izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs

Aizsāka lii_gu_cis 

sveiki! ir diezgan liela problema! man aptuveni pirms mene6a izauga nevieta zobs no priek6as skaitot 5 kreisajaa pusee!! tam aug6eja rinda nepietika vietas, tad nu tas par varas centaas tikt savaa vietaa, tas sagaadaja sapes, jo stuuma parejos zobus uz aaru! aizbraucu uz daugavpili pie arsta, tur teica ka vinj6 jarauj ara, bet to varot izdariit arii vietejajaa polihlinikaa! devos majas un pataisno pie zobarsta! izrava jauno zobu, bet tagad uzpampa aug6lupa un ljoti sap lielais priek6zobs, uzkost neko virsuu nevar! izrautajam zobam bij diezgan gara sakne!sapampums iet uz aug6u gar degunu un beidzas netalu no acss!jau otro dienu sapampums nenoiet! vai tas nav nekas nopietns!? bail no ta, ka varetu but jarauj arii priek6zobs!
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
05.10.2008 20:35
jâuztaisa rentgens tam priekðzobam, es domâju, ka tâ ir vnk sakritîba, ka tas notika pçc 5. zoba rauðanas.

bet vilkt garumâ tu nedrîksti, steidzami dodies pie zobârsta, jo ðis sapampums ir bîstama lieta un var slikti beigties. jâiegrieþ zem augðlûpas (jâizlaiþ strutas), jâieliek drena, jâdzer antibiotikas. pçc tam jâârstç tâ priekðzoba saknes kanâls, lai varçtu to neraut.
6odien biju pie ta arsta, kas rava zobu, izraxtija kkadas antibiotikas, teica ka paries!bet nezin kaapeec man taa neliekas :( paldies par atbildi!
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
06.10.2008 21:19
nemaz neiegrieza? hmm...
palûdz, lai uztaisa rentgenu tam pirmajam zobam, vai tur nav iekaisums zem saknes.
6odien biju veel pie cita aarsta! tajaa priek6eejajaa zobaa aizmuguree uztaisiija caurumu, kko pabakstiija, un atstaaja valjaa teica, ka peec 2 dienaam jaanaak atkal! Rntgenu netaisiija! teica,lai dzeru taas zaales ko izraxtiija un ja nepaaries tad gan buus jaagriez! un no ta man ir ljoti, ljoti bail! :(
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
07.10.2008 23:48
neuztraucies. grieziens ir domâts, lai izlaistu strutas. dr.atvçra zobu ar domu, ka strutas iznâks ârâ pa caurumu zobâ (tâ arî notiek vairumâ gadîjumu).
un pat ja pampums nepâries lîdz galam un bûs jâiegrieþ, grieziens ir pavisam neliels un to izdara ar anestçziju.

tâ kâ nestreso un gaidi, kad pâries, viss bûs ok :)
paldies par uzmundrinaajumu! :)) ar zobu viss ir kartiibaa...iztikaam bez iegrie6anas :) pampums pargaja un zobs stav uz vietas! paldies par konsultaciju
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
30.10.2008 21:01
prieks, ka tev viss kârtîbâ :)

vai kanâlu sapildîja tam priekðzobam? ja nç, tad problçma var arî atkârtoties...
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
03.02.2009 18:25
Sveiki, man arī līdzīga problēma, tikai man nerāva zobu ārā, bet vnk šodien piecēlos un bija sapampis viss gar labo nāsi, augšlūpas un aiziet līdz acij-tas viss cik saprotu ir arī no priekšējā lielā zoba, jo kadreiz uztaisot stiprāku sakodienu vai uzspiežot uz smaganas sāk vilkt tas zobs!
K-kad sen atpakaļ man plombēja to zobu, tāda nemākulīga zobārste, pēc tās reizes arī ir problēmas ar to zobu!
Vai man arī vajadzētu aiziet uz rentgenu? Esmu mazliet nobijusies jo diezgan slikta pašsajuta līdz ar to zoba nebūšanu..
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
04.02.2009 12:15
jā, aizej pie dr. obligāti, pie tam steidzami, jo sapampums var palikt lielāks un līdz ar to gan bīstamāks, gan nesmukāks. ir jāuztaisa rentgens, jānosaka vainīgais zobs un jāizlaiž strutas; un kad visi simptomi būs pazuduši (nāk. vizītē), tad ir jāsāk zoba kanāla ārstēšana.
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
04.02.2009 13:29
Paldies Puce,
Ceru šodien vai rīt tikt pie dr.
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
04.02.2009 13:30
A un vēl, kādu laiciņu neesmu bijusi pie dr.- cik varētu izmaksāt šis pasākums? nu aptuveni..
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
04.02.2009 13:47
nu grūti pateikt, bet pirmai reizei pēc idejas jābūt vislētākai, jo ir tikai jāizlaiž strutas un jāuztaisa rtg.
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
04.02.2009 13:48
Aktrise:

labāk šodien, jo rīt vari pamosties ar vienu aci ciet...
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
04.02.2009 14:10
ok.paldies !
zane 19
Liels uzpampums ko darit?
03.06.2009 18:31
Labdien, ir sabojats zobs jau ilgu laiku, pedeja laika tas loti sapeja, bet tagad jau divas dienas stav uzpampis vaigs labaja puse lidz acij, viss ir ciets, pie zobarsta tuvakas dienas netieku. Parak stipri nesap, bet ko es varu darit?Man ir bail iet pie zobarsta, zinu, ka tas zobs ir jarauj ara, jo tas ir nodrupis, bet kapec tas uzpampums ir, strutas ari neredzu...
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
03.06.2009 18:44
strutas ir zem acs- tajaa cietajaa uzpampumaa. ja ilgi gaidiisi, ieies acii, tad smadzenees un tad buus jaamirst.
Re: izrauts zobs+uzpampis vaigs un sapo6s priek6zobs
03.06.2009 23:16
tas zobs nav obligāti raujams, bieži vien tādus zobus var izārstēt.
ar uzpampumu nejoko - tas tiešām ir bīstami; labāk mēģini tikt tomēr pie tā doka.
Paldies meitenes, aizgaju pie zobarsta izrava, tas bija drausmigas sapes, bet pacietu.Izradijas, ka zem zoba ir liels iekaisums, tagad vel mazs pampums ir, bet vismaz strutas nak ara, stipri sap! Dzeru antibiotikas un skaloju ar kumelisu teju, sodien jau jutos daudz labak!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: