Zobi

Aizsāka Sids 

Sids
Zobi
30.05.2009 17:50
Sveiki, man ir jautājums par zobiem un ceru, ka ar šī foruma palīdzību varēšu rast atbildi.

Lieta tāda, ka man augšējā zobu rindā nav izauguši 2 priekšzobi - ir pirmais zobu pāris un pēctam uzreiz ir ilkņi, ja pareizi atceros nosaukumus. Tādējādi tie zobi ir izretinājušies un smaids nav diezko pievilcīgs.

Pirms pāris gadiem prasīju ģimenes ārstam ko darīt, bet viņš teica, ka jāgaida kamēr žoklis izaugs un tad var mēģināt ar stīpām nostādīt visus vietā un ir iespēja, ka izaugs neizaugušie zobi. Taču ja viņi neizaug, tad izskatos pēc galīgā hokejista, tapēc gribu pajautāt vai ir kāds veids noskaidrot vai tās zobu saknes tur ir un vai viņi vispār var uzaugt manos 21 gados?

Jāpiezīmē, ka apakšējajā zobu rindā ir izauguši visi zobi un viss smuki ir.

Paldies jau iepriekš
Re: Zobi
31.05.2009 01:48
noskaidrot var ļoti vienkārši - aizej pie zobārsta, viņš uztaisīs rentgenu un tur būs redzams, vai tie zobi ir kaulā vai nav.
es personīgi domāju, ka nav, jo šie zobi parasti izaug vieni no pirmajiem, kad vietas ir gana daudz (un arī pēc pieredzes - ja jau kādiem zobiem no paša sākuma nav aizmetņu, tie parasti ir tie otrie zobi).

risinājumi ir vairāki, atkarībā no sakodiena un citiem faktoriem, piemēram:

- pabīdīt 1. un 3. zobus, lai starp tiem būtu vieta 2.zoba platumā, un implantēt 2. zobus;
- pabīdīt 1. un 3. zobus, lai starp tiem būtu vieta 2.zoba platumā, un uzlikt uz tiem 2 tiltus, kas aizvietotu trūkstošos 2. zobus;
- pabīdīt 1. un 3. zobus, lai starp tiem būtu vieta 2.zoba platumā, un ielikt mazu izņemamu platīti ar diviem 2. zobiem;
- sabīdīt zobus kopā (uz centra pusi), un pārveidot 3. zobus, lai izskatās pēc 2.
...
sliipaa
Re: Zobi
31.05.2009 11:28
Man meitai ir liidziigi, uzreiz aiz prieksejiem 2 zobiem ir ilknji. iztaisija panoramas rtg, teica, ka nav aizmetnju. Ortodonti grib biidiit tos ilknjus uz saniem, tad paliks skirbas, kur likt implantus. es gan gribeetu labaak Puce pedejo variantu. taisamies kko darit tagad. ej pie ortodonta, ko te var ieteikt.
Re: Zobi
31.05.2009 15:48
Man arī 2.zobu augšžoklī trūkst. No tā nemirst un seja kā seja. Kāpēc par to jāstreso? Naudas par daudz? Jeb skaistumkonkursā MIS/MISTER WORLD gribas piedalīties? :)
sliipaa
Re: Zobi
31.05.2009 17:00
Nu, zini ko iedomaajies, ja tev blakus 2 priekeejiem zobiem buutu iljknji(ja zini, kas tas ir, laikam jau nezini)! Skats tads pabriesmigs. Nu jaa, ir jau cilveeki, kam zobi nav svariigi. es ,piemeram, cilveekaa pirmos ieraugu zobus un tagad ir tik daudz iespeju labot. Nauda iziet, bet zobu izskats ir svariigi dziivei, darba iespeajam utt. Garumu vai likas kajas nevar labot, bet zobi, par laimi, ir labojama lieta.
Re: Zobi
31.05.2009 22:59
Man ir veseli 4 ilkņi- kā vampīram! :) Toties mani īstie, veselie zobi. Ja kādam nepatīk, lai neskatās!
Es cilvēkus pēc zobiem nevērtēju.



Edited 2 time(s). Last edit at 04.06.2009 13:15 by kachenite.
Re: Zobi
01.06.2009 20:36
Tas nu ir pēdējais stulbums - vērtēt cilvēku pēc zobiem. Piekrītu kachenītei.
Un kādā ziņā darba iespējas atkarīgas no tā - ir vai nav 2.zobu žoklī? Ja vien netaisās strādāt par modeli. Pirmais - lai zobi būtu veseli un tīri un tikai tad viss pārējais.
Re: Zobi
02.06.2009 20:10
"Tas nu ir pēdējais stulbums - vērtēt cilvēku pēc zobiem."

tas ir tikpat normaali kaa veerteet cilveeku peec taa kaa vinsh uzvedas, vai ir mazgaajies, vai ir sakjemmejies, nokujies utt utt.
neko daudz pirmajaa mirklii nepasaka bet zinaams pirmais iespaids rodas.
sliipaa
Re: Zobi
03.06.2009 09:24
kad es augu, nebija taadu iepeeju - breketes vsp nebija, man ir tik zeel, tik daudz vareetu izlabot. Tagad jau man ir labs smaids, par laimi, citi laiki..bet varbuut tieshi taappec man ir fobija visiem redzeet zobus. Un maniem beerniem buus perfekti zobi, lai cik tas maksaatu!
Re: Zobi
03.06.2009 14:40
Tas ir labi,ka tagad Tavi zobi atbilst Taviem priekštatiem. Vai arī Tavi bērni vēlas izmainīt SAVUS zobus?
Re: Zobi
03.06.2009 18:48
vai beerni grib iet uz skolu, eest veseliigi, iet laikus gulet, maaciites un dariit maajas darbus?
Re: Zobi
03.06.2009 23:17
nu būt skaisti taču viņi grib :)
sliipaa
Re: Zobi
04.06.2009 08:54
Beerni, prtams ka grib, nu bet logiski, ja augusi ar vecaakiem, kam zobi ir galvenais izskataa. Varbuut stulbi, bet tiesaam, arii TV skatoties, intervijas ar ierindas cilveekiem, vienmeer visi pamanam zobus. ja iepazistas ar puisi meitas, uzreiz sarunas - kaadi zobi. Nebiju pat iedomajusies, bet vai tas kas slikts! Diivaini jautaa - man jau liekas, ka tagad visi grib skaistu smaidu, manas meitas pasas nerimaas, kad buus breketes. Lielai jau viss ok, ilgi un gruuti gaaja. mazai tik saaksim. Varbuut tapec, ka meitenes vai mani nepiepilditie sapnji..
Pirmais jautajums - kaadi zobi? Otrais - vai lasa gramatas? tadi it mani cilveka kriteriji.
Re: Zobi
04.06.2009 11:14
kaut arī esmu zobārsts, pēdējam teikumam nekādīgi nevaru piekrist...
Re: Zobi
04.06.2009 12:22
Hmm? Interesanta vērtēšanas sistēma... labi zobi un lasa grāmatas... nu jā... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zobi
04.06.2009 13:45
Es jau saprotu, ka cilvēki grib izskatīties smuki! Pajautā zb un pucei, vai ilkņi ir patoloģija! Manuprāt, nav. Par ko jāuztraucas? Ir taču skaidrs, ka visi cilvēki nav vienādi! Tie ir MANI UNIKĀLIE ZOBI! Tas ir pašcieņas jautājums- vai es mīlu sevi tādu, kā esmu, vai nea?
Jūs esat Zobiņu ģimene? :)
sliipaa
Re: Zobi
05.06.2009 21:37
Tu nesaprati. 2 priekseejie zobi un tad uzreiz blakus ilknji, iedomaajies, tadi spici vampirelli. Ja kaadu apmierina vinja unikaalie skiibie zobi(nav kacheniitei domaats), tad mani nee. jaa, esam zobinju gimene, ko dariit. visa liekaa nauda zobos.
Pashcienjs necar rasties, ja ir defekts izskataa, seit - zobos. ja kaadam var, tad labi. nav tur ko striideties.
meitene1
Re: Zobi
06.06.2009 21:54
Pūce, a ja ilkņi ir nedaudz nodiluši un neizskatās pēc ilkņiem, vai tos vajadzētu arī labot, vai tas nav nekas traks?Kā tur ir?:)
Re: Zobi
07.06.2009 02:30
nav nekas traks, ja nav nodiluši tik stipri, ka paliek jūtīgi.
meitene1
Re: Zobi
07.06.2009 13:17
Nē,nav jūtīgi. :)
meitene1
Re: Zobi
07.06.2009 18:20
Paldies,Pūce!:)
Re: Zobi
07.06.2009 18:37
lūdzu :)
Re: Zobi
07.06.2009 20:19
Sorry, kas tie par ilkņiem? Jūs runājat par acu zobiem?
Re: Zobi
08.06.2009 01:49
Augšā- acu zobi, bet lejā 3. arī tādi paši. Pēc formas- kā suņa ilkņi vai vampīra zobeļi. :) Ja augšžoklī otrie zobi iztrūkst, tad fotogrāfējoties platu smaidu nesmaidīsi, jo ilkņus var saredzēt. Es dzīvē cilvēkiem arī tāpat labi "kožu", ar vārdiem, ja nepieciešams. Ilkņus priekš tam neizmantoju,kaut viņi ir :)
Slīpā- mums atšķirīga vērtību sistēma. Tev tas traucē dzīvot, man- tikai fotografēties.
Re: Zobi
26.12.2009 14:08
d



Edited 1 time(s). Last edit at 21.01.2010 00:11 by Liene19.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: