smaganas, utt

Aizsāka Zemnieks 

Zemnieks
smaganas, utt
15.06.2008 11:54
vai ir iespçjams izlîdzinât smaganas zobiem? Man ir loti nevienadas. Vienam priekðzobam ir vairâk atkâpuðâs smaganas, bet otram daudz mazâk... Jâgrieþâs pie tâ paða zobârsta? Cik tâda lieta izmaksâ?

un vçl ja var palûgt, tad kâdâs cenâs un veidos var iztaisnot zobus(sakodienu)? Gan ar íirurìisku iejaukðanos, gan bez. :)

Un par keramikas plâksnîtçm uz zobiem- kâ ir ar balinâðanu. Man nav tie baltâkie zobi, un uz priekðzobiem ir liktas gaismas plombes (ir plaisas redzamas), ir iespçja izbalinât pârçjos zobus un uz tiem priekðzobiem likt gaiðâkas plâksnîtes?

Iesakiet labâko ârstu un cik man iznâks par ðo visu samaksât? Cena nav galvenais, galvenais, lai labi izdara :)
Re: smaganas, utt
15.06.2008 14:44
Zemnieks Wrote:
-------------------------------------------------------
> vai ir iespçjams izlîdzinât smaganas zobiem? Man
> ir loti nevienadas. Vienam priekðzobam ir vairâk
> atkâpuðâs smaganas, bet otram daudz mazâk...
> Jâgrieþâs pie tâ paða zobârsta? Cik tâda lieta
> izmaksâ?

var mçìinât, ar íirurìisku metodi (smaganu plastika). par cenâm interesçjies konkrçtâs klînikâs, jo cenas var bût ïoti daþâdas.

> un vçl ja var palûgt, tad kâdâs cenâs un veidos
> var iztaisnot zobus(sakodienu)? Gan ar íirurìisku
> iejaukðanos, gan bez. :)

no 200 lîdz 2000 un vairâk :) nevar jau pateikt, kas Tev konkrçti ir jâdara, varbût, vnk breketi vienam þoklim, bet var bût arî sareþìîta sejas-þokïu operâcija + sareþìîta ortodontija.

> Un par keramikas plâksnîtçm uz zobiem- kâ ir ar
> balinâðanu. Man nav tie baltâkie zobi, un uz
> priekðzobiem ir liktas gaismas plombes (ir plaisas
> redzamas), ir iespçja izbalinât pârçjos zobus un
> uz tiem priekðzobiem likt gaiðâkas plâksnîtes?

jâ, ir iespçja.
par tâm plaisâm - tâs visdrîzâk ir pârkrâsojuðâs plombes-zoba robeþas. palûdz savam zobârstam, lai pieslîpç un nopulç, skats bieþi vien paliek daudz labâks burtiski pâris minûtçs.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.06.2008 14:44 by puce.
Zemnieks
Re: smaganas, utt
15.06.2008 19:08
nu man ir diezgan viegli ieliekti zobi uz iekðu.. (augðâ viens zobs uz iekðu un apakðâ divi uz âru)..

par tâm smaganâm- varbût varat pateikt mazliet konkrçtâk- no cik lîdz cik..


paldies par info...
Re: smaganas, utt
16.06.2008 23:25
Nevaru, Zemniek, konkrçtâk - bet noteikti mazâk, nekâ zobu taisnoðana :)
Zemnieks
Re: smaganas, utt
18.06.2008 15:47
vo.. labas ziòas :)
paldies!
Re: smaganas, utt
19.06.2008 21:42
lûdzu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: