Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?

Aizsāka kachenite 

Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
02.03.2011 20:46
Vairākās tēmās lasu ieteikumus apmeklēt LABU zobārstu. Bet kā atšķirt labu zobārstu no slikta? LABIE dr strādā ne tikai Stomatolģijas Institūtā? Halātiņš balts un tīrs, telpa arī izmazgāta, kas vēl?
Daudziem būs aktuāls jautājums.
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
02.03.2011 20:54
nu taa iisti labi var tikai uzticeeties atsauksmeem. peec pirmaa iespaida ne vienmeer var atskjirt.
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
02.03.2011 21:25
Jaaaa... Nez, kur lai tās atsauksmes dabū? Būs radiem jāpaprasa.
Manā pilsētas rajonā ir lielas izvēles iespējas. Tuvākais zobu iestādījums ir tikai 4 minūtes kājām no mā.
Puces kantors arī ir erti sasniedzams... (Reiz Tu,puce, man rakstīji, kā Tevi pasē sauc...)
Re: Kā atšķirt labu zobārstu no slikta?
03.03.2011 11:11
Labu no slikta atšķirt? Hmm, ir vērts ieskatīties www.sudzibas.lv, pirms izvēlas pie kāda iet, tur atsauksmes ir biezā slānī. Arī citos forumos, piemēram, liepajniekiem.lv, arī tur visādas lietiņas var atrast.
Būtu labi, ja varētu uzzināt MADEKKI (tagad VI) informāciju, par kuriem ir bijušas sūdzības.
Mans personīgais viedoklis ir, ka par labiem ārstiem neviens nesūdzēsies.
Re: Kā atšķirt labu zobārstu no slikta?
03.03.2011 12:03
var būt arī personiskas saskarsmes problēmas.

reiz kāds kolēģis no manas darbvietas (ļoti sen) atrada sev zobārstu. drīz viss kantoris tai zobārstu kantorī :) atrada sev ārstus. visi negāja pie viena, katrs cilvēks savādāks, katram arī citas vajadzības, bet bija tuvu darbam, cenas mērenas utt.

kad viena zobārste pārgāja strādāt citur, viņas tauta aizgāja līdzi, bet joprojām tai kantorī sastopu bijušos kolēģus. tiesa, nevienam nekas krimināls nav noticis.

bet

ieteicu vienai paziņai, un viņa gribēja uz to pašu VI mesties... kaut kas nogāja pilnīgi greizi. un es teiktu, ka pārspīlētas gaidas no doka. aizgāja uz ļoti dārgu klīniku, tur viss patika.

tā kā grūts jautājums, es, ja meklētu, tomēr tik un tā apjautātos.

kaut kā nelabā kārtā slikta pieredze ar provinces iestādēm. nav tas ķēriens. bet maksātspēja jau arī cita.
Re: Kā atšķirt labu zobārstu no slikta?
03.03.2011 19:07
Apjautājos radiniecei. Teica, ka viņa un vēl vesela strīpa pazīstamu ļaužu ejot pie vienas dr. uz Dentu, kas pie VEFa. Laikam būs jāapciemo, jāpalūko tā dr.
Paldies par ieteikumiem!
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
03.03.2011 19:38
ieskaties sudzibas.lv, par Dentu kā tādu diezgan daudz sūdzās, bet nu ja konkrētā dr. tur nav, tad, laikam, var cerēt uz to, ka būs laba :)
domāju, ka var atšķirt tad kad ārstam ir nopietna pieeja visam pat sarunā, nevis hi-hi ha-ha- nekas nesāpēs. labi es te domāju par vienu higiēnisti, kura bija patrāpījusies, bet uz ārstu tas arī attiecas.
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
06.03.2011 15:56
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
hi-hi
> ha-ha- nekas nesāpēs

tas nenozīmē neprofesionalitāti, tas ir viens no veidiem, kā noņemt spriedzi pacientam. labāk, lai ar traģisku ģīmi paziņo, ka tūlīt sāpēs? ;)
nu bet ja visu laiku rēc kopš ienāc kabinetā un tad kad tev pa muti šiverējas ar asisteni anekdotes apspriež, un nodīrā lūpu ar to sodas strūklu diez ko neliksies labs ārsts :D
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
06.03.2011 23:24
nu tad jā, protams :) un sodas strūkla kā tāda arī nav tas labākais...
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
06.03.2011 23:28
Man arī ne visai patika, kad tā iepriekšējā dr. ar savu māsiņu apsprieda kleitas, balles un vīrus. Es tikmēr sēžu un klausos ar ieplestu muti- ne ko pateikt, ne iebilst varu... Neba nu visu par viņu radu/ draugu/ ģimenes attiecībam man gribējās zināt.

Tam, ko raksta sudzibas.lv, es īpaši neticu. Par mani arī tur reiz sarakstīja brīnumus. Cilvēki, atbilstoši saviem priekšstatiem, pieredzei, izdomā, kā pareizi jābūt. Daudz ko, ko viņi sadomā, vispār nav iespējams realizēt. Toties rakstīt muļķības sūdzību forumos nevienam nav aizliegts.
Re: Kā atšķirt labu zobārstu no slikta?
08.03.2011 12:02
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bu. Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> hi-hi
> > ha-ha- nekas nesāpēs
>
> tas nenozīmē neprofesionalitāti, tas ir viens
> no veidiem, kā noņemt spriedzi pacientam.

Man jau gan liekas, ka videjam LV zobarstam ir gluzi vienalga, ir pacientam spriedze vai nav. Vismaz pavisam drosi to var teikt par te jau piemineto Andu Virgu.
Re: Kā atšķirt labu zobārstu no slikta?
08.03.2011 12:51
man bija viena tāda zobārste, kura sāka vaidēt jau pirms manis... tas ir pat sliktāk.
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
17.03.2011 01:06
Šodien biju testa vizītē. Man tā dr. patīk. Uztaisīja RTG, pateica, ka vajagot arī LORa konsultāciju un deguna dobuma USG, lai būtu skaidrība.
mirell...
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
17.03.2011 13:25
sudzibas.lv -tur rakstitas absolutas mulkibas.Tas saucas konkurences likums-viens otru apd..,lai tikai aizviltu pacientus.Pati biju viena no ta foruma kritizetajam zobarstniecibam...un vai zinat?Man patika-attieksme-super,kvalitate un cenas ari limenii.Tur man izrava zobu,kuru stomatalogijas instetuta neuznemas raut bez visparejas narkozes.Reali tur pat nebija,ko raut....chiks un viss.
Man draudzene,kura ari ir zobarste, tikai tagad UK,stastija par to,ka viss notiek Lv.Par to,ka forumiem vispar nevar ticet.
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
17.03.2011 15:23
vnk katram ārstam, neatkarīgi no klīnikas, ir savas neveiksmes... tāda ir dzīve
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
17.03.2011 15:56
Pareizi, puce! Jebkurš, kurš kaut ko dara, dažreiz kļūdās. Savas kļūdas mēs lielākoties sev piedodam, bet citiem gan kļūdīties nav atļauts :)
Tāpēc tās sūdzības.lv var iet uz...
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
18.03.2011 09:07
tur jau nav tikai par ārstniecību kā tādu tās sūdzības, bet nu kopumā piekrītu Tev.
Re: Kā atšķirt labu zobārsu no slikta?
18.03.2011 11:30
Nuuu... Par manu darbu tur ari reiz pasūdzējās. Tā ka zinu.
sudzibas.lv ir totals sviests
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: