Jautajums Mateusam:D

Aizsāka Arnolds 

Masu! vnk 82,5 pirmo reizi jau julija beigas uzspiedu un decembri tikai saku spiest vairak! trennejos uz masu visu laiku (8-12 x viena piegajiena) ta4u taa kaa spiesana uz prieksu negaja tad visu novembri spiesanu taisisju uz speeku ( 10 piegajieni, 1. piegajiens pa 4x, 2.-5. piegajiens pa 3x, 6.-8. piegajiens pa 2x, un 9.,10. piegajiens pa 1 reizei, bet ne maximums) tada veida man spiesana aizgaja uz prieksu un ja es tos 4 piegajienus pa 3x taisiju ar 70kg, tad tagad es taisu kopa 4 piegajienus pa 8x(masai) ar 70kg.
Re: Jautajums Mateusam:D
29.12.2008 22:24
8-12 nav naturaalja treninjsh uz masu. 12-15 gan buus.

un nezinu kur tu esi dzirdeejis ka pa 2 un 1x jaataisa vispaar ;) To var taa... savam priekam, bet reaali progresam zem 5x maza jeega liist. Arii ja treneejas uz speeku.

Tie kas treneejas uz speeku - spieshanaa guljus trenee tricepsu un muguru vairaak nekaa kruutis - tas taa infai... ar stangu guljus kruutis neko daudz neuzaugs.

Un tiec reiz paari tam, ka ne jau no speeka kaut kas atkariigs Tavaa muskulju masaa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tas jau nav vienigais vingrinajums ko es taisu krutim! pec spiesanas man ir 3 piegajienu izversana un 3 piegajieni pullower tad vel atpsiesanas no liidztekaam! citreiz hantelu izversanas vieta taisu hantelu spiesanu uz sliipa sola! kruutis un biceps pirmdienas un piektdienas, mugura un pleci sveetdienas, kajas un triceps tresdienas! triceps un mugura ari tiek labi trenneta! a kaa tu trennee kruutis?(tu jau laikam masai:D)
>kur tu esi dzirdeejis ka pa 2 un 1x jaataisa vispaar ;) To var taa... savam priekam, bet reaali progresam zem 5x maza jeega liist. Arii ja treneejas uz speeku.


nu bet ar tiem 10 piegajieniem man atri vien progress naca (speekaa)! tu jau laikam doma ka +5 kg spiesana nav daudz! nu ja raugas taa ka 170 vai 175 tad jau maza skirba ,bet no 82,5 uz 87,5:D prieksh manim tas ir daudz! pec gada jau mosh 115-120 spiedisu:D
Re: Jautajums Mateusam:D
29.12.2008 23:37
izveershana kruutiim jaataisa PATI peedeejaa, jo taa muskuli izstiepj.
Pulovers ir vairaak tricepsam.

Lai augtu kruutis labaak ir jaasaak ar hantelju spieshanu 45 graados, jaaturpina ar hantelju spieshanu guljus un jaapabeidz ar izveershanu. Viss pa 12-15 atkaartojumiem, ar max svariem, pa 5-6piegaajieni.

Lai vnk palielinaatu svaru spieshanaa - taisi atspiedienus liidztekaas ar atsvariem. Tici man... paaris meen laikaa vel 5-10Kg klaat spieshanaa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Bus japamegina pataisit kadu laiku. A tad to atspiesanos no lidztekam ari var taisit vai ir ta ka vai nu 1 vai otru?
Re: Jautajums Mateusam:D
30.12.2008 18:57
vnk pirms razvodkaam uztaisi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jautajums Mateusam:D
30.12.2008 21:33
mateus, vai ir ko iespâjams panâkt mâjas apstâklos, ja man pieejamas tikai 2x 6kg hanteles? Nu pa vakariem pirms guletieshanas atspieshanos taisot, un ar hantelem vel prieks pleciem, bicim, tricim. Esmu jaw agrak pa vakariem trenejies bet neko nejutu.
Re: Jautajums Mateusam:D
30.12.2008 23:53
2x6kg... nezinu :) tieshaam... dari kas sanaak...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jautajums Mateusam:D
31.12.2008 02:17
Sorry, ka es atbildu Mateusa vietâ. BEt nç nav.
Un vai tieðâm, ðajâ gadsimtâ, nekâdîgi nevar atrast zâli, kur pilnvçrtîgi var veikt gandrîz visus vingrinâjums - bâzi, kas dod arî to acîm redzamo un svariem redzamo rezultâtu.
Gada laikâ var panâkt to ko zâlç 1. mçneða laikâ ;)
Re: Jautajums Mateusam:D
31.12.2008 02:21
aizmirsu pieminçt, ka pie trenezieriem(zâlç) tieku skolas laikâ, pçc stundâm, bet skola ir 20 km no vietas kur es dzîvoju, un ar visiem shiem brîvlaikiem iegadîjies tâ, ka netieku uz zâli, tâpçc ceru kautko uzturçt majas apstâklos. Galîgi novâjçt tak ar nevar.

P.S. Vai bûs kâda jçga ja KATRU vakaru taisîshu atspieðanos, pietupienus, un vçderpresi + bik ar hantelem padarboshos?????



Edited 1 time(s). Last edit at 31.12.2008 02:24 by Koudy2.
Re: Jautajums Mateusam:D
31.12.2008 10:27
Jeega buus vienmeer. Buus tonuss muskuljiem un taa, bet ne masu neko taadu neuztreneesi. IR visaadas iespeejas pie stienja utm pievilkties uz muguru vai bicepsiem utm. Kaajas var trenees sprintojot. Bet taa nopietni nekas nesanaaks.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: