I.Priednieces zobârstniecîbas prakse

Aizsāka Cilvçks Dþonis 

Cilvçks Dþonis
I.Priednieces zobârstniecîbas prakse
31.01.2008 14:19
Beidzot esmu saòçmies doties pie zobârsta. Gan laika taupîðanas nolûkâ, gan âtrâkas nokïûðanas dçï vajag klîniku Vecrîgâ.

Viens no iespçjamajiem variantiem ir I.Priednieces prakse. Kâ ar cenâm/kvalitâti/attieksmi?

Kâdi citi varianti Vecrîgâ/tuvu tai?
Re: I.Priednieces zobârstniecîbas prakse
31.01.2008 20:14
man teica, ka Vecrîgâ esot tîri OK arî klînika DMF (www.dmf.lv).. pati bijusi neesmu, tâpçc nezinu. Mani arî interesç ieteikumi par klînikâm vecrîgâ..
Lapa jau izskatâs tizla ar nepabeigtu zûmçðanas reklâmu kroplîgâ valodâ. Var, protams, gadîties, ka to reklâmu pusgatavu iesmçrçja tur minçtie zûmçtâju pârstâvji Latvijâ, aiz latvieðu valodas neprasmes. Neesmu mazizglîtots, taèu zobus tik un tâ neïauðu nozûmçt.
Re: I.Priednieces zobârstniecîbas prakse
01.02.2008 19:04
:D

Vai tad mâjas lapa labos tev zobus, jeb speciâlisti?
Nu nezinu vis, intereses pçc mâjas lapu paskatîjos, izskatîjâs pievilcîgi. Nu riktîgi, kur bagâtniekiem patusçt.
Skatijos vinu majas lapu,nekas par cenam vispar nav minets...domaju,ka bus dargi.
Jâ, pçc info mâjas lapâ gandrîz vai "smarþo" pçc lielas naudas. Laikam jau tâ ir lielâkajâ daïâ Rîgas kantoru.
Cilvçks Dþonis
Re: I.Priednieces zobârstniecîbas prakse
12.02.2008 15:21
Tâtad pabiju I.Priednieces zobârstniecîbas klînikâ pie higiçnistes.
Atrodâs vienâ mazâ Vecrîgas ieliòâ.

Tâ kâ pie zobârstiem esmu ïoti rets viesis, tad manuprât likâs, ka ir OK.
Higiçniste visu labi izskaidroja, ko darîs, izstâstîja par zobu kopðanu, kas un kâ, balinâðanu, noòçma zobakmeni, nopulçja, kaut ko vçl ar sodas strûklu vai ko tamlîdzîgi(vairs neatceros) - visumâ esmu apmierinâts.

Kâ mînusu varu minçt to, ka nâcâs gaidît minûtes 15 pçc norunâtâ laika.

Cena, manuprât pilnîgi pieòemama - 25Ls.

Izrâdâs ðiem ir arî mâjas lapa www.zobarsti.com
Es jau gadus 6 tur eju un lîdz ðim nekâdu sûdzîbu! Cenas: higiçnists ap 30-32 Ls, zoba laboðana - 30-35 Ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 14?
Ziņa: