izsists zobs

Aizsāka mamma 

izsists zobs
02.04.2009 14:32
Bērnam ir 13 gadi, izsists priekšējais zobs, palikusi vesela sakne.St. institūtā iesaka metāla skrūvi un metālkeramikas kroni (cena Ls270), privātklīnikā piedāvā stiklšķiedras pamatni ar porcelāna kroni (Ls340). Ko Jūs labāk ieteiktu? Kādi plusi un mīnusi?
Re: izsists zobs
02.04.2009 17:18
hmmm... un es visu laiku domaaju, ka metaalkeramika ir daargaaka... buushu domaajis nepareizi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: izsists zobs
02.04.2009 18:30
ar porcelaana kroni VAREETU buut ilgaaks labs esteetiskais rezultaats. bet vairaak jaanosliipee no taa kas palicis paari no saknes. kronis buus jaamaina peec kaadiem gadiem tik un taa jo zobi turpinaas augt un smaganu liimenis arii mainiisies (5iem varbuut ja neizskatiisies vairs labi) . tad no zoba noslipieepes veel kaadu dalju...
njemot veera shos apstaalkjus (ne Ls) es izveeleetos metaalkeramiku.
Re: izsists zobs
02.04.2009 23:13
Es izvēlētos porcelāna kroni,ceru,ka tas ir domāts bezmetāla porcelāna kronis,jo es'tētiskāk.Bet cenas gan ir baigi augstas.
kitana
Re: izsists zobs
03.04.2009 09:24
Vai tad metālkeramikas un porcelāna kronis nav viens un tas pats?
Ir metālkeramikas, bezmetālkeramikas, cirkonija kroņi.Ir lietie kroņi.
Re: izsists zobs
03.04.2009 09:48
"Ir metālkeramikas, bezmetālkeramikas" ------------>?
porcelaana, bezporcelaana?
Re: izsists zobs
03.04.2009 10:11
A kas ir cirkonija kronji? Caurspiidiigi vai?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kitana
Re: izsists zobs
03.04.2009 10:40
Cirkonija kroņi ir balti nevis caurspidīgi.Maksā 240 ls viens.
Re: izsists zobs
04.04.2009 01:22
Taatad cirkonijs ir kaa baaze?
Un ar ko vinju paarklaaj?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: izsists zobs
05.04.2009 18:22
Mateus:

cirkonijs tiek izmantots kā karkass, tas ir ļoti estētisks, izturīgs un biosaderīgs (un dārgs :D ). virsū porcelāns.



autorei:

es vairāk par stikla šķiedru+porcelānu (protams, runa iet par labu izpildījumu). lai gan vienmēr var gadīties, ka konkrētajā mutē un konkrēta tehniķa izpildījumā metālkeramika izskatīsies foršāk un dabiskāk, nekā citā mutē izskatītos stikla šķiedra+porcelāns...
Re: izsists zobs
14.04.2009 20:16
Liels paldies par atbildeem
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: