Vitamini

Aizsāka Mr.E 

Mr.E
Vitamini
20.12.2008 12:01
Labdien cien. sportisti!Man ir sasapejies tads jautajums, kadus vitaminus jus lietojat?Cik izdodat menesi naudas?Varu atlauties vitaminiem apmeram 10ls menesi, ko jus ieteiktu?
Re: Vitamini
20.12.2008 12:14
Es eedu Animal pak, bet arii nu taa.. kad sanaak, jo pashlaik esmu aaraa no jebkaada rezhiima.

10Ls meenesi... Fitshop.lv bij kaut kaadi scitex vai kaa vinjus tur. Daudzi lielija ka esot ari labaaki par AnimalPak... bet nu animal pak pa 22Ls ir uz 44 dienaam... nezinu kaa tie

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Vitamini
20.12.2008 13:27
Ja vienu menesi biju vinjus ari lietojis.Nez ko tur lielit ja pienjem ka pruhu tu ta vai ta no vinja nejutisi, tad paskatoties animal sastavu ari 5 klasnieks pateiks ka animal labaks, varbut ari kludos, bet vai tiesham vairak nekas tas pa10ls prakstiskaks?
MrE
Re: Vitamini
20.12.2008 13:30
Ko teiksi par vitamaz?Tagad dzeru, bet treninjus atsakshu pec kada menesha... Tam vitamax diezgan plash sastavs ir ieksha pat divas aminoskabes, varbut var piepirkt pa letam naudam kko tam klat?
Re: Vitamini
20.12.2008 13:34
Tieshaam nezinu :)
es neko bez Animaala nelietoju

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vitamini
20.12.2008 13:38
Aptiekâ nopçrkajamam nav liela saistîba ar sportu. Es jau neko nezinu, bet ieteiktu pirkt sporta uzturu ;) Es pirms treniòa dzeru Animal Pak un no rîta dzeru Undevit vitamînus (60sant. maksâ)
Mr.E
Re: Vitamini
20.12.2008 14:08
Un ko sakat par Anabolic pack , ir kadas atsauksmes?

v1r00z tas undevit pa 0.60 menesim?
Re: Vitamini
20.12.2008 17:07
Gucans dzeera tos vitaminu kaut kad. Nezinu cik ilgi un vai patika. Bet ja godiigi man Anabolic pak pat laikam labaak patika... biju piemirsis par to... tur tribulus uzreiz ir klaat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vitamini
20.12.2008 18:37
Undevit ir parastie vitamîni visi svarîgâkie - 50 tab. nu es dienâ 5 tabletes izdzeru. tad parçíini cik ilgam laikam!
Re: Vitamini
20.12.2008 18:51
visi svariigaakie... tur zeedainja devas... ja njem veeraa ka B grupa vien vajadziiga 10x lielaaka deva nekaa vienkaarsham cilveekam. Devas...devas jaareekjina un uz saviem kilogramiem...

driiz vareeshu pateikt jaunumos no shitaas pasaules, jo grasos uz kursa seesties ari shaadu taadus jaunus vitaminu izmeegjinaat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Vitamini
20.12.2008 19:34
v1r00z prieksh kam tu dzer 5?50 tab pa 0.60 sant normali... protams nejau treninju periodiem bet ta vispar, kad goljaks ar naudam :)

Mateus , tomer.. :) Kadu kursu eas ieplanojis?

Obligati raksti te kad njemsi jaunus vitaminus .. es driz grbu atsakt treninjus un tad gribu ar pratu iepirkties....
Re: Vitamini
20.12.2008 21:21
vel nezinu, bet kaut ko no ljoti vieglaas artileerijas. Ljoti sen neko neesmu lietojis, domaaju, ka man taapat iepeers.

nu vot... likshu testosterona propionatu 50mg katru 2.dienu +metanu20-40mg dienaa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 20.12.2008 21:56 by Mateus.
Mr.E
Re: Vitamini
20.12.2008 22:33
Lielisks kurs shkjiet.. :) Cik tas viss izmaksa menesi?

Starpcitu cik metans viens pats maksa?
Re: Vitamini
20.12.2008 23:40
iistenibaa ljoti vienkaarshs un viegls kurss. aatrie prepi, lai vareetu iiso kursu taisiit.
nezinu cik maksaas... metaans kaa pie kaa 15-30Ls (pronabol vai metanox)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vitamini
21.12.2008 00:50
forsh, no vitaminiem jaw pie metana tema pariet, man viens pastulbs dzekinjs teic: kada jeg maksat pa zali, salietojies metanu un staiga ar muskuliem.
Mr.E
Re: Vitamini
21.12.2008 10:37
Tas tapec ka maz cilveku foruma un ja sanak paplaapaat pa kaut ko ta sanak shita... :) Esmu viena doc. filma ari dzirdejis ka viens arsts teica ka esot cilveki kas lieto un nejiet nemaz uz zali, bet Mateus uzreiz atspekoja ka tadu nemaz nau un tas nemaz nevar but.
Re: Vitamini
21.12.2008 12:46
Es nez, cik es citiem stastu to ko salasos shei, man neviens netic, kaut par tam elementarakajam lietam, ko Mateus raxta.
Mr.E
Re: Vitamini
21.12.2008 13:27
Tapeec ka cilveki dzivo tumsoniba, ir tadi kas pat pec paris gadiem treninju neko nerubi, man vienmer viss sakrit ko Mateus raksta,uzticos katram vardam, sakuma stridejos, bet tad pats biju glupaaks.
Re: Vitamini
21.12.2008 14:22
Taapeec ka nafig kaut ko staastiit graamatvedim par fitnesu? Ja man kaads saaktu staastiit par to kaa pareizi jaalaminee skaidene es nodomaatu ka vinjsh ir dumsh ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Vitamini
16.01.2009 22:46
Ko teiksiet par shitiem Bio Tech Men's Performance ?Tagad gribu atsakt treninjus un mekleju labakus par izdevigaku cenu..
Mr.E
Re: Vitamini
16.01.2009 22:49
Vel tads jautajums kur var dabut infu par to ka apreikjinat cik vajag vitaminus ?
Re: Vitamini
16.01.2009 23:26
opaa, ja tas ir iespejams, tad nuu baigi vajadzeetu man ar noskaidrot.
Mr.E
Re: Vitamini
17.01.2009 00:26
Mateus teica ka varot jauzgaida shis!
Re: Vitamini
17.01.2009 12:52
Labdien :)
Sen te es nau bijis :D

Iisteniibaa lai nebuutu lieki jaacepas - liidz 100kg 1pac Animal Pak dienaa, peec 100kg 2 Animal Pak pacinjas dienaa i miers. Pie nosacijuma ka esat bilderi.

Pamekleeshu kaut kur biju savaacis visu infu par vitaminu devu apreekjinaashanu.

Starp citu C vit vispaar ir citaadaak viss. Piem gripas gadijumaa 20g deva var vienaa raavienaa tikt galaa ar gripu, bet tai pat laikaa asinis kljuust nedaudz tjipa biezaakas :D var pekas atmest... to savukaart risina piem ar aspiriinu. Bet nu arii.. domaaju nav jeega liidzt virs 5g dienaa pie normaalas slimoshanas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vitamini
17.01.2009 17:00
un kaa buutu ar Animal Pak, ja netaisos uz bilderi, bet trenejos savam priekam.
Mr.E
Re: Vitamini
17.01.2009 18:28
Mateus, ieliec te to infu par apreikjinashanu, animal pack naudinjas trukst tapec mekleju no letakiem labakao...... ja nebus gruti paskaties kas butu labaks - Scitex Nutrition multix vai Bio tech Men`s perfomance?
Mr.E
Re: Vitamini
17.01.2009 18:47
Vispar iesakat kadus vitaminus zem 10ls max 15, jo scitex padzeru... gribas citus!
Mr.E
Re: Vitamini
17.01.2009 18:52
atradu vel ieksh vp.lv shito MULTI VITA + MULTIPOWER nau nez cik liels sastavs bet pa 10ls 100 dienam nemaz nav tik slikti atrakstat ka jums liekas.
Re: Vitamini
18.01.2009 17:07
tak Animal pak maksaa 22Ls uz 44 dienaam.. tas o ari daargi? :?
Un ja treneejies savam priekam... hvz... var sanaakt biki pa sherpu. Ir taadi Spa Pak vel, kaa ari Gigantaa tirgo labus vitaminus - Daylie

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Vitamini
18.01.2009 17:30
Mateus ieliec plz ka apreikjinat vitaminus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 4?
Ziņa: