akal zobs

Aizsāka mellene88 

akal zobs
01.06.2009 16:17
Marta beigās,aizgāju pie dēžūrārsta Stabu ielas klīnikā- sāpēja zobs. Nestāstīšu neko par dakteri(izskatījās, ka es viņai pirmais pacients), bet- zobu (augšā trešo )izurba, aizsūtīja uz rentgenu un pateica ka neko nevarot padarīt netiekot klāt zoba kanālam, ielika pagaidu plombi un ieteica stomatoloģisko institūtu... esmu nostaigājusi jau 2.mēn...
katru dienu apzinos,ka kkas jādara,jo zobs ir jūtīgs, pieskaroties saaap, stomatoloģijas institūtam apzinos,ka man nepietiek naudas(jau pusgadu ģimenē uz 4-iem cilvēkiem ir tikai viens pelnītājs,un tā vairs nezinam kā galus savilkt)...
pierakstījos pie profesionālākas dr. ar cerību,ka viņa tomēr sataisīs man to zobu...
jautājums- varbūt es varu izdzert kkādu antibiotiku kursu vai kko,lai noņem to iespējamo iekaisumu(sāp saknes gals zem acs viņam pieskaroties, piem. seju mazgājot,jeb niknāk kko kožot, bet tā nejūt ne karstu ne aukstu,ne pamst )...
rinda pie dr. uz jūn.otro pusi... varbūt varu kko jau tagad lietas labā darīt...un galvenais ar maksimāli mazākiem tēriņiem???
apzinos,ka jautājums stulbs, bet tomēr :(
p.s ā un tas zobs nebija caurs, sākumā man sāpēja viss žoklis un dr. nevarēja saprast kurā zobā vaina....un patiesībā, man tagad žēl, ka viņa izurba,jo kkur klusībā pie sevis domāju,ka tā lieta ir/ bija ar zālēm ārstējama(a kam lai es to prasu??)
Re: akal zobs
02.06.2009 13:11
līdzēs tikai kanāla terapija. antibiotikas vai pretiekaisuma līdzekļi tikai nomāks kārtējo hroniskas infekcijas uzliesmojumu, noņems īslaicīgi simptomus.
Re: akal zobs
02.06.2009 21:58
saptratu,tad tomēr tas kanāls jātaisa... es jauneko... bet interesanti,kas šim tur iekšienē notika-jo nekāda kariesa,nekā... un vispār, no ārpuses smuks balts zobiņš bija :(
Re: akal zobs
03.06.2009 00:29
maybe trauma?
mellene88
Re: akal zobs
03.06.2009 00:34
nea :) :) pa muti neviens nav devis....
ā, vot ko izdomāju, tas bija moments kad darbā atslēdza apkuri un mēs kādus 2us mēnešus nenormāli salām...un zinu,ka tāda pārsalusi, no darba arī aizvilkos pie zobu dr...
vai tiešām tajā momentā zāles neko nebūtu līdzējušas???
šobrīd jau skaidrs,ka par vēlu.
Re: akal zobs
03.06.2009 00:40
no salšanas var sākt sāpēt zobs, kas ir jau nedzīvs un kuram ir hroniska infekcija zem saknes. dzīvi zobi sāp vai nu kariesa dēļ, vai nu ir jūtīgi dēļ emaljas defektiem utt.
Re: akal zobs
03.06.2009 00:50
mellene - vai punkjojies ap to laiku?
mellene88
Re: akal zobs
03.06.2009 15:54
zb-nē, nē uz deguna dobumu nevar norakstīt, tur viss oky un nav bijis nekās klasisks saaukstēšanās gad... nebij ne puņķu, ne klepu ne kā cita...
labi likšos mierā, gaidīšu savu rindu un cerēšu,ka šī dr. man to zobu sačinīs un nekur tālāk nesūtīs(būtībā tas man vis svarīgākais),jo ja kāds zinātu, cik lielu naudas summu varu atļauties tērēt, tad vieglākais ceļš būtu visus zobus ar dzelzceļa sliedi izsist :(
Re: akal zobs
03.06.2009 18:45
nu peec tam proteezes pa velti neviens neliks....
Re: akal zobs
03.06.2009 23:18
...un žokli nešinēs arī :)
mellene88
Re: akal zobs
10.06.2009 00:37
ooo, pēc šodienas premjera runas vispār liekas,ka prātīgāk uzreiz uz sliedēm gulties :) štrunts ar tiem zobiem!Kam tie vairs interesē?! :/
Re: akal zobs
10.06.2009 00:58
mjā, drīz tie zobi būs tikai dekorācijai :-o
Re: atkal zobs
10.06.2009 10:23
Oi, Pūce, briesmīgi vārdi. :((( Lai Dievs nedod.
Re: atkal zobs
10.06.2009 10:27
Pūce, jautājums Tev - vai Tu gadījumā nezini, kas noticis ar klīniku "32" Tallinas un Brīvības ielu krustojumā? Kad dzīvoju Rīgā, tā bija "mana" klīnika. Tagad, pagājušajā nedēļā braucot garām, pamanīju, ka tās tur vairs nav. Tās vietā kaut kāds "Holiwud smile", kas nekādu uzticību, lai tur ietu, kaut kā neievieš. Ja nopietni, tā toreiz bija laba klīnika, tāpēc arī interesējos un brīnos.
Re: akal zobs
10.06.2009 11:13
zvanīt nemēģināji? varbūt pārvākušies...
Re: atkal zobs
10.06.2009 18:23
Nē, nē - es jau vairs neesmu rīdziniece. Jautāju intereses pēc. Man tur vienreiz ļoti palīdzēja.
mellene88
Re: akal zobs
28.06.2009 00:43
augšminētajam zobam ir uzliktas zāles(beidzot).daktere pie kuras biju, nespricēja, teica nesāpēšot... un nesāpēja arī,lai gan cīnījās viņa pamatīgi, tam kanālam tiešām bija grūti tikt klāt, brīžam pat konsultējās un nēma talkā kolēģi... jautājums,kādēļ 1x bez prasīšanas man iedūra atsāpināšanu un neko rezultātā neizdarīja, bet otro x daktere zināja, ka nekādu īpašo sāpju nebūs(vispār es esmu no pacietīgajiem un nelēkāju, kā arī iespēju robežās nemaz negribu to sprici!!!) man jau liekas,ka šobrīd daudziem dakteriem tā sprice iet auitomātiski, vajag vai nē- i kapeika kāda, i pacients sēdēs kā pīrādziņš...
ā un samaksāju par to visu 9,-ls... nez cik man tas maksātu stom.inst.???
vispār stulbi,ka viņiem cenas nav atrodamas mājaslapā :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 20?
Ziņa: