Mildronāts

Aizsāka meldonijs 

meldonijs
Mildronāts
09.06.2011 15:32
Varbūt kāds zina, cik ilgi un cik bieži kursu veidā var lietot Mildronat, piekopjot sportisku dzīvesveidu ? Esmu kaut kur dzirdējis, ka ilgstoši lietot nav ieteicams. Mildronāts man uzlabo izturību treniņu laikā. Agrāk to lietoju apmēram 2 trīsnedēļu kursus gadā (500 mg dienā), bet tagad lietošana ir ieilgusi, lietoju jau kādus 6 mēnešus, tiesa gan pa 500 mg tikai 2-3 reizes nedēļā, jo liekas, ka pārtraucot zudīs izturība. Varbūt tā jau ir psihologiskā atkarība ?
Re: Mildronāts
10.06.2011 00:30
Es kaut kā neesmu pifiksējis, ka viņam būtu kādi ierobežojumi. Varbūt neuzmanīgi lasiju. Bet praktiski ir tā, ka pēc tam kad viņš kādu laiku ir lietots tad vajadzība pēc viņa samazinās. Vismaz es tā ievēroju... Ties gan ar sportu man nav nekāda sakara... vienkārši strādāju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
meldonijs
Re: Mildronāts
10.06.2011 12:24
Paldies par komentāru. Jā, arī Mildronāta lietošanas instrukcijā nekas nav minēts par lietošanas ilguma ierobežojumu. Taču, pats nebūdams mediķis , esmu dzirdējis, ka sportista sirds funkcionēšanas rezervi nosacīti var dalīt divos līmeņos - viens "normālais "līmenis, kurā organisma un sirdsdarbības enerģijas rezerves atjaunojās, ņemot impulsu no ārienes dabīgā ceļā, un otrs līmenis ir kad tiek'aktīvi tērētas organisma un sirds iekšējās rezerves. Mildronāts stimulējot šo organisma iekšējo rezervju (kas it kā nav bezgalīgas) tērēšanu, kas ilgākā laikā varot radīt rezervju izsīkumu. Varbūt kāds mediķis var pakonsultēt vai tas tiešām tā varētu būt ?
kautkur dzirdēju
Re: Mildronāts
19.07.2011 20:50
stāastīja'kāds bioķīmiķis, ka normā sirds muskulis enerģiju gūst no taukskābēm, bet mildronāts pārslēdz to enerģijas gūšanu uz glikozi. Kad jautāju-vai organisms pēc tam, kad nelieto Mildronatu, pārslēdzas normāli atpakaļ? Atbildēja, ka nē....nesmejiet, ja es sajaucu par to glikozi un taukskābēm, es maz saprotu....
Re: Mildronāts
19.07.2011 21:42
Mildronāta radītājs iesaka to lieto kursu veidā kā atslodzi sirdij, jo tad tai vieglāk saņemt "barību". Man personīgi viņu lietot ļoti nepatika, sirds dauzijās kā nenormāla, 500mg. Ja sirds sitas ātrāk, protams ka enerģijas vairāk:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 22?
Ziņa: