D nu ko.... ðodien pçc trenniòa jaizmçìina:)
Re: Jautajums Mateusam:D
14.12.2008 19:22
cell tech ir PILNIIGI cits produkts

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
un kâds vel Latvijâ runâ par ekonomisko krîzi? cilvi pçrk pa 47 to ko var nopirkt pa 30. vienkârði ahujetj.
Lai ðito nopirktu es pusmeneða kabatas naudu un lielako daïu stipendijas atvelçju ðim pirkumam
Re: Jautajums Mateusam:D
15.12.2008 20:47
Mnjaa... zheel ka taa bundzha nav uz pus meenesi :D
a zini.. man vairaak un vairaak liekas ka kriizes NAV :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mans cell tech uz 25 dienâm pietiek:D (ar visu to ka pirmâs 5 dienas pa 2 procijam diena)
Re: Jautajums Mateusam:D
15.12.2008 22:31
taas divas porcijas gan ir pilniigs uudens. Nav shkjirbas. Meejginaaju i 2 i 4 i tikai pa 1... nekaada shkjirba

Vispaar neko iisti no vinja nejutu. Tai pat laikaa no Mass Tech jutu... man kalorijas labi ieper.. ko arii uzskatu par galveno masas audzetaaju

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tad jau redzçs kas bûs, mosh man ko dos (cerams) :)
Re: Jautajums Mateusam:D
17.12.2008 18:00
ja arii dos, to var noveerot pusgada laikaa
saliidzinot 2 lietoshanas reizes pa pusgadam ar kaut kaadu pauzi. Preteejaa gadijumaa viss ir subjektiivi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nezinu kaa ar masu bet svars +1 kg(laikam tas uudens), un speeks ir klaat! 1 trenninu pirms cell tech hardcore saksanas lietot meginaju 85kg uz krutim (maximums) uzspiedu! 2 ned velak atkal spiedu maximumu 85 kg (uzlidoja kaa suuds) 87,5 kg ari diezgan viegli uzgaja un 90 kg mazliet pietruka. Bundza tik pusee un speeks uz visiem vingrinajumiem nak klaat! pirms 17. dzimenes to4 90 uzspiedisu:D a kad man sitas kreatins beigsies speks saglabasies vai atkal bus mazaks?
Re: Jautajums Mateusam:D
29.12.2008 16:21
Vel viens :)
logjiski ka samazinaasies.

Un tas pieaugums nav uz kreatina rekjina. Ja Tu pats to sapratiisi, tad paliks ari speeks. Vieniigi es palaidu garaam - Tev speeku vajag vai masu? Ja speeku, tad +5kg spieshanaa var dabuut klaat arii bez kratiina... 5kg klaat tas nav daudz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: