sāp pārlaboti zobi

Aizsāka Eila seila 

Eila seila
sāp pārlaboti zobi
05.01.2010 11:26
6. un 7. zobs pārlaboti. 6.zobam viens no trim kanaliem kaut kad pildīts ar cementu, to dabūt ārā nevarēja, tagad piepildīja abus parejos kanalus ar gutaperču. 7. zobam izņēma veco pildījumu (gutaperča), pārpildīja, aizpildīja pārējos 2 ar gutaperču.
Joprojām sāp. Rtg neko aizdomīgu neuzrāda, nekādas cistas nav, strutu neesot.
Un es pat nesaprotu, kurš tieši sāp (sestais vai septītais), īd. Uz karstu nesāp, uz piespiedienu nesāp. Bet sāp :)
Vot ko lai dara? Jārauj?
Es nesaprotu.
Re: sāp pārlaboti zobi
05.01.2010 18:23
kad paarpildiija. ko dakters saka. vai tas ibja endodontists?
Eila seila
Re: sāp pārlaboti zobi
05.01.2010 19:05
nebija endo, jo ne-Rīga, bet stradāja ļoti rūpīgi, ilgi, paplašinot, tīrot, vairāki seansi, ik reizi pavadīju ap 2 stundām. Strutu nebija, bija arī rimušās sāpes, sūdzību it kā nebija pirms plombes uzlikšanas. Tagad atkal sāka īdēt. Varbūt tas kanāls, ko nevar pārlabot (ar cementu ) dod problēmu? Es vairs nezinu.
Uz Rīgu uz st.inst. nebraucu. Divi trīskanālu zobi - viss, vairs nevaru finansiāli.
Re: sāp pārlaboti zobi
05.01.2010 19:19
kad paarpildiija. ko dakters saka? kad uzlika plombi?
Eila seila
Re: sāp pārlaboti zobi
05.01.2010 19:28
Zb - kas dakterim jāsaka? Prognoze? Neko neteica. Tikai to, ka ''nelabi'' līdz šim laboti (katram no šiem zobiem pildīts tikai pa vienam kanālam no trim). Jālabo abi, jāpārpilda kanāli, vienā cements - to izņemt nevar.
Vispār man pa visu mūžu zobdakteri īpaši nekomentē. Arī pavasarī Stomatoloģiskajā institūtā (pie priekšzobiem). Pēc starpseansiem sūdzību nav? Tad plombe. Nu labi, ik pēc pusgada Rtg kontrole.

Fig viņ zina, kas notiek. Varbūt arī mana galīgi nosēdusies imunitāte pie vainas. vai arī nedzīvu zobu problēmas.
Re: sāp pārlaboti zobi
06.01.2010 08:58
dakteris vareeja pateikt vai normaali ka shaadi juutigs un kas vareetu buut par iemeslu lai nav jaajautaa te citiem kas par tem zobiem galiigi neko nezin.
Re: sāp pārlaboti zobi
06.01.2010 09:00
un tad veel kaa ar shiem jautaajumiem (jau 3o reizi):

kad paarpildiija
kad uzlika plombi

galiigi skopi ar atbildeem. neesam gaishregji tak. liekas ka vairaak gribi izkratiit sirdi kaa uzzinaat kas vareet buut par vainu.
Eila seila
Re: sāp pārlaboti zobi
06.01.2010 10:36
Pārpildija un uzlika plombi pirms Ziemassvētkiem (pirms tam bija labots pasen - gadi 2 atpakaļ). Labi, pieņemsim, ka gribēju izkratīt sirdi. Sorre.
Re: sāp pārlaboti zobi
06.01.2010 11:10
Re: sāp pārlaboti zobi
06.01.2010 13:37
Eila seila Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Varbūt tas kanāls, ko nevar
> pārlabot (ar cementu ) dod problēmu?

ļoti iespējams...
Re: sāp pārlaboti zobi
06.01.2010 13:39
reizēm var būt jūtīgums kādu laiku pēc sapildīšanas. ja sāpes nav mainījušās (kādas bija pirms pārpildīšanas, tādas arī palika), tad vaina ir vai nu tajā kanālā ar cementu, vai nu vispār ir meklējama citur...
MAN LĪDZĪGI :(
Re: sāp pārlaboti zobi
10.01.2010 15:02
Man līdzīgi - cīnos ar 6. zobiem. Visi 4 salīdzinoši ātri (~ 1-2 gadu laikā) palika vienos tiešām iekšēji milzīgos caurumos.
VAI KĀDS nav dzirdējis, kā tieši katrs zobs saistīts ar kādu konkrētu orgānu un ka varētu PROBLĒMU meklēt nevis zobā, bet iekšējos orgānos. Kāds nezin kurš zobs uz KUUUUUUUUUUUUUUUUURU ORGĀNU NORĀDA???
Man 2 no 6. zobiem nācās izraut nervus. Visu aizpildīja, rentgens perfekts, bet uz zobiem sāāāpīgi košļāt :(( Vēl 2 palikuši nelaboti, jo baidos tos aiztikt.
Re: sāp pārlaboti zobi
12.01.2010 08:45
MAN LĪDZĪGI :( Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Visu
> aizpildīja, rentgens perfekts, bet uz zobiem
> sāāāpīgi košļāt :((

gan jau ka pāries. ja jau rtg perfekts, tad droši vien tas ir pēcpildīšanas jūtīgums; grāmatās rakstīts, ka tas var ilgt pat līdz pusgadam.

Vēl 2 palikuši
> nelaboti, jo baidos tos aiztikt.

nav laba doma. jo ilgāk vilksi, jo lielāka varbūtība, ka pazaudēsi.
6. zobi ir pirmie lielie sānu zobi, izaug ap 7-8 gadiem (kad tīrīt zobus īsti, varbūt, neprot un pat, iespējams, negrib), un tāpēc arī relatīvi vairāk tiek noplombēti, nekā citi sānu zobi--->biežāk tiek zaudēti.
Re: sāp pārlaboti zobi
07.02.2010 20:19
man arrii tas pats bij laboja STI pie endodonta, pārrārsteeja zobam vienu kanaalu, bet otru kanaalu nevareeeja vispaaar iztiiriiit, ārste riktiigi ilgi tur mociijaas,bet taa arii neiztiirija, un tagad reizēm saaap mazlietinj tas zobs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 22?
Ziņa: