Sviests

Aizsāka Duncîtis 

Sviests
14.04.2008 23:12
Ir tâ,ka "baigi" sen sev trâpot ar metâla stieni vâji pa seju (jâ,ir stulbi un neveikli,bet.... shift happens), nolauzu nedaudz no priekðçjâ zoba, aizgâju pie zobârsta, ðie teica, ka ilgi neturçðoties un ðitlikethat. un tâ itkâ pa reizei tîrîju to zobu, utt (vispâr esmu ïoti slinks un nerûpçjos par sevi). Tagat sanâca vienâ darba dienâ tâ ka nolûza vçl tâds pamatîgâks gabals,jau izskatâs tâ riktîgi stulbi, un tâ zoba iekðas neizskatâs îpaði veselîgi.
Tâtad jautâjums ir... kur es varçtu to zobu (uz sitienu) sataisît? (Rîgâ)
P.S. vçl nav îsti tuvu lîdz 18, bet ja ir jâmaksâ, arî cenas varçtu pateikt.
Jau iepriekð paldies,ceru uz atsaucîbu,visu laiku bija bail no zobârsta,bet tagat jau vairs vnk nekas neatliek,IR jâiet un viss.
Re: Sviests
14.04.2008 23:16
ej vien uz Stomatoloìijas institûtu Dzirciema ielâ 20, 1. stâvs, un labo uz nebçdu, ja vçl nav 18, bûs bez maksas.
Duncîtis
Re: Sviests
14.04.2008 23:19
man liekas,ka tas zobârsts ieraugot manus zobus vnk noìîbs :)... zini,negribâs îsti dzirdçt "pozitîvos" komentârus (mîts) par to,ko pats reâli apzinos
Re: Sviests
14.04.2008 23:23
zobârsti savâ dzîvç daudz ko ir redzçjuði un gan jau nenoìîbs, bet ceru, ka "komentâru" iespçjamîba neatturçs tevi no ieðanas pie doka, tu tak saproti, ka ar zobiem jo ilgâk velc, jo trakâk :)
Duncîtis
Re: Sviests
14.04.2008 23:26
TAGAT saprotu,jâ...
zini,ir nepatîkami,kautgan darbâ saskaros ar visâdiem kretîniem.
Varçtu arî pateikt,no cikiem ðie strâdâ? Man uz diviem jau darbâ jâbût
Re: Sviests
14.04.2008 23:30
bez pieraksta tâpat nepieòems (tikai ar asâm sâpçm), tâ kâ rît paòem piezvani un pieraksties.
Duncîtis
Re: Sviests
14.04.2008 23:31
Vçl tikai web adresi un/vai telefonu varçtu pateikt,tad es Tevi liktu mierâ ar lielu Paldies :)
Re: Sviests
14.04.2008 23:33
www.st-inst.lv

lûdzu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 15?
Ziņa: