Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?

Aizsāka sopranos 1944 

Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
09.07.2009 01:01
Uztaisiju visiem zobiem rtg,kur stomatologs saka,ka metālkeramikas kronim kaut kada mala valaa,skirba,nu kaut kaa taa,kad jaarauj vins nost,jaliek jauns,liku vinu pirms 2gadiem,un ta zobarste teica,ka tas nekas,viss bus labi,tas netrauces...zem kronja ir inleja,uzlikts uz riktiga cementa,tagad nezinu,ko dariit?negribas lai rauj aaraa,un kurai zobarstei iisti ticeet,un vai vispaar taa var vinu izraut,vai tad neizraus ar visu inleju?????
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
09.07.2009 01:02
pluss,ja taa iepriekseejaa zobarste kludijaas,gribu savu naudu atpakal...
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
09.07.2009 15:55
kronim ieurbs "rievu" un papleetiis ar speciaalu iznstrumentu un tas viegli nonaaks nost. nekaadu probl. ja gaidiisi paaraak ilgi dabuusi kaartiigu kariesu apakshaa un tad var sanaakt visa zoba raushana.
plus, ja gribi vari iet atpakalj pie dr. lai shamaa paartaisa.
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
09.07.2009 19:13
Man teica,ka sitīs viņu nost ar kaut kādu instrumentu...vairs viņai neuzticos,jo visi zobi,kas pie viņas taisīti,tai skaitā kroņi,ir bijuši jāpārtaisa....un vēl viņa pateica,ka šā vai tā ik pēc 2gadiemn,kāds kautkur piesiesies un būs jāpārliek kroņi...kaut kāds murgs,ne zobārsts...
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 01:53
sitot nost kronis visdrīzāk nonāks nost ar visu inleju. labāk pārzāģēt kroni ar spec. urbuli, un tad noņemt.
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 02:57
Tad jau sanāk,ka šamējā dr,ar ņih...nesaj'dz,es uzreiz sapratu,kad ar to instrumentu,tikai rauj pagaidu kronus,kas ir vieglaaki....Man veelviena dr,teica,ka tur pa to malinu,kur veel pietam priekša ir rezicements,nu nekadi edieni netiek klat un bakterijas....nezinu,vai ir jegas mainit to kroni???Jo tā iepriekseejaa dr,teica,ka vina to taa speciaali gatavoja un lika,jo savaadaak manaa mute to ielikt nevareja,kaut kas tur bijis par zemu.......Kur LV ir labi spečuki par kroņiem???es grib pie viņ aiziet uz kons,pirms ko dar... :)))))))
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 10:12
protams, grūti pateikt neredzot, bet ja Tev nav sūdzības un rtg neuzrāda, ka zobs tai vietā ir sabojājies vai arī ka veidojas smaganas kabata, tad kāpēc tas kronis būtu jāmaina? taisi reizi pusgadā rtg tam zobam, lai nepalaistu garām, ja k-kas sāks bojāties, un viss. ja būs kādas aizdomas, tad ņemsi kroni nost un liksi jaunu.
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 19:02
Pūce Tu esi zobārste???
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 23:20
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 23:26
Moš pie Tevis var aiziet uz kons??? :))
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
10.07.2009 23:29
varbūt vari atsūtīt rtg pa e-pastu? moš nekāda konsultācija nemaz nebūs vajadzīga :)
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
11.07.2009 18:38
kāds Tev ir epasts?
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
11.07.2009 23:24
ja ir skjirba - nav ko gaidiit. jaamina buus tik un taa. kaapeec mainiit kad zobam buus jau zaudeeta dalja?
Re: Rentg,uzrāda,kronim kaut kāda šķirba?
12.07.2009 15:17
kas ir domāts ar vārdu "šķirba"? tāpēc jau es saku, ka rtg ir vajadzīgs :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 19?
Ziņa: