bailes no zobaarsta!

Aizsāka deizija 

deizija
bailes no zobaarsta!
25.05.2009 23:00
Nu jau 3x esmu bijusi pie zobaarsta, bet lieta taada, kad esmu satraukusies, tad kad man laizh iekshaa anasteeziju, man saak dauziities sirds, un liekas, kad ar mani var kaut kas notikt! vai tas vareetu buut no iedomaam, kad paliek slikti no anasteezijas?????? tagad man jaaiet ceturtdien divi zobi salabot, un atkal man ir bail, kad man var no anasteezijas slikti palikt!!! Vai kaadam taa ir bijis?
Re: bailes no zobaarsta!
25.05.2009 23:53
Ir bijis, un vēl daudz lielākā mērā... joprojām ir nedaudz... slikti palicis nekad nav jo tad kad viņa sāk darboties tad jau parasti arī miers iestājas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
kitana
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 00:25
Tā sirds dauzīšanās no adrenalīna, ko pievieno anestēzijai klāt kā asinsvadu sašaurinātāju.Ir anestēzijas bez adrenalīna.
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 00:32
kitana Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir anestēzijas bez adrenalīna

...bet tās nav tik efektīvas, Deizij, tā kā labāk pacieties to minūti vai divas, nekā urbjot sāpēs :)
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 10:41
Ieteikt paciesties nav labs padoms.
Es neietu pie ārsta, kurš man ieteiktu paciesties. Sorry, Pūce, tas nav personisks uzbrauciens, izsaku savas domas.
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 10:42
ku!
Man miers iestāsies, kad gulēšu kapā.
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 10:43
Deizijai varu ieteikt "salietoties" daudz nomierinošu līdzekļu, varbūt palīdz. Man gan no tiem efekts tuvu nullei.
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 10:54
Jugusalu, ko tu tā satraucies? Diemžēl pagaidām medicīna kurā pilnīgi nemaz nevajadzētu paciesties, vēl nav izdomāta tā kā iespējas apmeklēt ārstus tev varētu būt ļoti ierobežotas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 18:16
Jugusalu:

nu zini, ir pacienti, kuriem arī šprices izskats nepatīk, un tā skaņa urbjot, un vesela stunda jāpavada krēslā... kaut kur vienmēr ir jāpaciešās. es tak nesaku, ka nervs ir jāņem ārā bez anestēzijas :P
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 18:42
Ok, Pūce, es Tev negribēju "braukt augumā", varbūt pa strauju noreaģēju.
"Paciesties" - tas traki izklausās, kaut gan ir daži dr., pie kuriem pat nepatīkamas manipulācijas viegli pārdzīvot.
Nu, man nepatīk asinis, es uzreiz krītu gar zemi, un tur nu nekāda paciešanās nesanāk.
Re: bailes no zobaarsta!
26.05.2009 19:29
"Jugusalu [ PM ]
Re: bailes no zobaarsta! jauns
26.05.2009 10:41 Piedalās jau: 17 dienas
Ieraksti: 32

Ieteikt paciesties nav labs padoms.
Es neietu pie ārsta, kurš man ieteiktu paciesties. Sorry, Pūce, tas nav personisks uzbrauciens, izsaku savas domas. "



Ja zina kaapeec sirds leekaa peec anesteezijas (adrenaliins anesteezijaa) tad nemaz tik traki nav tam tikt paari. jaapagaida tikai - 2-3 minuutees paariet. nevajag sevi sabaidiit ka nu jaamirst vai kaa citaadi - tad tas vilskies ilgaak. nav nemaz savaadaak kaa ja bubulis sabaida naksniigaa ielaa un organisms pats izdala krietnu adrenaliina devu. un peec anestezijas sirds leekaa tikai ja ir traapiits asisnvadaa, kas katru reizi negadaas.
deizija
Re: bailes no zobaarsta!
27.05.2009 09:09
Nu bet man taa kaadreiz nebija, kameer neparaadiijaas Vegetatiivaa distonija!!! kaadreiz man nebija ne no kaa bail! ne no zobaarsta ne no lidoshanas ar lidmashiinu, tagad ir bail no visa!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 1?
Ziņa: