nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma

Aizsāka saulīte333 

Labdien!
Vēlos jautāt speciālistam!
Sakiet,lūdzu,vai drīkst iedzert pirms zobārsta apmeklējuma vienu,pirms tam ģimenes ārsta izrakstītu,tabletīti Tazepāma?
Paniskas bailes dodoties pie zobārsta,jo ir gan jārauj,gan jāblombē zobi.zinu,ka špricēs mazo anastēziju.VAI VAR BŪT BLAKUSPARĀDĪBAS,PALIKT SLIKTI.?
Jau iepriekš pateicos!
Iedzer gan tabletīti. Es biju izraut zobu un palika tik slikti ar sirdi, ka ožamo spirtu bija jāpaosta. Biju pārbijusies. Turklāt sāpēja arī pats raušanas process. Tevi nebaidu, bet tā vienkārši var būt.
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
18.10.2010 16:26
atvaino,bet vai ar sirdi Tev palika slikti no raušanas vai no bailēm?
Vispirms jau nepārvaramas bailes, tad tā ilgā ņemšanās ap slimo zobu.
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
19.10.2010 02:36
alisa- lisa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iedzer gan tabletīti. Es biju izraut zobu un
> palika tik slikti ar sirdi, ka ožamo spirtu bija
> jāpaosta. Biju pārbijusies.

diez vai tā bija sirds, ja jau ožamais spirts palīdzēja... drīzāk ģībonis psihoemocionāla stresa dēļ...
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
19.10.2010 12:20
un kā tad ir ar to nomierinošo tableti?drīkst vai ne?ja panika pamatīga...
ja pamatīga panika, tad noteikti vajag iedzert kādu nomierinošu "šaibiņu" ;)
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
19.10.2010 19:32
principaa driikst. uzzini gan vai dr plaano veel kautko taadu nomierinoshu lietot lai nav "konflikts"
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 12:04
zb,
piedod, bet nepiekrītu. Tā jau tikai filmās rāda, ka dr. iedod ko nomierinošu un vēl spiedienu pamēra. Realitātē tā nav un vismaz Liepājā nekad nav bijis. Tā ka viss paša rokās. Un, ja tiešām ir kas nomierinošs jālieto, tad zubņikam nav vērts to teikt. (Tūlīt man sados.)
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 14:19
nju, ir bijuši gadieni, kad cilvis saēdās ripas, doks arī kaut ko ievada, bet cilvis notirina ķepiņas. doks pēc tam tiek vazāts pa instancēm un arī smagi pārdzīvo.

es netaisos sadot, bet, manuprāt, klusēt par zāļu dzeršanu nav pieauguša cilvēka cienīgs gājiens. turklāt nervozi ļaudis visko "neparedzētu" var pie doka sadarīt. lai tad doks vismaz zina, kāda ir bijusi "premedikācija".



Edited 1 time(s). Last edit at 20.10.2010 14:19 by Runcene.
Runcene,
šeit jau runa neiet par šādu faktu noklusēšanu, cilvēks vnk grib zināt, vai pirms zobārsta apmeklējuma drīkst dzert zāles :)
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 15:11
tas bija koments uz Jugusalu "Un, ja tiešām ir kas nomierinošs jālieto, tad zubņikam nav vērts to teikt."

par tēmu runa jau sen "neiet".
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 15:40
Runcene,
ja atbildam uz jautājumu, ko uzdeva tēmas aizsācējs, tad jā - kāpēc gan lai nedrīkstētu. Tik tālu mūsu domas sakrīt.
Teikt vai neteikt, tas lai paliek katra paša ziņā, es neteiktu, tā ir cilvēka personīga darīšana.
Un, runājot par pēdējo, patiešām nezinu nevienu mūsdienu zubņiku, kurš "smagi pārdzīvo". Bet tas ir mans personīgais viedoklis.
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 15:53
tas jau bija uzreiz skaidrs... mans personīgais viedoklis vienkārši ir mazliet cits, kas arī tika pausts.

bet intereses pēc: Liepājā katru dienu pie zobārstiem mirst cilvēki un ārstiem po, ja jau nevienu tādu "zubņiku" nezini, kurš par to varētu raizēties?

kas tā Liepāja ir par zemi... pēc šī foruma (ne tikai šīs sadaļas) spriežot, bīstami dzīvībai.
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 16:29
Runcene,
man liekas, ka tas tomēr kaut kam ir rādītājs, ja patiešām daudzi liepājnieki pie visiem, es uzsveru, VISIEM dr. brauc vai nu uz Rīgu, vai Kuldīgu, vai pat uz mazo Priekuli.
Ir bīstami dzīvībai vai nav, bet ir gadījusies ļoti, ļoti slikta pieredze, lai man būtu pamats paust par Liepājas mediķiem to, ko paužu. Un ne tikai man.
Vai tad tas ir normāli, ja zobārsts pasaka šādus: "Mocies vien tālāk?" un "Drīz tu muti nevarēsi atvērt?"
Manuprāt, šis temats ir izsmelts un šai diskusijā vairs nepiedalos.
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
20.10.2010 17:47
Jugusalu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb,
> piedod, bet nepiekrītu. Tā jau tikai filmās
> rāda, ka dr. iedod ko nomierinošu un vēl
> spiedienu pamēra. Realitātē tā nav un vismaz
> Liepājā nekad nav bijis. Tā ka viss paša
> rokās. Un, ja tiešām ir kas nomierinošs
> jālieto, tad zubņikam nav vērts to teikt.
> (Tūlīt man sados.)


nure, un tad briinaas ka kaads pashdarbnieks noliek karoti.
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
22.10.2010 10:58
viss ir ok,biju pie zobārsta,iepriekš dzēru nomierinošu tableti(tikai zāles,ko uzraksta ģimenes ārsts,nekādas citas)un nekāda stresa un zobi veseli!!!!!!
Re: nomierinošs līdzeklis pirms zobārsta apmeklējuma
22.10.2010 19:56
minnija
Ar ko arī apsveicam!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: