holivudas smaids

Aizsāka holivud 

holivudas smaids
28.12.2009 23:26
sveiki!es nedzivoju LV,bet gan Irijaa un man ir radusies probleema man tika izrauts 4ais zobs augseeja rindaa,ja skaita no prieksheeja un tagad ir caurums,es centos vinu saglabt,tacu zobarsti teica nav variantu un ir jarauj araa,ko arii izdariju.tagad domaaju,kaa es vareetu un ar ko aizvietot nevelamo caurumu.uz LV aizbraucu divreiz gadaa,ta kaa arii laiks ir ierobezots.kas ko var ieteikt,lai es vareetu atgut savu HOLIVUDAS SMAIDU paldies=)
Re: holivudas smaids
28.12.2009 23:38
ja 3. un 5. zobi ir maz plombēti vai neplombēti, tad vislabākais variants - implants. tā ir mākslīga sakne, to ieaudzē kaulā izrautā zoba vietā. dārgi un ķirurģiskā operācija, bet blakuszobi paliek neskarti.

ja implantu likt nav iespējams vai arī blakuszobi nedzīvi un/vai stipri noplombēti, tad var likt tiltu - tad tiek apslīpēti 2 blakuszobi. tas ir lētāks un ātrāks variants.
Re: holivudas smaids
28.12.2009 23:52
3 zobs netika plombeets,bet 5 gan,tagad to pateikt vairs nevar,jo stav baltaas plombes uz visiem zobiem.luk!manaa situaacijaa ir man trukst 4 zobs,piektais ir sestaa nav un septiitais pedeejais ir.ko varat ieteikt cienijamaa Puce
Re: holivudas smaids
29.12.2009 10:06
atkarībā no sakodiena, zobu garuma/platuma u.c. apstākļiem, taisīt vai nu tiltu 7.-5.-3., vai nu 7.-5. un 4. piekari
Re: holivudas smaids
29.12.2009 22:45
vai 3,4 dienu laikaa var uzlikt tiltu?
Re: holivudas smaids
30.12.2009 07:48
praktiski neee
Re: holivudas smaids
30.12.2009 13:10
Re: holivudas smaids
30.12.2009 13:13
...bet noteikti tas ir iepriekš jāsarunā, jo tas tiešām ir superātri un ir jāvienojas ar tehniķi par papildstundām :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: