Par zobu pulveri

Aizsāka double 

Par zobu pulveri
29.04.2009 12:25
Es nezinu, meklētājs man neatrada šādu tēmu, bet man liekas, ka jau ir bijusi, taču punkts nav tajā.
īsāk - manam draugam ir diezgan slikti zobi un latviešu baltajā krāsā. Nu, mēs vienu dienu nopirkām zobu pulveri Drogās (ru ražojums), palasīju, ka nekā kaitīga tur nav, taču vecāki ļaudis sāka stāstīt, ka tas nu ir slikts pirkums, noberzīšot emalju un tad būs baigi dimbā.
Bet draugam zobu krāsa ir uzlabojusies un viņam baigi patīk, ka ir sajūta, ka zobi tīri.
Vai tie pulveri tiešām nav labi un noberž to, ko nevajadzētu no zobiem noberzt?
Tagad vajadzētu pateikt, ka es neesmu izplatītāja :D (Es neesmu)
Re: Par zobu pulveri
29.04.2009 12:37
Tas ir mans subjektīvais viedoklis bet es uzskatu, ka liela starpība tur nav. Varbūt konkrētais pulveris arī ir abrazīvāks par vidēju zobu pastu bet arī zobu pastas eksistē ar dažādzu abrazivitāti.
Kāpēc to saka vecāki ļaudis, nezinu. Agrāk pulveris kotejas un nekādu problēmu ar to nebija.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par zobu pulveri
29.04.2009 19:05
gari neizpluustot - klausi vecaakus cilveekus. droshi vien ka vinji redz rezultatu uz saviem zoboem.

ku! - agraak sviests arii koteeejaas. shnabis veel tagad ir cienjaa.
Re: Par zobu pulveri
29.04.2009 19:55
double:

krāsa uzlabojās, jo abrazīvs noņēma pigmentus un aplikumus. tālāk tiks noberzta emalja (ja lietos katru dienu), un ar laiku zobi paliks neatgriezeniski dzelteni (jo parasti baltu krāsu zobiem dod emalja; iekšējie zoba audi ir dzeltenāki). iesaku tīrīt ar to pulveri, piemēram, 1x nedēļā, un pārējās dienās ar parasto pastu, kas nav domāta pigmentu noņemšanai.
Re: Par zobu pulveri
29.04.2009 21:53
Tencinu. Bet manis nopirktais Colgate arī ir nedaudz balinošs. Hmm
Lai nu kā, doma ir skaidra, tikko nokomandēju tīrīt ar pulveri tikai reizi nedēļā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 17?
Ziņa: