izrauts zobs!

Aizsāka meitene12 

izrauts zobs!
14.05.2009 18:11
cik ilgi var sapet vieta kur izrauts zobs,bet zobs bija iekaisis!?man sap jau treso dienu,arsts teica ka var sapet nedelu!ta ir?ar ko lai paskalo vai varbut kadas zales padzert,dzeru ibumetinu,bet cik tad var...
Re: izrauts zobs!
14.05.2009 18:57
Var paskalot ar "Corsodyl", "Listerine", sālsūdeni.
Vai antibiotikas netika parakstītas, ja bija iekaisums?
Re: izrauts zobs!
14.05.2009 19:24
ne neko neizrakstija tapec jau brinjos!nakamaja diena kad aizgaju man uzsmereja kkadu smeri un teica lai dzerot ibumetinu!bet cik tad var sapet?
Re: izrauts zobs!
14.05.2009 20:20
Varbūt, ja jau AB neparakstīja, papildus padzer kādu antihistamīnu - tavegilu utt. Ja arī labāk nebūs, vismaz ļaunāk jau nu droši nē.
Re: izrauts zobs!
14.05.2009 22:20
bet tavegils nav pretiekaisuma lidzeklis.....
minde
Re: izrauts zobs!
14.05.2009 22:39
Jugusalu taisnība, var droši dzert vai nu tavegilu vai suprastīnu, tas ir antihistamīna līdzeklis, kas noņems tūsku.Var padzert nimesila pulveri.Rautā zoba vieta pilnībā sadzīst mēneša laikā, tik ilgi var būt arī sāpes.
Re: izrauts zobs!
14.05.2009 23:03
pampums jau man nav,bet taa izrauta zoba vieta visu laiku sap viena un taja pasa laika!sap jau apakszoklim visa laba puse!
minde
Re: izrauts zobs!
15.05.2009 12:35
Sāpēt var veselu mēnesi, iesaku padzert divreiz dienā ibumetīnu.Ja ir smaka no mutes, tad aizej un atrādies ārstam.
Re: izrauts zobs!
16.05.2009 00:40
Tev ekstrahēja gudrības zobu? Ja tā, tad jāgaida būs ilgi, kamēr viss sadzīs un pāries. Saku no pieredzes.
Bet, ja jūties nedroša, ja pašai šķiet, ka kaut kas ne tā - nu aizkāp pie daktera, lai paskatās. Būs mierīgāk ap sirsniņu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: