ARK klînika

Aizsāka sara 

sara
zb
03.07.2007 14:44
Jâ, es jau labprât pakonsultçtos vçl, bet nevienu vairâk nu tâ teiktu labu nezinu ieteica tikai ARK un Butkçvièu

Nu jâ Ðalms ieteica otro variantu,prognozes sliktas tiem zobiem- labâk uzreiz implanti nekâ guldît naudu + patreiz tad grûtîbas ielikt jau esoðajâs vietâs implantus! Butkçvièa atkal teicâs, ka iespçjams ielikt implantus un atrast vietu pie jau esoðajiem zobiem un man zobârste saka, ka tas viens zobs atveseïosiies, man tur jau strutas bija....

nu koroèe nezinu- nuada nav maþâ ap 9 tkst LS par visu...
Re: ARK klînika
03.07.2007 20:27
nu ja zobaarste teica ka Viens zobs atveseljosies, tas noziimee ka otrs bezceriigs?
ja zobaa bija strutas, tad ilgterminja veiksmiiga prognooze ir ~60% ja zobs tiek labots endodontiski pirmo reizi. ar katru paaraarsteeshanu veiksme samazinaas...
sara
zb
04.07.2007 10:45
nus vot tâ ir nezinu, nezinu! trakums ! sataistît gribâs labi, nauda arî nav mazâ, bet katrs kaut ko savu! Ja butu laiks brauktu uz Vaciju taisit, jo paskatjos cenu ziòâ nav atðíirîbu implantiem
AS
Re: ARK klînika
28.08.2007 12:27
9 tûkstoði latu par 2 zobiem? Tâ ir nereâli liela summa, pie Butkçvièas ir neattaisnoti dârgi, zinu jo darbojos ðajâ jomâ un "cînîties" par zobu ne vienmçr ir labâk, jo lilâkâ daïa gadîjumu tâ ir naudas izmeðana un galu galâ tik un tâ bûs implants. Minçtâ klinika Natus ir diezgan laba cenas nedaudz kodîgas bet mazâkas nekâ Butkçvièai.
bezzob
Re: Fi
14.12.2008 10:03
man pie Butkevicas viena zoba implanteshana kopa ar kaulu transplantaciju izmaksaas 1500 Ls. Pavisam vajag 12 implantus ! Vai kaads var pateikt, cik tas maksaa pie Shalma? Vai Shalmam nav majaslapa?
bezzob
Re: Fi
14.12.2008 10:09
kaadas ir atsauksmes par kliniku DENTA ? Vai tur taisa arii kaulu transplantaciju, lai ieskruvetu implantu? Man vajag 12 implantus :(
Re: ARK klînika
14.12.2008 10:56
Ðalms NOTEIKTI labâks par DENTA. Cik zinu, viòð pieòem ARK un Stom. Institûtâ, tak pieraksties uz konsultâciju un visu uzzinâsi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: