Cipralex

Aizsāka Kingdom 

Kingdom
Cipralex
30.03.2009 14:29
Sveiki. Gribeju uzzinat kads jums ir iespaids par sim zalem? Es dzivoju UK un man sodien arsts izrakstija sis zales, jo man ir VD ar panikas lekmem. Man 19 gadi.
Re: Cipralex
30.03.2009 15:07
Cipralex ir antidepresants, bet ar šīs grupas ķīmiju ir tā, ka katram var būt savādāk. Šis konkrētais tagad ir samērā populārs un izplatīts.

Apmēram pēc mēneša var spriest, kā īsti ir.
Re: Cipralex
30.03.2009 16:49
Trauksmi parasti jau pirmajā nedēļā samazina, ja līdz.
Re: Cipralex
30.03.2009 17:28
Iedarbību sajutu pēc divām nedēļam,palika tā īpatnēji viegli,pati biju ļoti mierīga,nekādas problēmas nespeja uztraukt....uz visu skatījos it kā no malas.Izdzēru divas paciņas un ar to pietika,viss nostājās savās vietās,pēc tam radās interese par dzīvi un visu kam agrāk nepietika speka depresijas dēļ.Man "Cipralex"palīdzēja tā ka labāk nevar vēleties,ir jau pagājuši vairāki gadi un jūtos ļoti labi.
Bet,protams katram cilvēkam ir savādāk.
Re: Cipralex
30.03.2009 19:42
Es ar lietoju Cipralex 3 menesus apmeram. Es pat isti neatceros to mirkli, ka sajutu ko ta peksni labak, vienkarsi labak palika pakapeniski.
Re: Cipralex
30.03.2009 22:19
Trauksme pirmajaas nedeelaas var pat palielinaaties, bet peec tam pakaapeniski vajadzeetu kluut labaak.
Re: Cipralex
21.05.2009 14:13
dzeru cipralex jau trešo mēnesi,bet nejūtos labāk,,, :( tā tas var būt?
Re: Cipralex
21.05.2009 14:20
Nu peec 3 meenesiem jau noteikti vajadzeetu buut uzlabojumiem, ja nav, tad vajag runaat ar aarstu un nomainiit AD.
Re: Cipralex
21.05.2009 15:23
Vai nu jāmaina AD vai ar kaut ko jākombinē. To nekad nevar iepriekš zināt, kas būs. Cipralex ir viens no izplatītākajiem, visbiežāk nozīmētajiem, bet var būt arī tā, ka tas ne visiem der.

Dodies vien pie doka.
Re: Cipralex
22.05.2009 12:34
man sākumā itkā klāt vēl iraxtīja fluanxol,bet es to nedzēru,...iespējams,ka man ir vajadzīgs kas stiprāx??? itkā lēkmes man vairāk nav..tikai no rītiem jau domas,ka jūku prātā.,. :( un uz dzīvi vienalga ir PO...
Re: Cipralex
22.05.2009 12:50
vispirms varbūt vērts pamēģināt fluanxol... parasti cipralex + fluanxol strādā diezgan labi. pie stiprāka vienmēr var pagūt tikt.
Re: Cipralex
22.05.2009 12:55
bet tad es vnk varu tagad sākt to fluanxolu lietot kopā ar cipralex? itkā valmierā ārsts man teica,ka noteikti man labāk paliks..bet es izdzēru vienu tableti un domāju,ka nepanesu,jo alerģija parādijās,,bet beigās izrādijās,ka n o zālēm pret apaukstēšanos...
Re: Cipralex
22.05.2009 12:58
Jā, viņus bieži nozīmē vienlaicīgi. Lieto tā, kā Tev nozīmēja. Reizēm ar antidepresantu pie šīm trauksmēm ir par maz. Vajadzīgs arī neiroleptiķis, kas ir fluanxols.
Re: Cipralex
22.05.2009 13:03
a nezini- tas fluanxol pret ko īsti ir? man tās uzmācīgās domas un trauksme tā traucē dzīvot..dzīvesprieks arī pazudis....
Re: Cipralex
22.05.2009 13:44
To paraksta tad, ja depresija ir kopā ar trauksmi.

Bet cerēt, ka zāles pilnībā atgriezīs visu to, kas zudis, nez vai ir gudri. Jāveicina emocionālā stabilitāte arī citiem līdzekļiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.05.2009 13:27 by Runcene.
Lilo
Re: Cipralex
25.05.2009 12:48
Jaaa,arii es esmu Cipralex lietotaaja,un varu teikt tikai to labaako...paliidzeejis un paliidz jau apm.4 gadus!!!!Un ir bijis,kad 2 reizes kombineeju ar fluanxolu!!!tas straadaa un paliidz!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 19?
Ziņa: