Kreatins + Proteins

Aizsāka Rastavelly 

Rastavelly
Kreatins + Proteins
14.01.2009 20:09
Saaku iet uz zaali kaartiigi!
Tagad Gribu iegadaaties Kreatiinu + doma par proteinu utt!


Gribas ari labu produkciju nopirkt ( ne tadu kreiso)

Ko Zinaataaji un jau meistari ieteikt varetu labu!

Ko ar ko kopaa ieteiksiet panemt - lietot ?

Bushu pateiciigs Jums par labu padomu ;)
jâ, taisnîba - svarîgâkais visa ðajâ procesâ ir Kreatins + Proteins. it îpasî iesâcçjiem. iesaku òemt pçc iespçjas dârgâku mantu - Muscletech, Mhp, San utt.
pats saproti, jo krâsainâku burku nopirksi par iespçjami dârgâku naudu, jo labâki bûs rezultâti. un pie tâ visa, gandrîz nebûs jatrençjâs - nu ja nu tikai pâris reizes dienâ jauztaisa kâdi 100 piegâjieni bicepsam vai "taurenîti". par çðanu arî varçsi nedomât - mierîgi çst èipðus un uzdzert kolu.
pçc pâris mçneðiem, kad bûsi gatavs piedalîties pirmajâs sacensîbas, neaizmirsti pasaukt.
Rastavelly
Re: Kreatins + Proteins
15.01.2009 16:01
Thansk par atbildi ;)

Tieshs jautaajums vai pirkt kopaa Kreatiinu ar kautko vai tikai kreatiinu!
Masa man 75kg 1,77cm


Par auto lietam daudz saprotu bet par shiem saku studet kartigi tagad ko un kaa!

Ko ieteiksi panjmet sakumaa ? :)
proteîns (+ kreatîns) laikam pajokoja:D Par shito visu lietu prasi mateusam:D vins daudz zin! un aa! es biju pircis muscletech kreatinu no 1 bundzas 2,5kg klaat un speeks diezgan klaat! un vispaar galvenais ir ka4aaties pareizi un pareizi eest un tikai tad jadoma par sporta uzturu! kaut kaa taa:D
Re: Kreatins + Proteins
16.01.2009 18:43
Es ieteiktu trençt "bâzes muskuïus."
Tas ir pats labâkais lîdzeklis priekð spçka un masas visâ dzîvç. ;)
Par kreatînu un proteînu sâksi domât, tad kad bûs labs reþîms iegâjies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 22?
Ziņa: