Tatad situacija ir tada ka ir ilgstosi neremonteti zobi.
Principa ir zaudeti visi zobi kas augseja linija bojajumi ir tik lieli ka nav palikusi pat emalja ,
pirms kada gada izkrita priekseja zoba emalja un tad pusgadu kustejas otrs zobs ko pec tam vienkarsi nolauzu jo apnika ,

Tiklidz ka zobu saknes sak sapet tiek padzerts ibumentin vai solpadine un protams sapes pariet ,

Jautajums ko reali var darit un vai augsejai linija var likt tikai implantus vai spid kadi kronisi ?
Pazinam pec kautina salika kronisus un divus implantus par 1000 eur par tuvu pasizmaksai ,
Kur var iet uz labu konsultaciju kur cilveks varetu pateikt aptuvenos ciparus zobu labosanai ,
Kapec tas viss ir ielaists ta ?
Tapec ka ir izteikts riebums pret sistemu un bailes no neiejutigiem zobarstiem ka stabu iela
Re: konsultacija par zobu labosanu
29.12.2015 16:55
1. 99% ka jāravē ārā. Man bija līdzīgi ar pāris zobiem. Izņemot ārā vēl atklājās ka bija arī strutas. Bet man nevienu reizi nekas nesāpēja, lai būtu jādzer atsāpinošie.
2. 1000eur par kroņiem+implantiem... kaut kāda pasaka manuprāt. Vai arī uz titāna skrūvēm lētākie kroņi salikti... nu vēl variants, ka klīnika kur eju ir dārga :/
3. zoba izņemšana... man bija pēc skata 2 vienādi zobi. Vienu izņemt bija 95eur, otru 35eur. To dārgāko pa daļām ņēma ārā.
4. Jau te iepriekš kautkur ieteicu ķirurgu, implantologu Juris Altroks - ļoti iejūtīgs, ļoti saprotošs, mierīgs utt utjp.
5. Es arī sev meklēju visādas atrunas, kādēļ ielaidu... bet kad padomāju ar vēsu prātu - vainīgs bija/ir tikai un vienīgi ES :) Uz citiem novelt ir vieglākais...

Man vēl tāls ceļš ejams... Tev šķiet arīdzan. Man kopumā būs 4 implanti un 2 kroņi. Pārējais viss labojams un taisāms. Bet man vien pateica aptuveno termiņu - gads lai visu savestu kārtībā. Cenu nav iespējams pateikt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: