Liekie kg no antidepresantiem

Aizsāka Maya 

Maya
Liekie kg no antidepresantiem
28.05.2009 18:20
Dzēru 3 mēn.Fluanxol, dabūju 6 kg ķermeņa masas klāt! Vai pārstājot dzert to draņķi svars normalizēsies, vai nē? Uz maniem 50 kg/160 cm tāds svara pieaugums ir ļoti redzams un jūtams :(
Maya
Liekie kg no antidepresantiem
28.05.2009 18:30
Paldies par Cymbalta info, bet es ar paiku negrēkoju, goda vārds. Ēdu pat mazāk, kā agrāk - no rīta 2 desumaizes, vakarā kaut ko. Tāds uztura režīms man ir pēdējos 5 gadus un svars arī bija stabils. Tā ka jautājums joprojām aktuāls - ja svars ir izmainījies no ķīmijas, vai tas pazudīs pats? Man nav laika pa dienu paēst, kur nu vēl veikt īpašas tievēšanas procedūras ;/
Re: Liekie kg no antidepresantiem
28.05.2009 19:07
Tāds uztura režīms nav uztura režīms... nu, sorre. desumaize arī: tas vispār ir ēdiens?

Šeit neviens konkrēti nepateiks, kāpēc tieši Tev pieauga svars, nedz arī to, vai Tu to dabūsi nost... Arī ārsti piekrīt, ka psihotropo medikamentu lietošana ir saistīta ar svara pieaugumu, bet ar to parasti visas sarunas beidzas.

No vienas puses, trauksme, depresija (whatever) ir spēriens pa endokrīno sistēmu... Ja tas bijis ilgstoši, tad spēriens ir ilgstošs...

No otras puses, tāds spēriens ir arī psihotropā ķīmija...

Un endokrīnā sistēma ir nu ļoti smalks mehānisms — turklāt sievietei...

Var ieteikt vienīgi kārtīgi sakārtot ēšanas režīmu un izvērst fiziskās aktivitātes: lai kāds būtu iemesls, tas parasti palīdz.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.05.2009 19:08 by Runcene.
Re: Liekie kg no antidepresantiem
28.05.2009 19:42
! Rakstīja:

> ja mēs dzirdam jaunu, spēcīgu cilvēku gaužamies,
> ka viņš nespēj noiet kādus 3 km kājām, vai
> uznest 5.stāvā 20 kg smagu mugursomu, no mūsu
> puses parasti seko pamatotas nievas un izsmiekls.


To laikam vins par sevi teica :)))
Jā, kā saka Runcene, Tu jau vispār normāli neēd. Tu nemaz nesaņem vajadzīgās uzturvielas un vitamīnus. Turklāt 3 mēn Fluanxol - man tas nedeva klāt NEKO, lai gan man pašai arvien bijis jāuzmanās no liekām kalorijām un tagad te visi var izlasīt par manām problēmām. Man gan Fluanxol arī neko nelīdzēja, atmetu to bez jelkādām pūlēm.
Esot jau arī tādi AD, kas svaru klāt nedodot - kā Welbutrin, Ixel. Man tie neizrādījās piemēroti ilgākam laika posmam.
Pateicu tikai to, ko zinu. Varbūt dēļ Tavas ļoti nepareizās ēšanas organismā vispār pat Fluanxol ietekmē kaut kas nogājis galīgi šķērsām?
Brasilia...
Re: Liekie kg no antidepresantiem
29.05.2009 22:58
MAn ari no Fluanxola nāca klāt kādi 5-8 kg
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: