vai es jūku prātā?

Aizsāka selerija 

selerija
vai es jūku prātā?
05.06.2009 23:28
ar katru dienu arvien vairāk man liekas,ka es jūku prātā!!! vai arī tā skaitās panikas lēkme??? nezinu ko iesākt :(
Re: vai es jūku prātā?
05.06.2009 23:29
man arii reizeem taa liekaas....grrrr
Re: vai es jūku prātā?
06.06.2009 11:12
iipashi no riitiem taa sajuuta mani moka...
marii
Re: vai es jūku prātā?
06.06.2009 21:46
Lai sajuktu prātā,vajag ļoooti lielus pardzivojumus,visdrīzāk tā ir stipra depresija,kas pakļaujas ārstēšanai.
selerija
Re: vai es jūku prātā?
07.06.2009 08:08
man ir bijushi diezgan daudz paardziivojumi...divus gadus stresoju ta apamatiigi un tad uznaaca taa saucamaa VD leekme..bet nu jau sajuutas ir pavisam savaadaakas,itkaa eju sviestaa,,,vai taas ir tikai manas domas nezinu,bet katraa zinjaa taas ir ljoti pretiigas un biedeejushas ..un sadziivot ar taam ir ljoooooti ,ljoooti gruuti
kukū
Re: vai es jūku prātā?
07.06.2009 11:19
bet tad varbūt jāmeklē palīdzība pie speciālistiem? nonākt līdz tādai atziņai ir pagrūti, bet jāpatur prātā, ka tas nav nekas tāds, īpaši jau pēc tik ilgstošiem stresiem. un labā ziņa ir tā, ka cilvēks, kas patiešām nojūdzies, to nemaz nemana. mocās ar sliktām sajūtām normāli cilvēki, tā lūk.bet vienalga vajag kādu specu apmeklēt
Re: vai es jūku prātā?
07.06.2009 12:04
tieši tā. mūsdienās nu gan ar tādām sajūtām ir nedz jādzīvo, nez jāmokās ... un panikas lēkmes sen vairs nav tikai veģetatīvi traucējumi (VD); panikas lēkmes ir panikas lēkmes, kas jau ir, ja tā var sacīt, nākamais solis aiz "neārstētas" VD... pēc labi zināmas tradīcijas pievienosies depresija ("neārstētas" trauksmes kompensācijas mehānisms), kura ir jau cits nākamais solis tuvāk psihiatra klēpim...

tagad taču psihologi ir uz katra stūra. ir visādas e-psihoterapijas, visādi studenti, kuri praktizējas, grupu terapija utt. par gana pieņemamām naudiņām.

ar sāpošu zobu 2 gadus vis nedzīvotu — vai arī ar nepārejošām mēnešreizēm 2 gadu garumā...



Edited 2 time(s). Last edit at 07.06.2009 12:08 by Runcene.
kukū
Re: vai es jūku prātā?
07.06.2009 12:58
...jā, vienīgi žēl, ka psihoterapija padārga, nez krīzes laikā cenas nav bišķi uz leju?Pie mums liepājā tik daudz saradušies- īpaši visādi geštaltterapeiti, kas tie tādi???
Re: vai es jūku prātā?
07.06.2009 13:20
ir cenas uz leju, protams...

tā pati dzīļu psihoterapija vien ir. eksistenciālie, psihoanalītiskie, psihodinamiskie, psihodramatisti ir tikai citi radi; neba nu kurš labāks vai sliktāks: jautājums vienkārši, kas kuram labāk patīk, kā kurš taisīts. katrs pa savu ceļu uz Romu ;) youtube kaut kur bija vismaz viens gabals par geštaltu apskatāms... netā arī daudz lasāmas info, bet neesmu iedziļinājusies... turklāt atšķirības izskaidrot, ja nav izjusts, šai jomā ir diezgan grūti. vienkārši "jānogaršo". īsumā ir tā: ja patīk terapeits kā personība, derēs arī viņa metode.
Re: vai es jūku prātā?
08.06.2009 01:57
LV



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 19:29 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 4?
Ziņa: