Galvassāpes trenniņa laikā

Aizsāka Spoonman 

Trennējos ~7 menēšus, bet pēdējā pusotra mēneša laikā pēc katra piegājiena rodās tāds tākā speidiens galvā un galvassāpes. Nekas traks, bet rada diskomfortu un traucē trenniņa procesam. Uztaisot aptūtu pēc katra piegājiena 5min, galvassāpēs pāriet. Bet 5min atpūta nav variants.
Elpoju itkā pareizi...

No kā tas varētu būt, ko vērts pamēģināt?

Paldies.
divaspeles
Re: Galvassāpes trenniņa laikā
25.02.2011 12:50
mana paziņam bija līdzīgi - bet galva sāpēja traki un tik ātri nepārgāja- izmēģināja visādas analīzes un pat galvu skatijās visādos aparātos (bez rezultātiem). Baigās aizgāja pie manuālā terapēta (tas nav nekāds šamanis, bet gan īsts ārsts) un viņš izčamdīja viņam visu augumu un secināja,ka krūšu muskulatūra nevis virsējā, ko visi redz, bet gan muskuļi,kas ir zem tās ir neattīstīti un tie pie piepūles tur kaut ko nosprosto. Pastāstīja kādi vingrinājumi veicami pirms trenniņa attiecīgo muskuļu iesildīšanai un tagad viss ok! varbūt vēts pamēģināt!
Tu gadījumā nelieto kādus proteīnus, vai visādus tos UB ?
Spoonman
Re: Galvassāpes trenniņa laikā
28.02.2011 08:55
Pēc trenniņa vienu kokteili, bet tam nu nevajadzētu būt iemeslam, ir dzerts arī agrāk un daudz vairāk.

Šonedēl beidzot pieteicos pie ārsta, jāskata kas būs, jācer ka neizvazās pa 100 speciālistiem.
Spoonman
Re: Galvassāpes trenniņa laikā
05.03.2011 12:41
Papildus ārsta apmeklējumiem šobrīd kur tiek veiktas visādas analīzes, man paziņa ieteica pamēģināt dzert ūdeni pa dienu vairāk (1L vairāk), un... tas dara brīnumus. No galvassāpēm ne smakas. Līdz šim uzskatīju ka organisms man pats pateiks kad dzert, bet izrādās skuju. Laikam ar īsti labi tas nav...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 24?
Ziņa: