Stomatoloìijas institûts

Aizsāka Aro 

kitana
Re: Stomatoloìijas institûts
15.03.2010 08:12
Ja runa ir par cenām SI, tad lēti tur nebūs.
Man vienai paziņai ortodontijas konsultācija 50 ls izmaksāja.
Re: Stomatoloìijas institûts
15.03.2010 09:07
kitana, kā tad palika ar tiem čekiem?
venta
Re: Stomatoloìijas institûts
15.03.2010 10:55
Man ortodontija konsult bērnam izmaksāja Ls 5, tad vēl nez cik reize gājām un bija par brīvu! Tā ka nefleitā.
kitana
Re: Stomatoloìijas institûts
15.03.2010 12:01
Puce, ko piesējies?
Čekus izsniedz īpašniece, pacients no manis iet un prasa tālāk administratoram, kurš visus čekus raksta.Es tikai atdodu tehniķa čekus.
Nesaprotu, ko Tu ņemies?Es Tev pacientus ņemu nost?
Re: Stomatoloìijas institûts
16.03.2010 00:13
kitana Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Puce, ko piesējies?
> Čekus izsniedz īpašniece, pacients no manis iet
> un prasa tālāk administratoram, kurš visus
> čekus raksta.

tātad, administrators izraksta čeku, bet naudu kasē neliek?

> Nesaprotu, ko Tu ņemies?Es Tev pacientus ņemu
> nost?

gribu saprast. pacienti man netrūkst.
kitana
Re: Stomatoloìijas institûts
16.03.2010 16:07
tātad, administrators izraksta čeku, bet naudu kasē neliek?

Liek gan.
Ko Tu gribi saprast?
Re: Stomatoloìijas institûts
16.03.2010 16:27
bet tu tak teici ka visu naudu no kronjiem liec savaa kabataa jo maksaa par materiaaliem.....
kitana
Re: Stomatoloìijas institûts
16.03.2010 16:53
Kļūdies.Tehniķim taču jāmaksā.:)
Re: Stomatoloìijas institûts
16.03.2010 17:06
piekriitu.
bet cik es saprotu administrators izraksta cheku pacientam bet naudu neiekasee jo taa aiziet tavaa kabataa....
agente
Re: Stomatoloìijas institûts
26.03.2010 19:54
Ta atkal esmu es. Tatad biju Dentiksaa pie endodenta, uztaisija velreiz rentgenu, pateica, ka ir infekcija kaulaa.
KAS IR KAULS shajaa kontekstaa? Zobs kaa kauls vai zhokla kauls vai varbuut vesels galvaskauss?!
Man piedavaja 2 variantus - izraut zobu vai arstet. Ja arstet, tad 70% viss sadzis, bet 30%, ka pec pusgada-gada var atkartoties. Es it ka piekritu saglabat zobu un arstet. Bet tagad es saku domat, kada tad jega to arstet, ja man nedod garantiju, ka infekcijas tajaa mistiskajaa kaulaa nebuus?!
Tas ir sava veida veezis, vai!?

:((

Puce, ludzu palidzi ar padomiem!
Re: Stomatoloìijas institûts
27.03.2010 07:53
agente:

tas bija domāts tā: baktērijas dzīvo zoba saknes kanālā, un kā atbildes reakcija ---> kauls zem tās saknes sāk pamazām pazust. kad kanālu kārtīgi iztīra, apstrādā un sapilda, tad tas kauls var atjaunoties (tie 70%, par ko Tev minēja endodonts).
"sava veida vēzis" - :))) nē, sava veida kariesa sekas :)
garantiju medicīnā vispār neviens un nekad nevar dot, var tikai censties iegūt vislabāko rezultātu :)
Eila seila
Re: Stomatoloìijas institûts
27.03.2010 14:54
Veca, sen likta baltā blombe. Zobs nesāpēja, bet dakteris teica, ka plombe jāmaina. Nu jāmaina, tad jāmaina. Piekritu. Bet, noņemot plombi, zem tās bija kariess (tā man teica), tātad seko kanāla ārstēšana, nedzīvs zobs rezultātā.
Biju rēķinājusies tikai ar plombes maiņu, bet nesanāca;)))) Protams, papildus izmaksas arī.

Jautājums: sanāk, ka zoba plombēšana agri vai vēlu tomēr dod nedzīvu zobu? Ja? Jo jebkurā gadījumā baktērijas nokļūs zem plombes un turpinās savu uzvaras gājienu?
Re: Stomatoloìijas institûts
27.03.2010 17:04
taa tas ir.
Re: Stomatoloìijas institûts
27.03.2010 19:40
Eila seila Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jautājums: sanāk, ka zoba plombēšana agri vai
> vēlu tomēr dod nedzīvu zobu?

nav tik traki, īpaši ņemot vērā, ka ar vecumu kariesa intensitāte parasti samazinās.
agente
Re: Stomatoloìijas institûts
27.03.2010 20:16
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> agente:
>
> tas bija domāts tā: baktērijas dzīvo zoba
> saknes kanālā, un kā atbildes reakcija --->
> kauls zem tās saknes sāk pamazām pazust. kad
> kanālu kārtīgi iztīra, apstrādā un sapilda,
> tad tas kauls var atjaunoties (tie 70%, par ko Tev
> minēja endodonts).
> "sava veida vēzis" - :))) nē, sava veida
> kariesa sekas :)
> garantiju medicīnā vispār neviens un nekad
> nevar dot, var tikai censties iegūt vislabāko
> rezultātu :)
---------------
pag, pag, kurš kauls sāk pazust? :o
ak Dievs... man ko, vaigu kauls sāk pūt un es mirstu lēnā nāvē līdz uzradīsies k-kāds tiešām audzējs? :(
Kādas ir sekas tam visam? Cik lielus draudus tas rada manai veselībai un pat dzīvībai?
Un ko man darīt - raut zobu (ja raut, tad vai infekcija pazudīs?) vai arī ārstēt?
Mani kaut kā neiedrošina tie 70%...
Re: Stomatoloìijas institûts
28.03.2010 13:01
agente Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ak Dievs... man ko, vaigu kauls sāk pūt un es
> mirstu lēnā nāvē līdz uzradīsies k-kāds
> tiešām audzējs? :(

nu beidz taču, nekādā nāvē Tu nemirsti, nomierinies :) kauls sāk pazust tieši zem vainīgās zoba saknes, un tas pleķītis ir ļoti mazs. ar audzējiem tam nav nekāda saistība, tā ir organisma atbildes reakcija uz bakteriālu infekciju.
šo zobu noteikti vajag ārstēt, izraut paspēsi, ja izārstēt neizdosies (ja pusgada laikā pēc kanāla sapildīšanas nenovēro kaula atjaunošanās pazīmes). nestreso, šādi zobi ir sastopami katram otrajam, tas ir ļoti nepatīkami, bet mirstamā vaina tā nav.
lilyy
Re: Stomatoloìijas institûts
29.03.2010 17:04
Kad man bija sasāpējies zobs nemaz netiku stomatoloģijas instetūtā,lika sēdēt nosēdēju stundu un tad bij tā,ka vairs nevar-pa sienām jārāpo.Beigu beigās aizbraucu uz privātklīniku(uz maskavas ielas,saucās''zobiņš'').Paņēma uzreiz ārpus rindas.Cenas lētas.Tas bija liels atvieglojums :)
Kotraģents
Re: Stomatoloìijas institûts
29.03.2010 21:51
Lilyy, tev veicās, tik tālu kratīties no institūta; varēja arī dr nebūt uz vietas, ko tad?
Re: Stomatoloìijas institûts
05.04.2010 23:03
sveiki!
Vai kāds varētu pateikt, kādēļ neverās vaļā stomatoloģijas inst. mājas lapa??? ļoti vajag!
vai arī tas man vienīgai ir.. :(
Eila seila
Re: Stomatoloìijas institûts
06.04.2010 10:19
Tev tas vienīgajai - man ļoti normāli veras
Re: Stomatoloìijas institûts
06.04.2010 16:32
aa nu tagad arii man atveerās mājaslapa, bet pirms tam nevērās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: