Muguras trauma

Aizsāka ignats85 

Muguras trauma
11.08.2011 21:58
Sveiki! vēlējos pakonsultēties, varbūt te ir kāds zinošs! Nodarbojos ar spēka trīscīņu, taisu pietupienus vilkmi utt. 3mēn atpakaļ taisot tupienus ar lielu slodzi, tā kā savilka muguru lejasdaļā, domāju nekas liels, nav asas sāpes. jāteic mugura bija sasvērusies uz priekšu kā tas man parasti notiek. pēc 2ned atkal taisīju, tad gan tā asāk savilka, ka nevarēju 2dienas nosēdēt, tikai taisnā pozā. kas tā pa traumu varētu būt..diezgan tuvu mugurkaulam, bet tā kā mazliet sāņus no mugurkaula, jostas vietas augstumā. ja netaisa pietupienus, tāpat nejūtu atlabšanas dinamiku..konstantas sāpes (nav lielas un asas)
Re: Muguras trauma
11.08.2011 22:08
Ar kādiem svariem ir tā lielā slodze? Ja virs 200kg tad tur ir sevišķi jāseko līdzi tehnikai.
Kad taisīju pats virs 200kg, tad liku 2 jostas - neoprēna REHBAND + vienkāršo ādas jostu (tagad var nopirkt tādu REHBAND kur tas jau ir apvienots).
Vilkmē un pietupienos samērā ātri par invalīdu var palikt, ja nenostiprina muguras "korseti" un neseko līdzi maksimāli pareizai tehnikai.
Diska trūce, diska nobīde+nervs saspiests, muskuļu sastiepums... tur ļoti daudz kas var būt. Ar muguru nejoko. Es Tavaa vietā aizietu uz Uniklīniku, kur bez rindas tiktu pie laba ķirurga uz konsultāciju.

Es jau sliecos uz to, ka būs sastiepums.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muguras trauma
12.08.2011 00:48
Muguras korsete tas ir prese vai kas cits domāts? svari tupienam 140..150, ar ceļu saitēm 160..170 vilkme sumo virs 200, ar vilkmes tehniku problēmu nav, tikai tupieniem. moš jāprasa lai caur ģimenes ārstu kkur nosūta, sporta ārsti nav pa lēto..
Re: Muguras trauma
12.08.2011 10:54
Nu shitie svari nav nekas liels. Shobrīd pēdējos 3 gadu uz zāli gāju tikai reizi 2 mēnešos i to tupos ar 130-140 bez jebkāda ekipējuma.
Korsete ir korsete :) zini kā korsete izskatas? :) visi stabilizētāj muskuļi etc.

Kāds vēl ģimenes ārsts? :) Sporta ārstus valsts neapmaksā.
Sportimā ir labs sporta ārsts uz vietas. 15 vai 20Ls bij par vizīti kad gāju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muguras trauma
14.08.2011 00:03
Nu 140x7 dziļie pietupieni (paralēli grīdai) nav slikti priekš 82kg@181cm bez ekipa un ceļu saitēm. reiz biju pie sporta ārsta pēc lūzuma..kad paparasīja 25ls, mani tā labi nosēdināja, ka tagad negribas vairs nekur iet..bet nu nāksies vien, jo skaidrībā jātiek, citādi nevaru atsākt tupties un vilkt ar max slodzi.
Re: Muguras trauma
14.08.2011 02:16
es šobrīd sveru 78kg pie 183cm tādēļ neuzskatu tos rezultātus ne par ko labu. Kad es zālē tupjos ar tiem pašiem 140 par mani pasmīkņā un piekrāmē vēl 60kg :D

Nopietni... tas nav nekāds svars. Sevišķi pie 82kg un Tava auguma. Varbūt tehniku paskaties pamaini vai kā tā.

Un ko tad tu gribēji, lai labs ārsts (Latvijā labu sporta ārstu ir 10... nu varbūt 15... ne vairāk) maksā 2Ls? Sports ir dārgs prieks un tam nav nekāda sakara ar veselību. Sports veselību tikai un vienīgi čakarē.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 4?
Ziņa: