busana

Aizsāka nekas 

busana
24.07.2009 21:27
Ka lai beidz savu bezjedzigo, nozelojamo un nekam nevjadzigo eksistenci? Runajam atklati, nekas traks, realitate. Tuksa galva, trukst ideju ka tikai kimija.
A1
Re: busana
25.07.2009 01:00
vispirms sac domat pozitivak un vairak doma par citiem, mazak par sevi - kaut vai cilvekiem, kas dzivo afrikas nabadziba vai neaizsargatiem dzivniekiem, kas dzivo uz ielas. Sac nodarboties ar kaut ko, kaut vai sporto,adi vai vienalga ko citu, kas sagada daudz maz prieka. Saskati labo vienkarsas lietas - piem, priecajies, ka vari mazgat traukus - tu esi vesela(s), tev ir abas rokas ar kuram vari paveikt daudz, un pats par sevi vari parupeties. Daudziem klajas vel grutak, ta ka sanemies!
Re: busana
25.07.2009 10:52
Par citiem padomat paspeju ar, bet tie stastini, ka citiem vel grutak ir cilvekiem, kuri un nebus nekas vairak ka tie ne labakie varianti (domaju bomzi utt), par tiem, kuriem problemas ar veselibu, nu ja, japriecajas, ka tu neesi kroplis utt, bet tas nenozime, ka nav cilvecigi padomat par ko labaku utt...
Re: busana
25.07.2009 12:03
T



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:39 by kachenite.
Re: busana
25.07.2009 12:19
...



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:40 by kachenite.
Re: busana
25.07.2009 13:55
Tas viss ir jauki un bla bla bla, visu to esmu piedzivojusi un darijusi...un dazi cilveki kachenite grauj cilveka parliecibu tik strauji. biedrene vientula man stastija, ka brauks sodien uz kaut kadu talku, bet tu vairs neatbildeji, n-tie gadijumi, kas virza visu uz ne to pusi, kuru vajadzetu. padomat par ko labaku? es to daru nemitigi, tik zini ir tada lieta ka realitate, censos cik varu realizet virtualo to labako, bet...un man jau ir ari kropliba ar kauliem es zinu, kas janovete kas nav. Lidz jurai jatiek, laba muzika, filma utt, ta nav visa dzive...nu isak sakot ta runa cilveki, kuri nav piedzivojusi totalu tuksumu un bezvariantu situaciju, lai cik neticami tas ir, es biju tadas ntos gadus, tad centos, ok kadus 2gadus sis tas ir paradijies un mainijies, priecajos par pasas sasniegto no bezvarinatu situacijas, bet...
Re: busana
25.07.2009 14:56
Ko Tu zini par manām bezvariantu situācijām?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:40 by kachenite.
Re: busana
25.07.2009 15:18
Es nerunaju par tavam bezvariantu situacijam. Vientulai ir mobilais un vina tev to ir devusi. Ai nu nezinu kas jums tur ir vai nav, cilveks kartejo reizi kaut ko sacakarejies, runat nevelas ne ar vienu un majas tik sez, stulba depresija vai kas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: