ARK klînika

Aizsāka sara 

sara
ARK klînika
19.06.2007 13:02
Kâdas atsauksmes par ARK un doktoru Ìirtu Ðalmu? Vai labâk izvçlçties viòu vai Dakteri Butkçvièu implanu likðanai
Vinnie
Re: ARK klînika
19.06.2007 19:11
Abi labi. Par Butkevièas klîniku gan dzirdets, ka tur iespçjamâ robeþas pabîda vçl tâlâk - izdara pat to, pie kâ citi neíeras klât.
Standartsituâcijâs visu nosaka cena un ârsta pieejamîba.
Implantus tagad ievieto daudzâs klînikâs, tas pats Ðalms arî nav tikai ARK.
Var painteresçties arî, teiksim, klînikâ Natus pie dr. Loseva, ðkiet, ka viòiem ir visumâ labs aprîkojums, bet cenas nebûs zemas. http://stomat.lv/
Tâpat institûtâ; pie dr. Bçrziòa Stabu ielâ, utt.....
sara
Re: ARK klînika
20.06.2007 09:49
Paldies! ðajâ gadîjumâ cena nav svarîgâkais- galvenais kvalitâtre. Tas Sjalms man izksatijas tads pa fikso nu ta darisim to un to to izrausim, tas nav iespejams, tur jadara tas punkts viss. nu nekadas individualaas attieksmes ka pa konvejeieri.
Re: ARK klînika
20.06.2007 20:13
Ðalms ir labs.

Kas ir tavâ izpratnç individuâla attieksme? ;)
Re: ARK klînika
20.06.2007 22:55
piekritu puucei
sara
puce
21.06.2007 11:02
VArbût labs... bet, kad 15 min apskata datorâ mutes stavokli, un pasaka, ka sjitais un sjitais zobs jarauj ara, lai ieliktu implantus, tâ un ðitâ un èau ! un jua nâkamreiz uz operâciju un raus âºa un implantus citâs vietâs mo''cîs iekðâ... o.k. varbût arî ir tâ kâ viòð saka, bet man vajag, lai individuâli 30 minûtes visu mierîgi man izskaidrotu un tâ ! Es tomçr maksâju lielu naudu un vçlos,lai kavlitâte ir atbilstoða + nepatika, ka uzrunâja uz Tu. Daktere TRita Kundziòa arî tâda mazliet aroganta likâs. It kâ aziej uz labu vietu íâ ARK, bet kâ pa konvejieru ! Pie Butkçvièas man ðkiet ir tâ da mîlîgâka attieksme
jaut
Re: ARK klînika
21.06.2007 11:29
tad jau jâprasa-ko tad tu PATIESÎBÂgribi -mîïu attieksmi , lai ap tevi èubinâtos, vai lai bûtu super rezultâts( ir pierâdîjies, ka tie lielâkie profesionâïi nav tie uíi- kuíi dr )
Re: sara
21.06.2007 11:35
atvainojos par netopiku..

> Daktere TRita Kundziòa arî tâda mazliet aroganta likâs...

vareetu, luudzu, patulkot priekspeedeejo vaardu?
plants no cita PC
Re: ARK klînika
21.06.2007 11:42
http://en.wikipedia.org/wiki/Arrogant
Re: ARK klînika
21.06.2007 11:55
Stomatologjiskajaa instituutaa ar mani izrunaajaas kaadas 40 min, ljoti patika attieksme.
Re: ARK klînika
21.06.2007 12:16
plant, es tak miili luudzu patulkot, ne pasuutiit.. :)

man fridzaa fuudi sodien nolosteejusi visu fresmentu, jaaseivo, kas veel seivojams- nav laika pa wikipeedaam vazaaties..
sara
Fi
21.06.2007 12:20
Tu nu gan esi tups/a...ka nezini kas ir arogants !
sara
inka1
21.06.2007 12:22
Stomatolo'fijas institûts ir miskaste ! tur toè saâcakreð visu, aks saèakarçjams ! Mani intereðç tikai pâts labâkais- jo mûzð ar tiem zobiem bûs jâdzîvo ! Es labprât dotos uz Vâciju likt tos implantus, bet problçma tâ, ka tomçr vajadzîga uz\raudzîba tiem implantiem, un tad kalpaatas tur izbraukât
Re: ARK klînika
21.06.2007 13:30
man implanti nav vajadziigi, bet es ir meems - implantiem veel uzraudziiba vajadziiga!
labi , ka man savos 70 taadi suudi nav jaaliek!
Re: Fi
21.06.2007 14:02
sara Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tu nu gan esi tups/a...ka nezini kas ir arogants !

tups/a-jiem vieglaak - nav tik loti jaasatraucas par muuza kopdziivi ar imnplantiem kaa netupajiem.. :)
sara
Fi
21.06.2007 14:47
nus arogants nozîmç tjipa- augstpartîsgm tâds, kuram amzliet degums uz augðu, lepns
Re: ARK klînika
21.06.2007 15:00
nu, paldies, tagad zinaasu, kaa tos arogantus lamaat.. :)

pateiciibaa nosuutu info par kaadu peetiijumu.. :)

Saksara ar kdaas agnlu uvinersitatets pjuetimu, nav sravigi kada scbeia ir
srakatoti bturi varda, veigini savgiri, lai primias un pdejais butri btuu svaas vtieas. Paerjie var but plinigi saukjati un jus jjoopram veiarst
lsiat bez pomblream. Tas ntoeik tepac, ka paratsi mes naelasm kratu btruu
atseiksvi, bet gan vradu ka vneiu velesu.
Re: ARK klînika
21.06.2007 20:29
OOOO Fi!!!!
Es jau ar gaidîju, kad kâds tulkos. Bet Tu sareþìî manu dzîvi. Tagad jâtulko arî Tavi teksti, jo ïoti gribas zinât, ko esi sarakstîjusi. pagaidâm tiku galâ tikai ar Tavu pusdienu jautâjumu, jâdomâ, ka 15:00 mesidþs mani skars vçl pçc kâda brîtiòa.
Re: ARK klînika
21.06.2007 20:30
Fi!
Ziòoju, skâra
Re: ARK klînika
25.06.2007 07:47
sara: domaa labiem dr daudz laika tureet rocinju?

inka1: nekas nav labaaks kaa pasha zobi - sabojaaji tos, sabojaasi jebko - taapeec jaauzrauga lai atkal kautko nesalaid griistee.
Re: ARK klînika
25.06.2007 09:41
zb, nesaprotu, ko tu murkshkji, es laboju savus zobus un implantus mutee nelieku, veel neko neesmu salaidusi griistee:))
sara
Re: ARK klînika
25.06.2007 11:05
bïâviens es gribçju zinât atsaukmes a Jûs te tikai purgu dzenat !
Re: ARK klînika
27.06.2007 20:49
"Iesûtîjis: inka1 ()
Datums: 25-06-2007 09:41
zb, nesaprotu, ko tu murkshkji, es laboju savus zobus un implantus mutee nelieku, veel neko neesmu salaidusi griistee:))"

inka1:
ja jau zobi jaalabo,tad esi salaidusi griistee. esi uzmaniigaaka ar vaardiem.

sara: atsauksmes par shalmu labaakaas.
sara
Inka1
28.06.2007 11:33
Par Ðalmu labâkas ??? Man Ðalms ieteica 2 zobus raut ârâ, lai implantiem vieta, bet Butkevièa teica, ka nevajag, ka viòai kâ ârstei jâatrod vieta....îsti nezinu, gribas jau ielikt labi
Kârlis_Lielais
Re: ARK klînika
28.06.2007 23:09
Atceries, ka tâdâ gadîjumâ 2 tavus dzîvos zobus aizstâs mâkslîgie. Varbût kosmçtiskais efekts bûs labâks, jeb arî nâkotnç nebûs problçmas ar to 2 zobu implantçðanu. Es tavâ vietâ tomçr maksimâli censtos saglabât savus zobus.
Re: ARK klînika
28.06.2007 23:19
Zb, ko tas niks noziimee? zajebala?
luuk, zajebala tu mani, zobu lietaa neko griistee neesmu salaidusi :))
esa
Re: ARK klînika
28.06.2007 23:31
fui, cik rupji!
Re: ARK klînika
02.07.2007 16:59
sara: ja ir divi pilniigi preteeji viedoklji tad ieteiktu veel vienu kosultaaciju ar tresho dakteri. abi viedoklji var buut ljoti labi:
1. man arii patiik sagalabaat esoshos zobus cik vien iespeejams.
2. bet jaareekjinaas arii ar esosho zobu staavokli - vai ir veerts ieinvesteet daudz naudas un laika ja ilgterminja prognoze nav laba. var sanaakt ka veltiisi daudz naudas un laika bet peec gada, diviem naaksies tos njemt aaraa (salauzts, ingfekcija utt) un buus jaaliek tie implanti. ja izveidojaas infekcija, kaula zudums, tad prognoze implantiem ar var nebuut tik laba.
taa kaa apsver kaartiigi.

inka1: prieks ka esat salabojusi savus zobus. tiiriet kaartiigi, nedabuujiet jaunus caurumus (nesalaidiet tos griistee) un nenjemiet vairs mutee taas rupjiibas. to deelj juusu komentaari turpmaak tiks ignoreeti no manas puses.
Re: ARK klînika
02.07.2007 17:26
zb, nu kaa es paardziivoshu tavu ignoranci:)))))
bet labi vien ir, jo dod padomus , neiedziljinaajusies manos vaardos.
da pohuj man rupjiibas, es parasti neesmu rupja :))))
a la palma
Re: ARK klînika
02.07.2007 19:23
Uzskatu ka Dr.ðalms ir profesionâls savâ jomâ, tas ka nav uti pukji nenozîmç, ka viòð nezina ko dara. Pie viòa ir tik lielas rindas un pacientu tik daudz, ka iespejams tapçc arî neutinâs. Izstâsta ârstçðanas plânu un ja piekrîti tad uz priekðu. Ja tev kâ pacientam nav îsti skaidrs, tad tev ir jâjâutâ. ja nepiekrîti vari iet kur citur konsultçties. tavâ varâ ir izlemt ko darît un ko ne.
Loìiski , ka nebûs tâ -ieliki zobu implantus un tad nu staigâ. Arî implantiem tâpat kâ saviem zobiem ir rûpîgi jâseko lîdzi, ieteiktu profilaksei reizçm uztaisît rtg. Atra'dities dakterim. Bieþi pacienti iedomâjas, lielu naudu samaksâju tâtad mûþa garantija, grauzîðu riekstus un neieðu pie higçnista, nç tâ tas noteikti nav. Tâpçc paða miera labad vajadzçtu pasekot tam visam lîdz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 6?
Ziņa: