BREKETES

Aizsāka Marusja 

Re: BREKETES
28.01.2007 20:30
tieðâm?? :)

dzerokïi tiek novîlçti, ja vietas trûkums ir neliels un vietu var dabût, mazliet saslîpçjot zobu sânu virsmas. ja vietas trûkums ir liels, tad arî rauj abâs pusçs pa vienam zobam, tâdçjâdi izbrîvçjot vismaz 1 cm.
brekeðu valkâðanas laikâ zoba audi noârdâs tiem, kas nepietiekoði rûpîgi tos zoba audus tîra.

kas vçl man bûtu jâzin? :)
NatalijaJ
Re: BREKETES
28.01.2007 20:33
Tomeer tiek uzskatiits ka metaala breketes ir efektiivaakas un aatraak dod rezultaatu :) ir gadiijumi, kad var likt tikai tos...
Tontõns
Re: BREKETES
28.01.2007 20:42
Vçl variants ir griezt augðlûpu, lai novçrstu zaízobus. Personîgi uzskatu to par labâku, ja ne efektîvâku. Ja godîgi, gaidu, kad zinâtnieki atklâs kaut ko jaunu ðajâ sfçrâ, kas bûtu maksimâli saudzîgs un varçtu uzlabot zobu izskatu, jo, uzzinot, ka porcelâna zobu uzlikðanai, nepiecieðams novîlçt lîdz pat 2mm no veseliem zobiem, atteicos no ðîs iespçjas.
vikucis
Re: BREKETES
28.01.2007 22:00
Tontons- ìeniâlas sprieðanas spçjas un perfekta orientâcija dotajâ jautâjumâ :)
Re: BREKETES
28.01.2007 22:01
vikucis :))
Re: BREKETES
28.01.2007 23:46
Tad apskaidrojiet, kas tâ par augðþokïa palielinâðanu. Angliski sinus floor, ja nemaldos upper jaw augmentation. Tepat Lietuvâ analogam mûsu SI. Teikts, ka jauna metode, varot palielinât augðçjo þokli utt.
Re: BREKETES
29.01.2007 09:36
tur ir domâta kaulaudu atjaunoðana, kuri zaudçti atrofijas, traumas, iedzimtu defektu dçï vai sinusa apakðçjâs sienas palielinâðana lielas pneimatizâcijas dçï. ja defekts liels - pârstâda paða pacienta kaula materiâlu, ja nç - speciâlu matricu un membrânu kaula reìenerâcijai noteiktâ vietâ un apjomâ.

tas ir tâds vienkârðots apraksts, gribi vairâk - meklç kaut kur meklçtâjos :)
Re: BREKETES
29.01.2007 11:26
Ja nav traumas utt., bet gribas palielinât augðþokli, jo pat pats kauls ir tâds plâns, resp., nav attîstîjies, to var darît un kâds bûs efekts?
Visi zobi vietâ, vietas trûkst tikai nedaudz gudrîbas zobiem, zobi taisni utt.
Re: BREKETES
29.01.2007 23:13
plâns kauls virs augðþokïa zobu saknçm nav nekas neparasts un neprasa korekciju.
nobiedeetaa
Re: BREKETES
17.03.2007 14:58
vakar biju pie zobaarsta uz konsultaaciju un man biku iebiedeeeja, jo

man buus jaaneesaa gan augsssa gan apakssaa(nju tas taa)

tad veel 1vai 2 gadus buus jaaneesaa nostiprinossaa plate (tas arii taa)

tad veee virsuu breketaam jaaneesaa platiite kas uzcels zzokli uz augssu, savaadaak es nokodiissu lejeejaas

veel peec tam jaaoperee aaraa gudriibaz zobi kas nav izaugussi... ja izrautu tad taa, bet opereeet aaraa... brr....

itkaa ju tam visam piekritu jo kautkas jau jaadasra... bet biku jau iebiedeeeja... :):(
Takikutoka
Re: BREKETES
17.03.2007 17:04
Labâk gan izoperçt gudrîbas zobus, nekâ izraut, jo tad neko nejût. Nu vismaz man izoperçja visus èetrus gudrîbas zobus zem pilnâs narkozes - neko nejutu. Pçctam tik pamodos un kâ jau pçc narkozes biju vârga. Pçctam pâris dienas vaigi bija uzpampuði, bet tas jau pâriet.. :D

Hmm varbût kâds var pateikt, cik tâs baltâs breketes maksâ? Intereses pçc.
valerija
Re: BREKETES
18.03.2007 00:21
350 ls Stomatologija instituta
elina16
Re: BREKETES
09.07.2007 21:47
man ir breketes uz augszokla,tagad jaliek uz apakszokla,bet ja neliksu,tad augszoklis neiztaisnosies?
Re: BREKETES
09.07.2007 22:19
jâ, vai nu neiztaisnosies, vai nu iztaisnosies, bet pçc tam migrçs atpakaï.
Re: BREKETES
09.07.2007 23:45
un sakodiens nebuus pareizs
eliineeeeeens
Re: BREKETES
11.07.2007 21:20
zobi ir jaarauj aaaraaaa..... jo man jau bija aarste kura piedaavaaja variantu bez raushanas - protams piekritu tas bija pirms 3 gadiem. beigas shkjita, ka iet uz labo pusi bet viss vel vairak sachakarejies, vietas mute nav, vel gudribas zobi augs un ka tad bus? zobi palika shkjibi, tikai savadak shkjibi.... citaas vietas sashkjiebas un vecas neiztaisnojas.. vnk parmainija shkjibumu. man piedavaja taa U burta pleshanu pectam kkaadu aparatinju ta saucamo un tagad platit. ar breketem jastaiga apmeram 1,5 gadi plus vel platite kadus 6 meneshus. a taa man bija tagad shitaaa u burta steipshana 6 meneshi, aparaatinjsh 9 meeneshi un pectam plate 1 ar ousi gadi un rezultaast nekaads, sliktaak pat... un tagad es augustaa likshu breketes, ja nekas ar naudam nemainisies. protams pie cita arsta :) shis vismaz pasaka, ka ar pleshanu skaistu rezultatu iegut nevares.. ir jarauj zobi ara un to iesaka arsti , kas redz patieso situaaciju.. un mana ri bus jarauj 4i zobi araaa, bet es ceru, ka viss buus labi.. un zobi bojajas, tad, ja ir shkjibi vairak, jo ja vinji ir saspiesti kopaa nepaartraukti tad vnk tas notiek, ja vinji ir normali noreguleti, atd ar zoebiem ir labak! Lai veicas :) Un ortodonts noteikti ziba, ko dara... Vismaz es uzskatu, ka tas, kursh izskaidro visu smalki, un shoreiz man tads ir :)
meme12
Re: BREKETES
09.04.2009 17:16
man ir metāla breketes apakšā un lingvistiskās augšā! kopā šķīros no 4 pilnīgi veseliem zobiem, bet bija to vērts, jo visas spraugas aiztaisās ciet un smaids ar katru brīdi kļūst skaistāks! un nebij' nemaz tik traki ar ēšanu-tgd ēdu PILNĪGI VISU ! bez nekādiem izņēmumiem. Un nemaz nešļupstēju-ātri pieradu! un joprojām gan skolā, gan daudzi paši tuvēkie cilvēki nenojauš, ka man ir breketes, jo apakšējās ir baltas, un tās tik pat kā neredz! nebaidos smaidīt, un ikdienā pilnībā par tādām aizmirstu ! Tās sāpes, kad savelk, nemaz nav tik trakas! ir tāds gandarījums, ka zini, ka viss iet uz labo pusi, ka tie zobi taisnojas ! tiešām, ja ir tāda vajadzība pēc breketēm, tad nebaidaties to realizēt arī dzīvē ! :)
venta
Re: BREKETES
10.04.2009 15:56
Cik tagad maksā parastās brekete1 gab? Tāpat ls 250?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 7?
Ziņa: