Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.08.2008 19:02
Neðaubies, ar tiem vitamîniem kas ir mûsu pârtikâ, garîgas problçmas pârvarçt nevar...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu man îstenîbâ garîgas mokas nav ,neticu ka visi ðie simptomi varçtu bût no kâdas garîgas vai psihiskas traumas .
Esmu lietojis gan Centrum, gan Yourlife, gan laikam arî Vitamax multivitamînus. Ja godîgi, tad nekâdu efektu nejutu. Tâpat arî nejutu efektu no Neuromultivit, kas it kâ skaitâs labi B grupas vitamîni.

Bet ar ðo Vision Antistress uzreiz jutu, ka organisms ir saòçmis to, ko viòam vajag. To pat ir grûti noraksturot. Nu sajûta bija tâda, ka organismâ ieplûst kaut kas ïoti gaidîts un ïoti nepiecieðams. Lai gan pirms tam likâs, ka viss ir daudz maz ok, iedzerot ðos uztura bagâtinâtâjus uzreiz sapratu, ka organismâ kaut kas tika mçrdçts badâ. Un mçrdçta badâ tika nervu sistçma.:) Bet ar visu ðo pasâkumu tâ laikam saòem sev tik ïoti nepiecieðamâs vielas, lai daudz sekmîgâk darbotos jau tâ saspringatjos apstâkïos.

Ðeit gan uzreiz jâsaka, ka Vision tas ir dârgs prieks. Komplekss sastâv no èetriem uztura bagâtinâtâjiem, no kuriem katrs (60 kapsulas) maksâ 10 - 16 LVL (kâ kurâ vietâ). Tâ kâ viss ðitas pasâkums ir jâdzer divreiz dienâ, tad mçnesî tas viss izmaksâ 40 - 70 LVL.

Te ir kompleksa apraksts angliski:
http://vision-ipg.com/category24/index.html

Te ir Vison lapa Latvijâ:
www.vision.lv

Antistress komplekss LV lapâ ir jâmeklç zem sadaïas Direct Hit. Un tur ir jâatlasa èetras oranþâs kârbiòas - Hiper, Passilat, Revien, Mistik.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.08.2008 20:51
daargie UB ne ar ko nav labaaki par aptiekas. vecas dziesma jau sheit izdziedaata...

uzlabojas oma taapeec, ka cilveeks domaajas sev dikti labi paliidzam. paaris kursus idzersi, un visi jaukumi buus atpakalj, ja nebuus mainiitas attieksmes un citas no taam izrietoshaas lietas.

un vitamiinu truukums izpauzhas pilniigi atshkjiriigi nekaa sheitam aprakstiitaas panikas leekmes...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.08.2008 23:36
Jâ, jâ, mana mamma arî dzçra Vision par 30 un 40 LS, teicâs baigi labi jûtamies, kâ Tu nejûtîsies labi par tâdu summu iepçrkot vitamînus :)))
Runcene -

Neesmu teicis, ka tagad visiem ir jâmetas uz uztura bagâtinâtâjiem. Jebkurâ gadîjumâ pirmajâ vietâ ir un paliek darbs ar sevi. Sava dzîves modeïa maiòa.
Uztura bagâtinâtâju loma ir tikai fonâ - nodroðinât organismu ar vielâm, kas tam nepiecieðamas. Bet neviens vitamîns, neviens UB neizdziedçs no VD.


Un vçl jau ir ïoti bûtiski, kad tie UB tiek lietoti.

Diezin vai bûs efekts, ja atrodoties dziïâ VD bedrç kâds papildus zâlçm iedzers UB. Tos protams, ka var lietot, bet jûtamu efektu gaidît bûtu muïíîgi, Tas paliks nemanâms zem zâïu iedarbîbas.

Taèu visiem tiem, kas jau ir spçjuði tikt vaïâ no zâlçm noteikti ieteiku pamçìinât. Pirmajâ plânâ turpinât darboties ar sevi psiholoìiski (savâm domâm, emocijâm, rîcîbu, attieksmi pret dzîvi), taèu tai pat laikâ palîdzçt savam organismam un nervu sistçmai arî fiziski - ar UB.

Var jau sâkt ar aptiekâs nopçrkamajiem, bet ðajâ gadîjumâ vismaz man liekas, ka cena ir atbilstoða kvalitâtei. Jâ, Vision ir dârgi, bet toties efektîvi.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.08.2008 23:37
Ko sakât par asinszâles kapsulâm?
Brasilia -

Par efektu, cenâm, protams, ka var strîdçties.
Taèu domâju, ka daudzi ðeit bûtu ar mieru samaksât ne tikai 50 LVL mçnesî, lai sajustos kaut nedaudz labâk.

Katrâ ziòâ mans mçríis nav kâdam pârdot Vision uztura bagâtinâtâjus.

Vçlçjos padalîties pieredzç. Es pamçìinâju, man palîdz. Un tas ir fakts nevis pieòçmums. Kas zina, varbût vçl kâdam palîdzçs, bet varbût kâdam tomçr nç.:)

Bet to neuzzinâsiet, ja nepamçìinâsiet.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.08.2008 23:46
Es jau Tevi neapsûdzu izplatîðanâ :) Bet mçìinât ar negribu, man jau uzkûlâs Amway vitamîni, kas tagad stâv puzdzerti...un tâdu naudu samaksâju..E vitamîns aptiekâs 0.98 saníiki, es par 14 LS pirku, dura, nu :) Tas pats Ca, brrrr, nu neuzíerðois vairs...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 00:16
...cilveekiem, kuriem nav resursu ceelonju izprashanai, nekas cits neatliek kaa ciiniities ar sekaam...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 16:04
Remedy

ak, kungs, nu bet jeega ta kaada no to Ls 50 izdoshanas... un kaads tam sakars ar vegjetatiivajiem trauceejumiem, ja domas par sevi un pasauli ir visas ligas pamataa...

un peec zaalju nomeshanas ko vitamiini rumpim dos?

un "fakts" ir iislaiciiga gandariijuma sajuuta, ka kaut kas labs sevis deelj ir izdariits... un ja veel harismaatu Kurpatovu palasa, tad ir pilniigs miers un idille...

tikpat labi var aiziet uz kaadu vasarsveetku draudzes vai liidziigu dziedinaashans dievkalpojumu. rezultaats buus identisks. a tur shkjiivii var iemest tik, cik katrs grib un var atljauties.

jautaajums ir par to, kam cilveeks tic. psihologjiskaa darbiiba uz cilveeku ir identiska gan norijot daargu UB, gan palasot Kurpatovu, gan paklausoties Maarci Jenciiti, gan aizejot pie hipnoterapeita.... etc...

Brasilia

es domaaju to pashu, ko par asinszaales teeju... domas shii viela nemaina...

,,,

visiem cilveekiem ir resursi... tikai tas ir patmiiliibai neglaimojoshs process...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 26.08.2008 16:05 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 16:49
Skaidrs, Runcen ;)

Es te tikko tâ iedomâjos, kâpçc citiem cilvçkiem, padzerot 6 mçn. ripiòas sanâk atveseïoties, t.i. izlîst no depresijas, diez vai kaut ko mainot domâðanâ? Ir dzirdçti vairâki tâdi, personîgi vienu pazîstu, bet tam bija depresija, bez VD izpausmçm un trauksmes, tikai bailes palikt mâjâs, jo kaimiòi trokðòo...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 16:56
ja pavisam nopietni runaa, tad kjermenis, kursh ir sanjeemis niknu atbalstu AD vai citu liidziigu zaalju formaa, buus pilniigi vienaldziigs pret augu preparaatiem...

es nedomaaju, ka augu preparaati ir nekas, bet nez vai mums muusu situaacijaa...

kaapeec citi?

katram savs staasts, sava veesture, savs konteksts...

mees esam mees, citi ir citi...

nekad nevajag meeriities peec citiem.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Runcene -

Nesaprotu par ko tik ïoti sacepies.:)
Es zinu kas ir ligas pamatâ un pie tâ aktîvi turpinu darbu.

Atbilde uz to, ko organisms varçtu saòemt ir sekojoðajâ íçdîtç:
Cilvçka organisms (t.sk. nervu sistçma) VD iespaidâ tiek pamatîgi novâjinâti. Çstgriba zûd, pârtika tiek uzòemta arvien mazâk. Pie tam, mçs zinâm cik ïoti "augstvçrtîga" ir mûsu pârtika. Cilvçks sâk darbu ar savâm domâm emocijâm, Parâdâs papildus stress. çst gribas vçl mazâk. Cilvçks zaudç svaru. Organismam no papildus stresa un svara samazinâðanâs resursu kïûst arvien mazâk.

Lai cilvçks varçtu sekmîgi turpinât uzsâkto darbu ar sevi, manuprât, sabalansçts uzturs (kuru kaut kâdâ mçrâ nodroðina UB) ir viens no nepiecieðamajiem elementiem. Tas viennozîmigi NAV galvenais, bet viens no atbalstoðajiem manuprât ir gan.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 21:09
Remedy

man ir "beerniibas trauma" no Kurpatova...

aplamiibu un pretrunu daudz. tik vien kaa juusmoshana...

un es nu pilniigi noteikti nezaudeeju svaru no "darba ar sevi"...

vienkaarshi visiem nevajag tos vitamiinus...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Piekrîtu, ka vieniem vajaga UB un vitamînus ,citiem nç.
Tas ir individuâli. Vieni no uztraukuma pieòemas svarâ un apetîte tikai aug, bet citi novajç un par çðanu pat domât nevar. Tiem tad arî vajaga pabarot savu miesu papildus.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 21:53
Runcene, kas Tev tâ par Kurpatova bçrnîbas traumu?

Ir, ir pretrunu daudz, bet labâk to uztvert pozitîvâk..tas biski palîdz ;)


Aaa, atminçjos, vai tik tas nebija ar Tavu sirsniòu saistîts?

Sorry, ja kïûdos...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 22:34
Brasilia

es pirms gadiem 10-12 esmu ljoti daudz Kurpatovveidiigas literatuuras lasiijusi. shausmiigi sacereejos un zaudeeju gadus... taas probleemas ir biku dziljaak, bet vinjsh apstaajas pie pashaam durviim un taalaak neiet...

un tieshi taa -- kognitiivi biheivioraalie bezmaz visi saka, ka tahikardija ir ok, jo trenee sirdi, bet man nu ir taa satreneets... :((((

bet taa -- ir jau labi, ja kaads vismaz apskaidro, kaa vegjetatiivaa nervu sisteema funkcionee... un ka no taa nemirst...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.08.2008 23:27
bet taa -- ir jau labi, ja kaads vismaz apskaidro, kaa vegjetatiivaa nervu sisteema funkcionee... un ka no taa nemirst...
____________________________________________________
Vot, tas bija tieði tas, ko vçlçjos dzirdçt tajâ brîdî, un tas man mazliet palîdzçja...

Protams, tas viss ir dziïâk un kog.biheivorâlâ terapija ir ar îslaicîgu efektu, bet ko var gribçt daudz no grâmatas, tâpat visiem nepalîdzçsi, un domâju, ka sava ârsta praksç vinsh izmanto `dzîïu urbðanu`, jo ne reizi vien viòa grâmatâs minçts, ka jâgrieþas pie psihtrp.
Ar stâðanos pretî bailçm vien jau nebûs lîdzçts ;)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 12:36
Es arii tikko beidzu lasiit Kurpatova graamatu par VD. Tie kas nezin, kas ir VD un baidaas nomirt leekmes laikaa, tiem ir veerts to izlasiit. Bet taa, izlasot graamatu rodas sajuuta, ka vajag aiziet tikai paaris reizes pie psihoterapeita, un tev vairs nekad nebuus leekmju un visu turpmaako dziivi dziivosi laimiigi. Un cilveekiem ar VD nav veseliibas probleemu? nu, nu....Un tas, ka es zinu, ka PL ir vegetatiiva reakcija, nemazina lekmju stiprumu un biezumu.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 13:45
ka vajag aiziet tikai paaris reizes pie psihoterapeita, un tev vairs nekad nebuus leekmju
_________________________
biheivorâlâ terapija ar to arî nodarbojâs-îsâ laikâ mazina PL u.c. lietas, tikai nav garantijas, ka ar laiku tas nenâk atpakaï...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 14:16
Runcene!
Man radies iespaids, ka tev patîk strîdçties ar citiem cilvçkiem un pozicionçt savu viedokli kâ vienîgo pareizo, negribu aizskart, bet to pamanîju attiecîbâ agrâk uz sevi un arî citiem cilvçkiem forumâ, jâpiestrâdâ nedaudz pie komunicçðanas. Nav vienîgâ pareizâ ceïa!!! ir daudzas iespçjas un ceïi.
Ar to çðanu un satraukumiem tieðâm ir interesanti. Vieniem satraukuma laikâ çstgriba un apetîte palielinâs, citiem samazinâs. Zinu gan vienus, gan otrus, bet pats piederu pie otrajiem, jo pie lieliem satraukumiem çstgriba ne tikai pazûd, bet daþreiz rodas arî slikta dûða.

Attiecîbâ uz Kurpatovu - piekrîtu, ka viòa rekomendâcijas ir nepilnîgas. Viens variants kâ ieiet dziïâk - doties pie psihoterapeita. Otrs - paðam sevi analizçt un sevi mainît. Bet vislabâk manuprât ir apvienot abus ðos pasâkumus - gan psiohterapeitu, gan darbu paðam ar sevi.

Attiecîbâ uz darbu ar sevi, kaut kâdu ievirzi vairâk var dot Siòeïnikova grâmatas - it îpaði "Izproti savu slimîbu". Tieði tâpçc jau kaut kad iepriekð rekomendçju apvienot gan Kurpatova, gan Siòeïnikova grâmatâs paustâs idejas.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 15:04
Jâ, Siòeïòikova vairâk stâsta kâ darboties paðam ar sevi!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 16:08
Bet vai kaads psihoterapeits vai psihologs Latvijaa pielieto biheivorâlo terapiju? Es kaut kaa neesmu dzirdeejusi....
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 16:15
kiki31

neesi tik bailiiga... zem galda nav patiesiibas. tikai uz galda, kaut arii karstos striidos...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 16:16
biheivioraalajai terapijai ir rokasgraamatas. nevajag nekaadu terapeitu. mekleejam amazonee...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 16:32
Runcene -
Un kas ir amazone????
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 16:36
amazon.com

neta graamatu bode.

viena vienkaarsha ir "Manage Your Mind", Oxford University Press
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 17:14
Bet kaads no klaatesosajiem ir izmantojis biheivioraalo terapiju, un ja jaa, tad kaadi panaakumi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 13?
Ziņa: