Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Es mokos tikai nepilnus 4 gadus. >.>

Tev pasam jaizlemj dzert vai nedzert. Pirmo reizi dziru tadu grandexinu. <.<
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 15:50
nu varbuut savaadaak, envar salasiit tos dakteru rokrakstus :D

nu vot tur taa lieta ka jaaizlemj, kad eishu shovakar pie vinja tad izprasiishu ritiigi, bet negribaas vinjam neko paarmest ka esmu salasiijies kaa te daudzi mokaas utt, ja var ticeet vinjam un vinjsh tam gaajis cauri tad atkariiba nerodoties
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 15:56
umpacis
Tavs primârais uzdevums ir pabeigt skolu. Un pçc iespçjas labi. Ar to nevajadzçtu riskçt. Tas Tavas nâkotnes pamats. Protams, ar dakteri vçl izrunâ. Domâju, ka neilga zâïu palietoðana laba daktere kontrolç, Tevi par atkarîgo nepadarîs.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 16:04
nu jaa, piemeeraam 1dien man vajadzeeja skolaa palikt ilgaak jo bija jaaizlabo dazhas atziimes, bet nevareeju visu dienu iztureet skolaa, un nu tagad jaaiiet citaa dienaa, bet laika nav vairs daudz liidz skolas beigaam
Yep piekritu Alsterei. Skolu vajag pabeigt.

Pats atsaku macibas (pec 3 gadu pauzes) no 1. septembra profesionalaja vidusskola par datorsistemu tehniki. >.>
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 16:20
grandaxin ir dienas trankvilizators, pati esmu pameegjinaajusi nu burtiski paaris ripas, bet zinu cilveekus, kas ir lietojushi kaadu laiku... ja sliktaas sajuutas traucee maaciities vai straadaat, nav jeegas braukt veel dziljaak trauksmee.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 16:24
Runcene, un paliidzeeja grandaxin?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 16:42
bija ok, jaa. bet man bija arii antidepresants.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2008 16:43 by Runcene.
Re: Ve&#291;etat&#299;v&#257; nervu sist&#275;mas disfumnkcija
15.05.2008 16:47
Manuprāt Grandaxins ir loti piemerots tiem, kam vajag noņemt visas tās stulbās trauksmes simptomus.No tā galva ir skaidra, koncentrēshanos neietekmē un nav nekada "glumuma" sajūtas.Man patika.Lietoju labu laiku un nekādu pieradumu neizraisīja, kad vairs nevajadzēja atmetu un viss, nekādu problēmu.Katram jau savādāk.Es pat veselu nedzēru, bet pa 1/2 tbl. 1*dienā no rīta.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 16:51
tiko iegaadaajos vinju, izlasiiju instrukciju, izklausaas jau ljoti labi un nonjem visus tos imptomus kas ir raksturiigi VD. es saku, ieshu pie daktera un kaartiigi izjautaashu kas un kaa ir ar vinjeim

gribaas noskaidrot vai vinjsh ir jaadzer katru dienu vai tikai tad kad ir suudiigi ?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:04
principaa domaats, kad ir suu... man gjimenes aarste gan teica 2xd., bet psihiatrs oponeeja, ka tikai tad, kad vajag. veelu vakaraa arii labaak ne, jo diezgan aktivizeejoshs. vismaz man.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:15
nu biju pie taa doka un tagad man sanaak ka ir jaadzer

1 tablete no riitiem tas grandaxin
tad kaut kaads Sertralin - ratiopharm (antidepresants- pirmajaa nedeeljaa pa pustabletei, tad naakamajaas nedeeljaa jau veseu tableti ar no riitiem)
tad veel kaut kaads Ena - hening ar pustablete no riitiem, kjip spiedienam laikam
un veel vakaros pa pustabletei Juvental - tas laikam sirds paarsitieniem

mulsina tas ka no riitiem tik daudz kas jaadzer un veel tas zaalju daudzums, bail ka tochna neuzseezhos uz vinjiem
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:22
bljed aizmirsu uzprasiit vai man viss tas leerums jaaraujs visu laiku no riitiem vai tikai tad kad ir suudiigi
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:30
Vai nu uzticies dokam vai nee. Vidusscelsh nesanaaks, Ja pats mikseesi zaales/devas, var nebuut gaidiitaa efekta.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:46
umpaci
es tev ieteiktu homeopaatu,pirmkaart tas nekas slikts nav,viss no dabiigaam vielaam, un otrkaart taas zaales ciinaas ar slimiibas ceeloni,nevis sekaam!! un tas apmekleejums tev izmaksaas 30ls pirmajaa reizee un naakamaas reizes ja veel vajadzees tad 20ls!! Zaales vinja dod pa briivu!! Padomaa pats es tavos gados uz AD neuzseestos!!
ar Ad ir taaa kameer lieto tikmeer daudz maz labi,kaa paarstaaj taa pak..â atkal un pat veel trakaak!!
Taa ka nemet naudu aaraaa tiem suud..m!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:49
un homeopaats paliids labi ?

nu es saku, kaa amn doks no riita teica, ka pats esot tam gaajis cauri, tad nekas traks neesot, vnk tiem simtomi neljauj normaali dziivot, ar laiku simtomi izzuud pa visam utt

nu man jau nekas cits neatliek kaa dokam uzticeeties
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 19:58
O, Umpaci, artilçrija ne pa jokam...Spiediens, pârsitieni- tas viss Tev reâli ir pârbaudîts? Labâk tad padzer vilkâbeles tabletes (viòâm ir kaut kâds nosaukums arî).
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:02
nu biju pie doka no riita, izstaastiiju simtomus, shis izmeerija pulsu, spiedienu, secinaaja ka ir VD un sarakstiija shito visu

man jau ar kaut kaa negribaas uz kaadaam tableteem uzseesties
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:06
es pats tam veel joprojaam eju cauri,un zinu radiniekus kuri ir jau tam izgaajushi cauri un pat saka ka tas varot buut iedzimts,jo ma VD bija braalim un mammai arii!!
Man ar bija labs gjimenes aarsts rakstiija tik visaadus AD utt saakumaa taadas vieglaakas pie kuraam nevarot pierast uttt beigaas tu bez vijaam vairs nevareesi iztikt!! saakumaaa es ar paproveeju,bet tolka nekaada!!
es apmekleeju homeopaatu un liekas ka buushu no Vd ticis valjaaa!!
un ja kas tad vija man teica ja es buutu gaajis laiciigaak tad vispaar buutu jau sen viss ok!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:06
Optimalais variants butu atrast 1 veida zales, nevis aizrauties ar 4 zalem. >.>

Trankvilizatori izraisa atkaribu. Par antidepresantiem nezinu. :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:16
nu jaa, bet taas zaales ir ir atshkjiriigiem noluukiem, spiedienam, sirdij utt

tagad vairaak stomii kas notiks skolaa kad buushu ieraavis visu to ko izrakstiija
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:23
saac briivdienaa... nekaa Tev tur traka nav. un VD neiedzimst. kaadi viduslaiku murgi.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:28
piemeeraam shoriit aizgaaju pie doka un peec viziites jutos jau labaak, nu laikam taapeec ka vinjsh mani pamatiigi uzmundrinaaja :) skatiishos ja riit no riita jutiishos labi tad nedzershu to visu varbuut tikai iedzershu to grandaxin, bet nu laikam jau lai saniegtu otimaalu un doka veelamu rezultaatu veelams ir lietos visu kaa ieteikts

Runcene, saki ka taas zaales kas man jaarij nav nekas nopietns ?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:31
nee, nav nekaa traka. nepavisam. man ir bijushas krietni smagaakas zaales, jo bija krietni smagaaka situaacija. biju darba nespeejiiga, negaaju laukaa no maajas. tiku nost veiksmiigi. esmu dziiva, straadaaju...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:32
ok taa var buut ir sagadiijies ka VD bija manai mammai un braalim,bet nju to es neizdomaaju ka iedzimts!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:36
tad jau sanaak, ka labaak ieveerot visus nosaciijumus, jo negribaas ielaist, lai gan shkjiet ka vajadzeeja iet pie taa doka jau kad paraadijaas tie simtomi nevis gaidiit kad tie pashi notrulinaasies, bet doks teica ka taa arii esot kad simtomi pashi pazuud shad tad aizdomaajos kaa butu bijis ja buutu gaajis aatraak pie doka
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:36
juus tik ar taaam shaibaam,labaak ka pliek slikti tad aizej stdionaa izskriet kaadu apli!! nju katraa zinjaa atrodi kaut ko aizraujoshu!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 20:54
taa arii es censhos dariit, vairaak kusteeties, bet nu es tach nevaru skolaa, piemeeraam matemaatikas stundas laikaa iet aaraa stadionaa skriet :))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 21:04
jaa, un to % gan vajadzeetu atcelt... taapat tikt skaidriibaa, kas Tavu rumpi neliek mieraa... iespeejams, ka buus ar sevi jaapastraadaa, buus shis tas jaamaina dziivee. zaales ir tikai atbalsts pasham gruutaakajam laikam.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.05.2008 21:26
es jau sarunjaau konsultaacijas pie psihologa kaadam laicinjam :)

Runcene jaa, un to % gan vajadzeetu atcelt... taapat tikt skaidriibaa, kas Tavu rumpi neliek mieraa ko tu domaa ar to, iisti nesapratu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: