Zobu plâksnîtes

Aizsāka sany 

Zobu plâksnîtes
04.03.2008 20:12
Man augðçjie, priekðçjie zobi 2 ir saðíiebuðies,tâ ka viens zobs izskatâs pçc puszoba.Jautâju speciâlistam, teica ja grib likt tâs plâksnîtes tad jaliek visiem 4 priekðjiem zobiem lai neatðíirtos. Bet lieta tâda, ka 3 zobi no priekðçjiem ir pilnîgi veseli, bet 1 nav. Vispâr speciâliste ieteica man labâk likt breketes, jo veselus zobus nebûðot prâta darbs slîpçt nost. Bet man tâs breketes ne visai, veel jâtur no 1- 2 gadiem. Un zobi no tâm breketçm bojâjas un paliek dzelteni. Un ir tâ ka pçc tam tâpat tas neveselais zobs pçc brekeðu noòemðanas bûs jâpârtaisa, un tad tik un tâ tie 4 zobi bûs jâtaisa lai neatðíirtos.Ja vecumam ir nozîme , tad man ir 24 gadi.
Nesaprotu ko lai dara?? Varbût kâdam ir bijusi kâda pieredze ar zobu plâksnîtçm, cik tâs izturîgas, vai pçc tam nenâktos krietni noþçlot???
Re: Zobu plâksnîtes
04.03.2008 20:48
porcelâna plâksnîtes ir skaistas, bet mçdz arî nokrist.

no breketçm zobi nebojâjas un zobi dzelteni nepaliek, ja pareizi un regulâri tîra zobus.
Re: Zobu plâksnîtes
04.03.2008 23:10
ja taa saskjiebushies, tad labaak breketes
Re: Zobu plâksnîtes
05.03.2008 00:43
sany:

tam vienam neveselam zobam pçc iztaisnoðanas varçtu uzlikt plâksnîti vai kroni (precîzi piemeklçjot krâsu, formu un caurspîdîgumu)...
Labdien!
Man ir 15 gadu, bet man ir skjirbaini zobi, man mutes augshpusee kreisajaa pusee ir divas lielas skjirbas un starp prieksheejiem zobiem skjirba. Vai es driikstu likt porcelaana plaaksniites sava vecumaa, vai kaut kadas proteezes sho zobu veitaa? ko lai daru?
Re: Zobu plâksnîtes
16.03.2008 17:06
neredzot grûti teikt, bet vecums nebûs ðíçrslis - visi zobi ir pastâvîgie, un 15 gados diez vai þokïa kaula augðana vairs bûs tik nozîmîga. aizej uz konsultâciju pie ortodonta, piemçram Dzirciema ielâ 20, 1.stâvâ.
Re: Zobu plâksnîtes
17.03.2008 08:19
Iesakiet man kâdu labu zobârstniecîbu, kur varçtu konsultçties par porcelâna plâksnîtçm, un iespçjams arî likt. Bet Rîgas centra rajonaa???
Re: Zobu plâksnîtes
17.03.2008 12:25
sany

Es saku to paðu ko tava speciâliste. Veselus zobus slîpçt nav gudri. Plâksnîðu uzlikðana problçmu atrisinâs tikai uz laiku jo agrâk vai vçlâk plâksnîtes vai nu nokritîs vai bûs jânoòem... tas nav ilglaicîgs risinâjums... ne velti iz daudz zobârstu kas plâksnîtes principâ neliek...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
skolastika
Re: Zobu plâksnîtes
18.03.2008 12:20
Arî gribu pajautât, cerams, ka sany neòems ïaunâ ;)

Redz, ku!, Tu saki, ka plâksnîtes nav vçlamas utt. Man situâcija bikucît cita - priekðzobi saplaisâjuði, trausli, vizuâli neglîti. Kâdas tad ir citas alternatîvas, ja ne plâksnîtes??
Bellinda
Re: Zobu plâksnîtes
19.03.2008 10:41
Nu man tâ plâksnîðu likðana zobu slîpçðana ðíiet gauþâm muïíîga ja ir tâda alternatîva kâ zobu iztaisnoðana,glabâ savus zobus cik vien ilgi iespçjams,neslîpç un nerauj ja zobs ir gana normâls un dzîvs...
Turklât tavi netaisnie zobi arî veicina bojâðanos zoba... Nu tas mans ieteikums...
Re: Zobu plâksnîtes
19.03.2008 12:37
Protams ka negribâs tos veselos zobus slîpçt, bet tâs breketes arî negribâs nçsât, un tad sanâk ka tâ ir vienîgâ iespçja âtrâkâ laikâ tikt pie skaistiem baltiem zobiem.
Re: Zobu plâksnîtes
25.03.2008 12:03
sany

Pat ja esi izvelçjusies likt plâksnîtes, tas vçl nenozîmç ka tâs bûs iespçjams uzlikt zobus pirms tam neiztaisnojot.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Varat man arî pateikt ðî ortodonta, kas atrodas Dzirciema ielâ 20, kâdu telefona nr. kâ var peirakstîties pie viòa, vai ja ir mâjas lapas nosaukumu...?
Re: Zobu plâksnîtes
26.03.2008 13:13
Dzirciema 20 ortodontu ir uhhh cik daudz :)
Personîgi es ieteiktu Mauliòu.
Ortodontijas reìistratûras t.7455096
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: