Ideja

Aizsāka Ienāca prātā 

Ienāca prātā
Ideja
21.07.2009 20:47
Sveiki!

Regulāri pārlasīdams foruma tēmas, turklāt pats cīnoties ar nomāktību un ēdot ripas, zinu, ka nomāktības (un ne tikai) brīžos velnišķīgas pūles sagādā izlikšanās par "normālu cilvēku". No vienas puses to vien gribas, kā zem deķa sēdēt tumšā stūrī, taču no otras puses nekas tā nepalīdz, kā kaut vai kopīga klusēšana ar šīs izjūtas saprotošu cilvēku. Psihoterapeits, protams, vienmēr pa rokai nebūs, tapēc man ienāca prātā sekojoša ideja.

Uztaisīt samērā slēgtu interneta lapu, kur tāds ar tādu varētu papļāpāt, sarunāt kopā ar riteni pabraukāties, aiziet kopā uz kino, manis pēc pamīlēties utt. Zināmā ziņā šāda lapa dublētos ar šo forumu, taču tā vairāk būtu virzīta uz tiešu cilvēku kopā savešanu.

Ko teiksiet?
Re: Ideja
21.07.2009 20:53
Nav slikti. Tikai mēs jau te gan citā foruma lapā sen lūdzām, lai uztaisa tādu īpašu vietu, kur var pateikt paldies dakterim, kurš palīdzējis, bet nekas nemainījās.
Ienāca prātā
Re: Ideja
21.07.2009 20:57
Nu tā būtu mazākā problēma - pats esmu tehniski pietiekami varošs, lai šādu lapu izveidotu un uzturētu.
Re: Ideja
21.07.2009 22:30
Jauka ideja.
Re: Ideja
21.07.2009 22:57
Eii, uz priekšu!
Forši tomēr, ka "ripu cilvēkiem" arī ienāk prātā smukas idejas.
Jo man ripu laikā "ideja" bija svešs vārds. Īstenībā arī pašreiz.

Attīsti ideju, un ja gadījumā vajadzīga kāda līdzēšana, tad jautā. (kaut arī nav ne jausmas, ko es varētu līdzēt..)
nice
Re: Ideja
22.07.2009 00:28
man ari šāda doma bija ienākusi prātā, tikai pietrūka apņemšanās, līdzekļu un varēšanas tā kā pilnīgi un noteikti atbalstu :) Vienīgi iesaku, lai tas ir vairāk kā balstīts uz draugu atrašanu nevis tieši kā otrās pusītes atrašanu(šāds variants jau arī pastāvēs, bet to nevajag īpaši izcelt(manuprāt))...
Re: Ideja
22.07.2009 12:14
Ir jau bijusi meeginaajumi uztaisiit uztaisiit citas maajas lapas, bet popularitaati nav guvusas. Visi taapat tuseejas seit :)
Ienāca prātā
Re: Ideja
22.07.2009 12:54
Nekādu popularitāti šādai lapai pat neceru dabūt - tā būtu ļoti šauri apmeklēta lapa un tādai tai arī vajadzētu būt. Ja es atstātu savu meilu, vai iesūttu kāds no šejieniešiem savus priekšlikumus? Šis tas jau pašam ir iecerēts, taču ideju nekad nevar būt par daudz.
Re: Ideja
22.07.2009 14:55
Es arii biju domaajusi tos cilveekus, kas diskutee seit. Bet parasti bija taa - jaunajaa maajas lapaa iegaaja, apskatiijaas un aizmirsa. Bet protams, meeginaat jau var....
Re: Ideja
22.07.2009 15:04
Tikai pārdomas.
Neliekas īsti labs variants depresīviem mēģināt kopā satusēt. Teorētiski jā - sapratne, bla, bla, bla... Reāli var sanākt sacenšanās, kuram sliktāk. Un kopējais pasaules skatījums caur melnajām brillēm. Ja problēma ir draugi, izklaides, komunikācija, tas "jāārstē" atsevišķi un jādomā, kāpēc esi vientuļš. No savas pieredzes varu teikt, ka bērnībā/jaunībā biju vientuļa. Par laimi vēlāk bija gan ģimene, gan īsti draugi ("normāli" cilvēki). Ne depresija, ne VD komunikācijai nav traucējusi.
Re: Ideja
22.07.2009 15:13
Piekrītu Alsterei. Turklāt der aizdomāties par vēl vienu aspektu: ar depresīvu draugu nav viegli, depresīvs cilvēks vienmēr ir enerģijas ņēmējs. Un ja nu kopā ir 2... ja abi neaug, šādas attiecības kaut kad beidzas, un aiziet tas, kurš pirmais izveseļojas.

Mājaslapas depresīvajiem strādā, ja ir labi moderatori, kas ir +/– veseli un vairs nav atkarīgi no savām krīzēm.

Negribēju teikt, ka nevajadzētu mēģināt satusēt, vienīgi nav jēgas veikt lielus ieguldījumus.
nice
Re: Ideja
22.07.2009 21:13
taisi tik augshaa! un jaa atstaaj e-pastu:) Labpraat paliidzeeshu padomaat ko un kaa un es noteikti apmekleetu shaadu lapu! bet vai tas buutu tikai depresiivajiem? es domaaju visaadiem - arii, kam fobijas, veģ.distonijas u.tml. lietas, kas traucee dziivot.
Re: Ideja
22.07.2009 23:49
draugiem.lv ir



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:30 by kachenite.
Re: Ideja
23.07.2009 12:29
Es ari esmu tajas draugiem.lv domubiedru grupas. Ja, cilveki tur runa par savam kaitem, ne gluzi visas diskusijas ir uz bezceribu. Bet, cilveki ir depresija un jutas bezcerigi, tapec piekritu, ja nebus kads ari "normals" cilveks, tad jau turpinasies ta bezceriba. Bet liela vajadziba jau ari ir sapratnei, kuru nevar sniegt "normalais" pilniba, var censties, bet tas cilveks, kurs nav bijis depresija nezina ka tas ir, jo no savas pieredzes labak zinat. Esmu ta teikt pa pusei no depresijas uz "normalo".
Re: Ideja
26.07.2009 15:35
Vispār jau kādu laiku atpakaļ radās ideja izveidot šeit iepazīšanās sadaļu jo uzskatu, ka tā te būtu ļoti vajadzīga taču administrators to noraidija. Taču varu izveidot pastāvīgi sadaļas augšgalā nostiprinātu tēmu. Nu piemēram pļāpu sadaļaā bet varbūt arī šeit...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ideja
29.07.2009 18:51
Ok, skatos, ka tautai interese par manu ieceri ir, tātad taisu augšā! Jebkādas idejas un ierosinājumi laipni gaidīti ēpastā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 19?
Ziņa: