Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?

Aizsāka Kardens 

Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
31.05.2009 21:51
Labdien,
Pirms deviņiem mēnešiem pēdējo reizi spēlēju azartspēles. Pa šo laiku esmu lietojis nervu zāles tādas kā carblex un flux kombināciju, tagad fluanxol un cipralex. Bet jūtu, ka nekas mani neinteresē. Pat sarunā ar cilvēkiem nevaru iesaistīties nav man dzīvē nekādas intereses. Mēģinu spiest sevi lasīt visādu literatūru, iesaistīties aktivitātēs, bet nekas neaizrauj. Kāds ir saskāries ar kko tādu? Domāju tagad ietu uz adatu terapiju.
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
31.05.2009 23:24
I



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 19:13 by kachenite.
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
01.06.2009 00:26
Adatas var pamēģināt tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka nelīdzēs... nu, vismaz, lai mierinātu sevi, ka ir izmēģināts viss.

Godīgi sakot, zinu daudzus, kuri ar šīs sadaļas problēmām ir gājuši "uz adatām", bet nezinu neviena, kam būtu bijusi jēga. Trauksmi varbūt var īslaicīgi noņemt, bet ne šo trulo, vataino sajūtu... Kustības varētu palīdzēt, arī ūdens, baseins utt, bet vien tad, ja uz to var saņemties un pret to nav nīgruma. Šito zāles "neņem": ok, kādu laiku var justies varbūt mazliet labāk, bet ne nu tās ārstē, nekā. Neesi jau slims — domāšana būs jāmaina, skats uz sevi un pasauli, bet vispirms jāsaprot, kādā virzienā.

Pievienojos kachenitei: Andris Siliņš pirms laika te iemeta savu e-pastu... pameklē...

Pēc spēlēšanas var palikt pēcgarša; vajag atveseļoties arī psiholoģiski, saprast, kas mudināja uz spēlēm, kādu "runājamo" psihoterapeitu utml. vēlams atrast.



Edited 2 time(s). Last edit at 01.06.2009 00:31 by Runcene.
Sveiki, pats esmu spēlmanis gan totalizatoros, gan kazino, spēļu zālēs nu jau vairākus gadus ar to slimoju, kaut gan bija pārtraukums kad aizbraucu uz Angliju, bet nu gadu atpakaļ atradu arī Anglijā spēļu zāles. Meklēju nepārtraukti izeju no šīs nelaimes, bet visu ko mēģinu nepalīdz, nu jau jūtu ka ar sievu šķiršos- sanāca pat tā ka es pats viņai to piedāvāju, priekš kam viņai tas ir vajadzīgs- nekas nopietns tā pat diez vai sanāks, jo cik lasu informāciju ar šo nelaimi, visur sanāk tā ka izejas nav. Bet šodien man ienāca galvā jauna doma- es mutiski sev uzliku lāstu. ja es vēl reiz spēlēšu azartspēles tad lai man lūzt roka, vai kāja, es domāju ka to es noteikti negribētu. Redzēs varbūt ka palīdzēs.
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
13.04.2012 22:57
jasna vēlviens pacients, Depresija!
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
13.04.2012 23:15
oho... te arī tāds tēmas aktuālas var būt? interesanti. man ir tāda pati problēma, tikai bik citādak :D principā esmu atkarīgs no tām azartspēlēm- automāti, online pokers un kādreiz kazino, bet sapratu,ka online kazino aršana nebūs :D bet joks ir kur - es spēlēju,kad esmu pilnā ! skaidrā tām iestādēm eju ar līkumu un plānoju kā tikt valdībā, lai aizklapētu ar likumu tās bodītes ciet :) itkā elementāri - jābeidz dzert un atkarības nebūs. bet nu tas arī nav tik vienkārši, kā satiec draugus tad ir alko, bāri, klubi un nakts izskaņā jūtams alko reibums un protams mājupceļā jāienāk kādā maģiskā fēniksī... biju ilgak par pus gadu Anglijā, tur nespēlēju un tad likās,ka nujau vairs mani tas neinteresēs.. bet nekā, interesē joprojām. un ko man tagad darīt?
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
13.04.2012 23:24
Es katru mēnesi aizeju uz centrālo feniksu un izstērēju 5Ls, gan jau es sagaidšu savu laimīgo stundu. maksims esmi pacēls no 1Ls tikai 60 Ls uz kuģiem, bet tagad spēlēju tikai grāmatas.

Normāli- Paša spēki-Apkārtējo padoms-Psihologs-Psihoterapeits-Psihiatrs Failu hostingsMedikamentiFailu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 23:25 by enfuego.
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
13.04.2012 23:33
ārprāts..man ir kkas nosacīti kopīgs ar enfuego :DDD
un - kuģīši nerullē.. būkos arī pagrūti, labāk šārku uzmauc :DDD
a man arī nav robežas cik pacelt lai ietu mājās, varu ieet ar kkādiem 20ls, pacelt līdz 200ls un man poo, es turpinu spēlēt kamēr ir ar ko spēlēt un kamēr stāvu kājāsun ja tie 20ls par ātru beidzas seko pārgājiens uz bankomātu, tam slinkums nekad nav..... kad jau lūztu nost tad saprotu,ka jāiet mājās :D principā ir pazudušas robežas, nu tā viņs ir...
medikamenti ??? joko? mok psihoterapeits palīzētu, bet problēma,ka es pats apzinos cik tas ir stulbi,ka man jumtiņš brauc prom,ja es to daru. un es to daru pilnā,kā minēju, tātad, man vaig dzert psihoterapeita klātbūtnē?
vispār būtu baigais action? nav kāds psiho terapeits ar kuru var sadzert un izrunāties no sirds? es uzsauktu! :D



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 23:35 by normālis.
Tante bīda sienas
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
14.04.2012 15:19
Domāju, ka atkarības no azartspēlēm cēlonis meklējams atkarībā no alkohola. Vismaz šīm atkarībām ir saikne.
Pazīstu cilvēkus, kas spēlē, bet ir vai nu vinnētāji vai nu vismaz nezaudē. Bet viņi nelieto apreibinošas vielas.
Tante bīda sienas
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
14.04.2012 15:24
Tās nervu zāles arī ir apreibinošas vielas
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
15.04.2012 18:29
Nez cik lielam jābūt IQ, lai spēlētu automātus? Nu zem 60 jau toč, ne?
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
15.04.2012 18:50
existenciālais durak, es domāju,ka zemākam.. ap 15 varbūt :))) ar piebildi,ja naudas tiešam nav par daudz un var atļauties mazliet uzsist adrenalīnu,ja sevi māk kontrolēt...



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2012 18:51 by normālis.
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
15.04.2012 18:55
a man vispār nav tāds aikjū, kas tā tāda par meiteni?
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
15.04.2012 19:21
bet nav riktīgi.. aiz garlaicības un brīvdienas nolēmu iedzert aliņu.. nu vo 2. aliņu dzeru un jau jūtu,ka domas virzās uz azartspēlēm.. nu ka lai to saprot ?!
laikam jau kamēr dzīvē savu vietu un komfortu neatradīšu, tikmer arī ar to mocīšos... ar šo jautājums arī būs atrisināts :DDD
tāš ir šausmas cik patiesībā viss ir vienkārši... katrs te drošvien ievieto kādu ziņu ar cerību ka kāds pateiks labu vārdu vai ko līdzīgu, bet reāli apzinās ko darīt lai visu nokārtotu.. tik tas,ka nav iespēju vai līdzekļu lai ātri problēmu atrisinātu, vaine?



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2012 19:23 by normālis.
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
15.04.2012 19:22
Kur tad Tev automātos adrenalīns, labāk pārskaiti to naudu man kontā, būs Tev tāds pats adrenalīns. :)
...hm, man arī patīk uzspēlēt...agrāk Bingo, tagad kādu aparātu...bet ne tāpēc ka nav baudas no dzīves, bet gan tāpēc ka tas, vismaz man, ir vienīgais kas liek NEDOMĀT ne par ko un es atpūšos...ja vēl "izceļu" kko-O! Super! Un kāda starpība vai es aizeju uz kādu skaļu klubu, kur atstāju to pašu naudu, tikai pēc tam galva dulla no skaļuma un vēl slikti no alko, vai atpūšos šādi... izspēlējusies līdz mielēm saņemot ielikto naudu atpakaļ vai pat vinnējot. Nu ja nospēlējas, nospēlējas. Katrs atpūšas kā grib:)...un, protams, gribas jau vinnēt, to nevar noliegt:)
Kardens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien,
> Pirms deviņiem mēnešiem pēdējo reizi
> spēlēju azartspēles. Pa šo laiku esmu lietojis
> nervu zāles tādas kā carblex un flux
> kombināciju, tagad fluanxol un cipralex. Bet
> jūtu, ka nekas mani neinteresē. Pat sarunā ar
> cilvēkiem nevaru iesaistīties nav man dzīvē
> nekādas intereses. Mēģinu spiest sevi lasīt
> visādu literatūru, iesaistīties aktivitātēs,
> bet nekas neaizrauj. Kāds ir saskāries ar kko
> tādu? Domāju tagad ietu uz adatu terapiju.

nu azartspēles ir dzīves pamatdzinuļu mehānisma
ie virze nepareizā viezienā, nu tikpat labi var iekulties peimēram kalnā kāpšanas azartā
vai kur, bet zāļu mehānisms ir vienkāŗs, tev izslēdz vispār dzīves dzinuļus tevi nobloķē
tas kas ar tevi notiek ir žāļu ietkme un tā ir ta ārstēšana.. tev kāja garāk par otru? grūti iet?
labi mēs tev iedosim zāles tu vispār nestaigāsi .... tād ir mehanisms

tas ir kā alokoholu ārstēt ar to ka tev vispār dzeršanas refeksu izslēdz
īštenībā tevi nekas aŗi neinteresēs, kad pārtrauksi leitot zāles tu atkal saksi
spēlēt... tads ir to mehānisms, cilvēks atgriežas turpat kur bijis sākumā

kā rucene saka tev jādzer visu mūžū, tev neko negibēsies
no blaknēm tu paliksi resns un saīsināsi savu mūžu tas ir otrādi nevis par 20g mazāk dživosi
bet dzīvosi vēl kādus 20 gadus

sorry bett āir
sk ka liekas ka kautkas tāds nevar būt, bet ir
tātapat kā dzejnieki nosalst ziemas salā un visiem po jo vbiņi strādā savu darbu
tā aŗi cilvēķi pakļūst zem vilcieniem un ko tur tā vienkārši ir

neticās bet ir
tā ka tev ir atkarība psiholoģiska un tu ptats nekontrolē sevi un
tev bails nokāpt no AD tiem jo tev ir bails no neiznāmā kas tad ar tevi būs
bet reāli ir ta ka būs slikti... un ilgi būs slikti

iekūlies
laikam biji daudzmaz cilvēks ja j auspēlēji bija aŗi ko spēlēt
apsveicu
būsi bomzis tagad spēlē tavs ārsts uz tevi
ja nesanāķs nospelēs uz blaknēm
sorry tā ir taisnība
un neviens neatbild
aizies atvaļiņājumā nosūtīs pie cita
neviens nav v ainīgs
kāpēc jāatņem cerību cilvēkam? mēdz būt arī brīnumi, kad cilvēki izārstējas
Re: Nav baudas no dzīves nekādas- azartspeles?
16.04.2012 06:17
Es arī gribu būt brīnums :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 20?
Ziņa: