dārgi, vai ir lētāk?

Aizsāka coco 

dārgi, vai ir lētāk?
20.09.2011 19:19
tikko no zobārstniecības Akrībija, gāju blombēt zobu, likās ka nebūs nekas traks maza blome un viss. Bet pateica, ka ir bojāts nerva kanāls, un ka būs 3 posmi lai vispār salabotu zobu:
1. iztīrīt kanālu nervu 42ls
2. sapildīt kanālu ar zālēm 42ls
3. blombe 32.50ls

esmu šokā, man nav kur izraut tādu summu, zinu ka šī klīnika ir privāta, varbūt tādas cenas? vai ir iespējams kkur lētāk salabot zobiņu?
pašlaik man uzliku pagaidu blombi un kanālu daļēji iztīrija.

ceru uz kādu atbildi!
paldies!
Re: dārgi, vai ir lētāk?
20.09.2011 19:23
Nu man tagad labo zobu ar kanālu terapiju...
Pirmajā vizītē izņēma veco plombi, iztīrīja kanālus (vai kanālu, nezinu), ielika pagaidu plombi - 30Ls
Nākamā vizītē plāno izņemt pagaidu plombi, pildīt kanālus, plombēt. Cik te būs vēl nezinu, bet pa manam tās cenas no aparatūra utt atkarīgas.

Piem tagad man labo zobu kuru pirms tam taisīja klīnikā, kur kanālus tīra uz izjūtu bez rentgena utt... šobrīd kur ārstēju ir gan rentgens kaut kāds tur kas uzreiz uz kompi rāda bildi, gan kaut kāds štruments kurš tur kaut kā vai nu rāda cik vēl tālu iet kanāls vai kaut ko tādu ...kaut kāds tur lokators :D utt... un te protams ka katra vizīte man izmaksā dārgāk kā poliklīnikā.

Jo modernāk aprīkota klīnika, jo lielākas cenas ...neko darīt

Klau...a kā var kanālu DAĻĒJI iztīrīt? :D ķipa pusi no gaļas iekšā atstāja...lai pūst? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2011 19:25 by Mateus.
Re: dārgi, vai ir lētāk?
20.09.2011 19:28
paldies par info vispār,
varbūt vari pēc sava apmeklējuma padalīties ar summām ?
man laikam atšķiras pagaidu blombes cenas, kas tomēr bija diezgan patīkama 16 ls!
un jā man bija gan rentgens, un tiešām laipna apkalpošana, bet cenas cenas ....



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2011 19:29 by coco.
Re: dārgi, vai ir lētāk?
20.09.2011 19:31
Tu zini... ja ir drošuma sajūta, ka labo tiešām kvalitatīvi un tā, tad ir vērts piemaksāt, jo es gribēju kā lētāk, bet tagad vienam "lētajam" zobam jāgatavojas uz kronēšanu, bet reku šitam kanālu terapija un tā... Uz šito labāk pārāk neekonomēt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dārgi, vai ir lētāk?
20.09.2011 19:34
:D:D:D es nezinu vai tā ir gaļa kas tur iekšā ! tā ir gaļa, nopietni? :D
nu jā laipnā russ sieviete man teica ka daļēji iztīrija kanālu un uzlika zāles un pagaidu blombi! varēja pilnībā iztīrīt, bet tad uz reiz 42ls to 16ls vietā, man pat nebija tāda summa līdz



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2011 19:35 by coco.
Re: dārgi, vai ir lētāk?
20.09.2011 19:43
Jā. Tā ir gaļa, jeb precīzāk pulpa.
To tikai slengā dēvē par nervu. Patiesībā tur nav tikai viens nervs.

Bet nu man kad pietrūkst kaut kam nauda, to no manis vnk paņem nākamā reizē. Iedomājos tādu zobu, kuram ir daļēju uzlikta plombe :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dārgi, vai ir lētāk?
21.09.2011 19:21
varbūt vēl kāds padalīsies ar info?
Re: dārgi, vai ir lētāk?
21.09.2011 20:43
A ko tur dalīties.. gribi lētak, zvani uz citām klīnikām un turpini ārstēties tur. Ir arī vēl dārgākas klīnikas, ja tas nomierina.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 20?
Ziņa: