Nopietni trenējos, bet pēc fiziskajiem testiem stāvu uz vietas.

Aizsāka Airētājs 

Sveiki,
esmu airētājs un cītīgi strādāju, lai uzlabotu savu savu rezultātu, proti spēka izturību.
Vairākus gadus jau eju uz sporta testiem Latvijas Olimpiskajā Vienībā, bet izaugsmes nav nekādas...
Mans ķermenis jau ilgu laiku nespēj saražot vairāk enerģiju. Vaina ir mitohondrijos, kuri manī ir par maz. To var novērot, jo skābekli mans ķermenis nespēj vienā brīdī vairāk pārstrādāt un rodas skābekļa bads - samazinās spēks, laktāta līmenis asinīs strauji aug un tā turpinot ātri vien sasniedz savu spēju beigas un tev nākas beigt fizisko slodzi.
(mani mērķa auditorijai vajadzētu to saprast pirms to stāstu)
Tā, kā tas notiek jau ilgu laiku man ir diezgan liela nesaprašana kādēļ tā notiek. Kādēļ neveidojas mitohondriji?

Vai ir kādam kāds ieteikums ko darīt?

Man ir tik daudz variantu, ka nespēju pat izvēlēties.
*Visu laiku pietrūkst kāds elements, kas vajadzīgs mitohondrijiem ( kkas no Krebsa/citrītu cikla).
*Ka lietoju/ražoju kādu produktu, kas neļauj attīstīties mitohondrijiem (šodien atradu kko par to, ka testosterons nojauc mitohondriju un pārveido to par PC-3 šūnu, cik sapratu tā ir ļaundabīgā audzēja sūna.
*Kā pārcenšos un mitohondrijus nodedzinu. (bet vai tad cilvēkam, pie jelkādas slodzes nevajadzētu attīstīties un stiprināt sevi pret grūtībām?)
*Ka netrenējos pietiekoši (6 treniņi pa 1.5-3h katrs, turklāt dažādi treniņi) un mitohondriji nesaprot, ka man viņus vajag, proti ķermenis pagūst atslābt un neuzskata jaunus mitohondrijus par nepieciešamiem.

Un nav neviena padoma, kas varētu būt par iemeslu.

Meklēju internetā par šo tēmu un pētīju ciklus un visādu šūnu darbības, meklējot ko daru nepareizi vai nedaru nemaz.

Bet tā īsti arī neko nespēju atrast, viens zinātnieku raksts ir bezmaz pilnīgi pretējs otram un es apjūku un nezinu kam ticēt.

Atradu tādu Alfa glikānus, ka darbojoties, kā šūnu superdegviela, kas palīdzot mithondrijiem ražot daudz vairāk enerģijas. (bet man nevajag momentānu spēku, bet gan izturību uz 6-8minūtēm, un mitohondriju skaitu.

Vēl bija tādi polisaharīda peptīdi, kas pēc atrastā ir kautkāda veida, no rīsiem gatavoti, iepriekš minētā Alfa glikātu veidotāji. Hidrolizācijas procesā, ja nemaldos.


Vajag kādu gudru padomu.
Lūdzu palīdziet. Tiešām nezinu, kā lai uzlabo rezultātus.
spriežot pēc nika, nodarbojies ar airēšanu. ja tā, parunā ar šo cilvēku:
http://www.vefriga.com/klubs/komanda/treneri/valdis-meikaliss/
Trenere mana strādā manuprāt vairāk par 30gadiem airēšanā un ir neskaitāmi daudz medaļniekus trenējusi un saka, ka man esot vienkārši jāgaida, jo šis darbs uzkrājoties un pēkšņi nākšot ārā. Un tā man teiks visi treneri un pat ja ne šo, tad teiks, ka pa maz trenējos. Taču atkal -6reizes nedēļā? un nekas nenotiek. Nu, nevaru noticēt.
Šo es biju domājis kādam speciālistam, kas saprot šo zinātni, un var kaut man izskaidrot kas un kapēc nekas nav.
Varbūt Tu trenējies pārāk daudz, ne ? :D Ja neesi ķīmiķis, tad, manuprāt, tāda slodze bišķi par lielu ir naturālim.
arī nē... Treneres trenē arī Murjāņu sporta ģimnāzijas sportistus, kuriem ir 2treniņi dienā, līdzīga slodze, ēd viņi arī to pašu un tu gribi teikt, ka 15-18h nedēļā treniņi ir par daudz? :O

Tu ko? Tiem, kuriem tas ir maizes darbs, viņi trenējas 6-8h dienā
Tiem, kuriem tas ir maizes darbs, arī atbilstoši daudz AS, lai spētu atjaunoties, ir pieejams. Man tāda aidoma, ka Tu esi naturālis.

Jā, es domāju, ka 15-18 h nedēļā treniņi varētu mierīgi būt par daudz.
Ko tu saproti ar vārdiem ķīmiķis un naturālis?
Airētājs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ko tu saproti ar vārdiem ķīmiķis un
> naturālis?

nu kā, ķīmiķis ir tas, kurš mācās ķīmijas fakultātē. savūkārt, naturāļi nestaigā pa praidiem. īsi un konkrēti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 8?
Ziņa: