sap zobi!

Aizsāka treisija 

Re: sap zobi!
11.10.2009 14:01
Ok, piedod.
Es vnk gribu saprast, kādi tad man tie zobi ir - devitāli vai devitalizēti. (Ir pietiekami daudz visādu veselības lietu, lai pati censtos izprast, kas noticis un kā to sauc).
devitāls - nedzīvs, devitalizēts - kad "dzīvam" izņemts nervs. Nu, vai tagad pareizi?
Re: sap zobi!
11.10.2009 14:03
Un vēl - mums agrāk bija diskusija par 8.zobiem - piedalās vai nepiedalās sakodienā.
Puce, ja ir laiks, iemet aci www.dentalart.lv, tur ir rakstīts, ka 8.nepiedalās sakodienā. Tad jau sanāk, ka tīši maldina publiku.
Re: sap zobi!
11.10.2009 15:39
devitalizēts arī ir devitāls, vnk to devitalizēja ārsts.

8. zobi, ja ir līdz galam taisni izauguši, parasti piedalās sakodienā tāpat kā visi citi zobi.
Re: sap zobi!
12.10.2009 16:54
Puce,
vielen Dank!
Re: sap zobi!
12.10.2009 21:56
lūdzu, lūdzu :)
Zinkariigaa
Re: sap zobi!
13.10.2009 20:19
Labvakar!

Man paredzēta zoba saknes gala rezekcija, vai tiešām šī procedūra notiek tikai 20 min. arī ar šuves uzlikšanu?

Paldies par atbildi!!!
Re: sap zobi!
13.10.2009 20:46
Nu atkariigs no lokalizaacijas, kas dara utt. bet 20 min ir reaals laiks.
Saap zobs
13.11.2009 21:05
Landien.
Man ir saanu zobins kurs bija plombeets, peec ilgaaga laika sim zobam noluza gabalins saanaa! Pie Z-Arsta negaaju kameert nesaaka saapeet. Kad Aizgaaju dakteris teica ka nav ko uztraukties viss buus kaartiibaa! Veco plombi izneema iztiirija kanaalus ielika zaales un pagaidu plombi! Ar pagaidu plombi nostaigaaju nedeelu viss bija super, nemazaakaas saapes, vareeja gan uzkost gan karstu dzert gan aukstu.
Peec nedeelas dakteris izneema pagaidu plombi, izneema nervu, sapildiija kanalus, ielika plombi piesliipeeja un itkaa viss Ok. Tas bija no riita, visa diena pagaaja bez jebkadaam saapeem, pa nakti arii vis bija kaartiibaa! No riita pamodos ar drausmiigaam saapeem. Sazvanijos ar dakteri saka ka paaris dienas var pasaapeet. Bet tagad jau 5 dienas pagaajusas un saapes skiet kluust tikai lielaakas, peedeejo nakti pat paguleet nevareeju.
Jautaajums -- Vai taa driikst buut, vai arii kautkas nav kaartiibaa??
Re: sap zobi!
14.11.2009 09:48
nevajadzētu gan tā būt...
Re: sap zobi!
14.11.2009 09:57
Lasu, intereseejos un saprotu, ka jaaizveelas labaak piem Dzirciema ielas kliinika... i man probleemas ar citaam i citiem cilveekiem.
Vieniigi kad sievieti vedu uz kaut kaadu kliiniku Tallinas un Briiviibas krustojumaa... tur bij taads GARSH ar brilliiteem zobaarsts, nopleesa nesliktu pikji, bet salaboja visu super duper... Vot kaa lai zin kaa paveiksies katraa reizee...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sap zobi!
14.11.2009 10:07
Mateus:

Dzirciema ielā arī diemžēl viss ir atkarīgs no tā, kurš doks patrāpīsies... ir redzēti gana briesmīgi rtg arī no turienes...
manuprāt, pofig klīnika, jāiet pie konkrēta doka ar labu reputāciju un atsauksmēm, lai kur šis strādātu (tā es, piem., daru)
Re: sap zobi!
02.12.2009 14:36
Sveiki! Man sasāpējis jautājums par sasāpējušu zobu...pareizāk, zoba sen vairs nav (pēc abiem bērniem zobi drupa ārā).Tagad jau kādas 3 nedēļas ik pa laikam, brīziem vairāk, brīžiem mazāk sāp (kautkur saknē laikam )un pulsē. Ne labot ne raut tur nav ko, bet ko man darīt, vai tas ir kāds iekaisums, un vai tas ir bīstami? Brīžiem sajūta, ka visa kreisā puse + galva dēļ tā sāp. Jāpiebilst, ka zobi man vispār ir sliktā stāvoklī, neeju pie ārsta tikai tāpēc ka nav par ko :( bet cenas augstas.
Re: sap zobi!
03.12.2009 08:48
vajadzētu rentgenu un zobārsta konsultāciju, info ir pārāk maz, lai k-ko minētu.
Re: sap zobi!
07.12.2009 17:52
MATEUS,
es zinu, par kuru Tu runā, bet es Tev absolūti NEPIEKRĪTU! Jā, piķi noplēsa baigu, bet pēc viņa visu nācās pārstrādāt citam dokam. Turklāt tas ar brillītēm tur sen vairs nestrādā un viņu es neieteiktu nevienam pašam!
laachuks
Re: sap zobi!
25.12.2009 18:23
Kas varētu būt pie vainas zobu sāpēm un nelielam pampumam!? Pirms gada arī bija līdzīgi, tikai dzeroklī zobiņš sāpēja un uzpampa, temperatūra arī bija, ārsts iedeva antibiotikas un iztīrīja, uzlika zāles. Tas bija nedzīvs zobs, bet šie, kas tagad sāp ir normāli, dzīvi zobi... :(
Re: sap zobi!
26.12.2009 23:22
smaganu problēmas, piemēram (zobakmens ---> iekaisusi smagana).

zobs traumas vai cauruma dēļ var palikt nedzīvs īpašniekam pat nezinot, tas arī ir fakts...
Re: sap zobi!
29.12.2009 00:22
Man jautājums: vasarā aukšžoklī dzeroklim izrāva nervus, salaboja. Pēc labošanas zobs pāris dienas sāpēja- pat ne vienu melleni nevarēju uzkost. Nesen gadījās pusdienās sīkstu gaļu ēst. Pēc tam dažas dienas smaganas ap laboto zobu bija piepampušas un sāpīgi uzkost jebko. Pēc dienām 3 viss atkal bija kārtībā. Kad atkal gadījās pusdienās sīksta gaļa, sāpīgais process atkārtojās. Tagad bail kaut ko cietāku uz tā zoba ēst- vēl atkal sāpēs! Kas man var būt ar to zobu? Jāskrien pie zobdr., jeb var pagaidīt?
Re: sap zobi!
29.12.2009 00:27
Liekas, ka tas zobiņš brīvāk kustas uz sāniem, nekā pārējie. Tad, kad viņu kustina, tad kaut kur dziļumā mazliet sāp.
Re: sap zobi!
29.12.2009 10:07
nebija gaļas šķiedras starp zobiem iesprūdušas? tas arī var radīt sāpes...
Re: sap zobi!
24.01.2010 19:34
Sveiki. Man te jautājums par sāpošu zobu.

Man sen bērnībā bija iekaisis zobu nervs. tagad pēc kādiem 4 gadiem sāka sāpēt zobs tieši tas kuram izrāva nervus.
Itkā 1nu kanālu iztīrīja, viss bija labi un pēc kāda mēneša sāka atkal sāpēt. Tagad man ir atkal iekaisis tas pats zobs, un vēl ir pumpa uz smaganas un vēl bišku aukstāk no zoba baigi sāp smagana un tur ir vēl lielāka pumpa kurai knapi var pieskarties un baigi sāp. Tas ir baigi slikti ?



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2010 19:35 by Jankz.
Re: sap zobi!
24.01.2010 23:06
Jankz:

tas nozīmē, ka zem tā zoba ir iekaisums, labi tas noteikti nav, var ietekmēt sirdi utt. jāmēģina pārārstēt zoba kanālu(-s), ja tas neizdosies, būs jārauj laukā.
Re: sap zobi!
25.01.2010 22:24
labi ka drīzumā braucu pie zobārsta.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2010 22:24 by Jankz.
Re: sap zobi!
25.01.2010 22:24
lai veicas :)
Re: sap zobi!
25.01.2010 22:29
Un vēl viens jautājums.

Ja man daktere sāk tīrīt kanālus, viņai pēc idejas ir jāpārdur smagana ja nu tur tas iekaisums iznāk uz āru ?

Glaīgi slikti ap dūšu palika, ka teici ka tas var ietekmēt sirdi, cik ilgā laikā tas notiek ? :(
Re: sap zobi!
25.01.2010 22:43
Jankz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja man daktere sāk tīrīt kanālus, viņai pēc
> idejas ir jāpārdur smagana ja nu tur tas
> iekaisums iznāk uz āru ?

nē, to dara tikai tad, ja ir tiešām liels pampums smaganā, tad iešpricē un biki iegriež smaganā, lai izlaistu strutas.
Tavā gadījumā jau ir izveidojušās fistulas (tās pumpas), pa kurām strutas var iznākt.
>
> Glaīgi slikti ap dūšu palika, ka teici ka tas
> var ietekmēt sirdi, cik ilgā laikā tas notiek ?

nav tik traki, neuztraucies; tas ir sarežģījums, kas nenotiek tik bieži, lai par to vajadzētu domāt dienu un nakti.
Re: sap zobi!
25.01.2010 22:54
Tas mani bišku pat nomierināja :) kkā neloģiski ka dēļ zoba var pat sekas pāriet uz sirdi.

Un vēl jautājums. kpc man viņš paliek mazāks ? vakar ļoti sāpēja pārspiedu pušu iznāca strutas, ar tīrām rokām. Tagad itkā ir mazāks. Viņš kkur lien uz iekšu ?
Re: sap zobi!
25.01.2010 23:03
viss ir logjiski ar sekaam uz sirdi - ja infekcija (strutas) seezh zhoklii - kaapeec vinjaam nenokljuut visur citur ieskaitot sirdi?

Mazaaks paliek jo caur to fistulu izdreneejaas aaraa. (nevis iekshaa)
Re: sap zobi!
25.01.2010 23:09
Labi vien ir ka man uz āru vizmaz nāk nevis kkur iekšā. brr traki iedomāties..

un tad dakterei nav jāpārdur smagana ja ?
Re: sap zobi!
25.01.2010 23:10
Jankz:

pumpas princips - uzpampa, izspiež, sāk sadzīt :)
Re: sap zobi!
25.01.2010 23:13
Bet vienalga kanālus jātīra drošības pēc būs.

Katrā ziņā paldies :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 24?
Ziņa: