Priekšzobi

Aizsāka BJ 

Priekšzobi
07.01.2010 15:23
Sveiki!

Man ir jautājums saistībā ar maniem zobiem. Divi augšējie, centrālie priekšzobi ir lielāki kā pārējie, un pirms kādiem 7 gadiem viens tika nolauzts. Operācijas rezultātā tas tika izlabots. Mākslīgā materiāla krāsa nedaudz atšķiras no paša zoba, tacu galvenais, ka forma zobam ir simetriska. Pirms 6 gadiem arī nēsāju platītes, jo sakodiens nebija pareizs. Nēsāju 3 veidu platītes, augšžokļa, augšžokļa un arī augš- un apakšžokļa platītes. Tātad tas būtu nedaudz īsumā par manu zobu vēsturi. :)
Lieta, kas mani nedaudz sāk nomākt, ir tāda, ka viens no abiem vidējiem, augšējiem priekšzobiem pēdējo 2,3 gadu laikā lēni virzās uz priekšu, veidojot atstarpi, kas ir īpaši labi pamanāma, kad skats tiek vērsts no sāniem.
Es vēlējos uzzināt kā šādu defektu būtu iespējams labot? Zinu, ka varētu nēsāt breketes, taču, zobu augšējā rindā visi pārējie zobi veido pilnīgi taisnas rindas, tikai priekšējais ir izvirzījies uz āru. Un brekešu cena, īpaši šajos laikos, mani arī neiepriecina. Kā ir ar porcelāna plāksnītēm? Lasīju, ka tās nepagatavo īpaši biezas, zem 1cm, taču uzlīmējot tādu plāksnīti uz zoba, kurš nevirzās uz priekšu, un ir bijis nolauzts es varētu nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, t.i. izlabot zobu rindu, un piesegt iepriekš nolauzto zobu.
Gaidīšu Jūsu atbildi.

BJ :)
Re: Priekšzobi
07.01.2010 18:55
tā ir izeja pie nosacījuma, ka tas zobs vairāk nevirzīsies uz priekšu, bet tādas garantijas Tev nav. var sanākt mainīt plāksnīti pēc 2-3g.
Re: Priekšzobi
10.01.2010 19:02
Tad sanāk, ka vienīgā alternatīva plāksnītēm ir breketes?
Re: Priekšzobi
12.01.2010 08:52
pēc brekešu noņemšanas ir jānēsā platīte, lai nofiksētu rezultātu, bet arī tad nav 100% garantijas, ka zobi vēlāk nesāks bīdīties atpakaļ. ja jau Tev ir tas noplombētais zobs, tad pakonsultējies ar savu dr, 1) vai zobs ir dzīvs un cik liela plombe? (ja nedzīvs un plombe liela, labāk liec kroni, nevis plāksnīti) 2) lai dr paskatās, kas varētu būt par iemeslu tam, ka zobs iet uz priekšu (sakodiens? gudrības zobi aug?)
Re: Priekšzobi
12.01.2010 22:49
a ja kaadi triis zobi sablombeeti pilniigi pa visu zobu, tad var likt breketes arii???
Re: Priekšzobi
13.01.2010 23:56
Paldies par informāciju! Bet kādas ir aptuvenās kroņa likšanas izmaksas?
Re: Priekšzobi
14.01.2010 00:29
viss ir atkarīgs no materiāla un klīnikas, amplitūda ir ļoti liela...
Re: Priekšzobi
14.01.2010 13:31
=) skaistai gribās būt tagad !Un Jūsu situācijā ,uzskatu,labāk kronītis-iesaku bezmetāla keramiku,tie ir glītāki.Izturīgs un skaists(99%kā dabīgs)-CEREC(dārgs).
Re: Priekšzobi
14.01.2010 17:09
hm, būs žēl, ja zobs ar dārgo kroni virsū pēc pāris gadiem pavirzīsies vēl uz priekšu un atkal būs šķirba. tāpēc vispirms jācenšas noskaidrot, kas ir par iemeslu tam, ka zobs bīdās...
Re: Priekšzobi
14.01.2010 17:34
cerec uz priekshzobiem nav labaakais ja grib daudztonju efektu.
Re: Priekšzobi
15.01.2010 13:20
Es gan nesen CEREC zobu liku par 160 latiem :) nav tik dárgi :)
Re: Priekšzobi
17.01.2010 19:26
??????????????Cik es zinu,Cerecu taisa pēc 3d skalas,var salikt kaut vai pumpiņas zaļas =))
Kas tad ir labākais variants?
Re: Priekšzobi
17.01.2010 19:28
Jā,piekrītu iemeslu vajag meklēt!
Re: Priekšzobi
18.01.2010 18:04
cerec principaa ir porcelaana klucis no kura izgrebj kroni, onleju utt. Tad glazuuraa var salikt zaljas pumpinjas utt ja grib kjeepaaties. taa kaa tas ir glazuuraa nevis zoba ieksheejaa slaanii efekts nav pats labaakais un arii ne pats noturiigaakais. un parasti tam netiek pieveersts pietiekoshi daudz laika jo cerec tiek reklameets kaa vienas viziites briinums.

labaakais/esteetiskaakais ir laboratorijaa izveidots porcelaana kronis kur kraasas/tonji tiek iestraadaati kronja ieksheejos slaanjos.
Re: Priekšzobi
18.01.2010 22:10
zb:

tagad ir 3D multishade blocks, nav gluži tā kā krāsoti, bet nu porcelāns vienalga labāks :)
Re: Priekšzobi
19.01.2010 08:53
PUCE
Porcelāns ,domāts MK?Vai tīrais(presētais un t.t)-ir redzēts,bieži plaisā un nav tik izturīgs!MK estētisku neuzskatu =(
Vienas vizītes brīnums =))) (doma ,ko taisa kabinetā?),jo izatavots laborā ir skaists,cereka karkasam liek tā pat porcelānu pa slāņiem un toniem,jā ar glazūru ar' var piekrāsot......
Re: Priekšzobi
19.01.2010 09:46
labi uztaisītai MK nav ne vainas
Re: Priekšzobi
19.01.2010 09:48
protams, ja ir vieta
Re: Priekšzobi
19.01.2010 12:36
zf Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> PUCE
> Porcelāns ,domāts MK?Vai tīrais(presētais un
> t.t)-ir redzēts,bieži plaisā un nav tik
> izturīgs!MK estētisku neuzskatu =(
> Vienas vizītes brīnums =))) (doma ,ko taisa
> kabinetā?),jo izatavots laborā ir skaists,cereka
> karkasam liek tā pat porcelānu pa slāņiem un
> toniem,jā ar glazūru ar' var piekrāsot......


nejauc cerecu ar cirkoniju?
Re: Priekšzobi
19.01.2010 22:25
tā izskatās...
Re: Priekšzobi
20.01.2010 22:41
Paldies,bija interesanti =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: