Vîrieða emocionalitâte!

Aizsāka snukers 

Vîrieða emocionalitâte!
19.12.2008 21:30
Sieviete - maiga bûtne, ar apburoði skaistu íermeni un emocionâlu dvçseli. Sievietes raud, kad tiek sâpinâtas... Bet es ðo lietu vçlos uzlûkot vîrieða pasaulç. Skaidrs, ka ''sabiedrîbas vîrietis'' nedrîkst raudât, tas ir slikti, bla bla. Katrâ ziòâ man piekâst uz to, ko domâ sabiedrîba :)
Es savu empâtiju esmu attîstîjis tik tâlu, ka emocionalitâtei gadâs òemt virsroku :D
Neesmu melanholiíis, manî mâjo dzîvespriecîgs sangvîniíis, kurð jût lîdzi citiem :)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
19.12.2008 23:08
Tev toch iet ciet...
Sen visiem zinaams ka visi raud, visiem saap utt... nezinu kaadeelj tev tas jaasaak no jauna peetiit utt... taapat cik cilveeku tik viedoklju.

Mani vairaak intereseetu kaa tikt valjaa no tiekmes atrast sev kaites... piem tagad man jauna epopeja - meele bruuna :D ir nojausma kaadeelj - kafija un teeja daudz, bet vel tikko pamaniju ka viena smagana kur dalja zoba nodrupis asinjo pie mazaakaaa slodzes taatad gandriiz vislaik.. mosh no taa - doma skaidra - jaaiet pie zobaarsta jo visaadi citaadi juutos veselaaks par veselu - bet nee.. mans praats turpina mekleet kaites :D:D:D

Vot kad Tu pret shito izpeetiisi risinaajumu, buushu Tavs klietns ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2008 23:10 by Mateus.
Re: Vîrieða emocionalitâte!
19.12.2008 23:27
un juus viens otru arii saprotat?
mad uzjautrinâs
Re: Vîrieða emocionalitâte!
19.12.2008 23:38
...snuker, nekad neesi mçginâjis pieliet bieti, sameklçt kaðíi, aiziet pie lçtâm maukâm, nolaist°vienâ vakarâ visu kâpostu, cik kabatâ, norauties pa galvu lçtâ krogâ, vienvârdsakot - atvilkties???...savâdâk jâsaka, ka lietas sr Tevi èâbîgas...
Re: Vîrieða emocionalitâte!
19.12.2008 23:39
mad... vinjsh vel paspees. Starp citu.. man atceros peec shaadiem tusiem meenesi viss pofig :D par kaiteem pat nedomaaju :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 09:16
Es atpûðos savâdâk :)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 09:17
Mateus- brûna mçle- vainîgas aknas. Nu ne tâ, smagâ formâ, bet var bût problçmas.
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 10:55
Man tas bruunums te ir te nav. Nav taa ka visu laiku.
Bet paldies,ka "nomierinaaji" :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 12:34
Ne par ko :D
mad no kautkurienes
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 12:55
...nepauþu par atpûðanos, bet par atvilkðanos...varu uzskaitît veselu buntîti intelektuâïu, kuriem ðâda veida izklaide nu nemaz nav sveða...nenovçrtç par zemu instinktu izlâdes procesu,,,L(
gone away
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 14:09
Man ir kkas liidziigs kaa Mateusam, nejau bruuna meele, bet arii tas variants, ka naak virsuu dumas, uzmacigas domas ar kuraam gruuti tikt galaa!
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 14:40
Ja visu dara ar mçru, tad jau ok. Bez prostitûtâm var iztikt , tam ir arî citas lietas... :)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 15:00
...snuker, nejauc prostitûtas ar MAUKâM!!!...tas pirmkârt...

...tur jau tâ nelaime, ka esam pazaudçjuði jçdzienisko pamatu daudz kam...un bardaks jçdzienu lietoðanâ noved pie bardaka galvâ, kas savukârt - pie nemâcçðanas izmantot Dieva doto - DZîVI!!!...

...par mçru...jobtvajrâzît!!!...pievedîðu piemçru...paòem pavârgrâmatu un mçìini uztaisît zaci vadoties pçc raktîtâ burta un sastâvdaïu proporcijâm...kkas jau sanâks...BET...vai paðam garðos???...
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 15:32
- pie nemâcçðanas izmantot Dieva doto - DZîVI!!!... (c)

Vot, vot...kaut kâ pat liekas, ka ir prieks, ka tâ dzîve (dienas) tik raiti virzâs uz priekðu...
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 16:28
Parasti saka nejauc pirkstu ar p****i :D
Nu jau es sâku saprast , ka tikai ar garîgâm lietâm laimîgs nebûs, íermenim arî javelta savs laiks :)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 17:08
kaa nu ne... krishnas staasta ka ir laimiigi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vîrieða emocionalitâte!
20.12.2008 19:44
...un ja vçl rumpja un garîgais kaifs sakûst vienâ veselumâ!!!...:)
trr
Re: Vîrieða emocionalitâte!
22.12.2008 09:48
te tâda veèu empâtija .. :) katrs ar saviem komplexiem..
tik teikðu, ka man ïoti patîk , ja aiz vîrieða maiguma un empâtijas spçjas, jût viòa garîgo spçku un vîriðíîgo stiprumu, ne vâjumu.. tad tas jau ir baudâms îpaðîbu kopums :)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
22.12.2008 11:53
...trrr, pats/pati ieslçdzies, ko paudi???...empâtija:)...nja...latviski nevar???...
Re: Vîrieða emocionalitâte!
22.12.2008 15:21
man gan shkjiet, ka viirieshiem empatija nav biezhi noveerojama paraadiiba :D
Ja es nejaucu, tad zem shii tik ljoti nelatviskaa vaarda sleepjas skaidrojums - tjipa noklausoties kaada beedu staastu it kaa pasham izjust visas ar to saistiitaas emocijas... vai ne?

Tad nu nez kaa var sajuugt kopaa shaadu te izteikti sievishkjiigu iipashiibu ar viirishkjiibu utm :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vîrieða emocionalitâte!
22.12.2008 16:53
Manuprât, empâtija, nav paðam sveðas emocijas pârdzîvot, bet izprast, kâ otrs jûtas.
Re: Vîrieða emocionalitâte!
22.12.2008 18:54
E



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 19:12 by kachenite.
mad jau zviegdams
Re: Vîrieða emocionalitâte!
22.12.2008 20:44
...vot, vot...:)
Re: Vîrieða emocionalitâte!
23.12.2008 00:47
Jaa... racionaalisms iet ar to roku rokaa... ja njem veeraa ka viirietii tomeer dominee racionaalisms.. trr taads tirkshkjis vien ir ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
trr
Re: Vîrieða emocionalitâte!
23.12.2008 09:26
Paldies,Mateus! novçrtçju :))

varbût, cienîjamie, paskatîsimies, ar ko tas snukers ðo visu iesâka = ar to, ka viòð ir attîstîjis savu empâtijas spçju un lîdz ar to kïuvis emocionâlâks.

es empâtiju saprotu kâ spçju iejusties cita âdâ un cita situâcijâ, lîdz ar to spçjot adekvâtâk komunicçt ar jebkuru personu.

tâ ir laba spçja jebkuram dzimumnam, arî Mateusam :))
Re: Vîrieða emocionalitâte!
23.12.2008 09:32
Interesanti kur manii atrast taadu speeju... visi mani lamaa par cinikji un egoistu, bet peekshnji kaads sveshs cilveeks mani saskata nez kaadas speejas :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
trr
Re: Vîrieða emocionalitâte!
23.12.2008 09:55
pamçìini, Mateus, atrast sevî kâdu maigu stîgu :) neðaubies - tâda tevî IR!

es redzu, ka tostesterons tevî sit augstu vilni, agresija sprçgât sprçgâ :)), bet tas jau nav tevî viss, ir taèu vâl kaut kas, kas reizçm klûst jûtams kâ emocija, sajûta, nojauta, dvesma.. kâ siltums, ko jûti plûstam no kâdas bûtnes.. vai tad tâ nav?
Re: Vîrieða emocionalitâte!
23.12.2008 10:45
Ja njem veeraa, ka kjiimiju nelietoju jau labu laiku.. driizaak tas testosterons man tagad ir zemaaks kaa peedeejos 3 gadus :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vîrieða emocionalitâte!
23.12.2008 23:04
....jobvaðmantelît!!!...nu nav vçl nebûtîbâ pazuduði pietuka trrustiòi!!!...un mentorais tonis - vai tad tâ nav?...:)

"lîdz ar to spçjot adekvâtâk komunicçt ar jebkuru personu".....:)....ðî jau ir pçrle...
Re: Vîrieða emocionalitâte!
24.12.2008 18:45
c



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 19:12 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 17?
Ziņa: