Domu speks?

Aizsāka filozofe 

Domu speks?
26.07.2009 21:35
Tad, kad jutos slikti, pavisam slikti, pat aizdomajos par pasnavibu, tad pec kada laika vai dienas velakais, peksni notiek kas tads, kas to visu aizdzen, neteiksu, ka tas ta parasti notiek, bet pedeja laika medz but biezak. Piemeram, peksni man pazvana kads cilveks, kurs to nedara gandriz nekad un apvaicajas ka iet, vai mani kur uzaicina, kas notiek ari samera reti u.t.t. Divaini ir tas, kad es domaju pozitivi, ceru uz to labako un tamlidzigi, tad nekas tads nenotiek, lidz ko esmu uz robezas, tad notiek kas labaks. Tas tak ir acgarni standartam par pozitivo un negativo domu speku. Un vel, vai man vajadzetu satraukties par savu psihi, ja man ir tieksme, piemeram, kados forumos but ar vairakiem nikiem un komentet pat savu rakstito? Vai vienkarsi to var pieskaitit pie kaut kadas divainibas?
bitiite
Re: Domu speks?
26.07.2009 21:52
ir ari tads visuma likums - prieks un bedas vislaik mijas, nekad nav vislaik tikai slikti vai vislaik tikai labi.peec sliktaa neizbeegami naaks kaut kas labs un otraadi...

es neesmu registreejusies un katru reizi rakstu ar citu niku :) Bet vienaa teemaa gan parasti komenteeju ar vienu un to pashu niku...
Re: Domu speks?
26.07.2009 22:00
To jau neviens īsti nezina, kā domu spēks darbojas. Dažkārt nostrādā mirklīga doma, bet citreiz ilgstoša pozitīva piedomāšana nelīdz. Tur vajag būt tādai milzīgai pārliecībai iekšā. Palaikam tas tīri nejauši nostrādā, bet gadās, ka diez ko neticam tam, ko paši domājam un uz ko ceram- tad ir liela varbūtība, ka nekas nepievelkas, jo patiesībā tam neticam un zemapziņa domājam kaut ko citu.
Par reizēm, kad patiešām ir vajadzīgs atbalsts un tas arī uzrodas- es to skaidroju ar augstāku spēku palīdzību. Man ne reti tā ir bijis.

Attiecībā uz komentēšanu forumos ar dažādiem nikiem- Tu jau , droši vien, pati zini, kāpēc tā dari ;)
Re: Domu speks?
26.07.2009 22:05
Bitīte, nu tā laikam ir ieprogrammēta domāšana, ka cilvēks nevar iedomāties, ka varētu būt labais vien. Es jau arī esmu jūsu māsa šajā ziņā :-)))
Re: Domu speks?
26.07.2009 22:57
Ja, ir interesanti par to domu speku. Par to niku, dazreiz es nezinu kapec man ir vajadziba rakstit dazadiem nikiem, bet kad apzinos, tad nevelos, lai kads zina, ka to rakstiju es.
Re: Domu speks?
26.07.2009 22:58
Es jau arī rakstu ar dažādiem nikiem dažādos forumos. Tā ir interesantāk :)
Re: Domu speks?
27.07.2009 09:57
ja nav kauns, ka citi zina, ka raksti ar vairākiem nikiem, tad jau var rakstīt... es katru dienu daudzas stundas viskautko lasu un rakstu, man to vienmēr ir viegli atkost, ja nav slinkums iedziļināties. katrs cilvēks ir viens ar savu specifisko stilu. būs vienmēr kāda āža kāja, kas nodos.

izlikšanās strādā tikai īsu laiku.

var sanākt tāda nelādzīga lieta: nav draugu, bet forumā maina nikus. ja to uzkož, nebūs vairs draugu arī forumā. varēs iet uz citu forumu raudāt, ka nav draugu.

ja ir neatvairāmi uzmācīga vajadzība to darīt, tad var pafilozofēt, kādas sajūtas dabū... principā tā ir manipulācija; es domāju par vienu forumu, vienu tēmu; arī diskusijās ar zināmiem ļaudīm. centieni panākt savu, ja ar vienu niku neizdodas. eh, iedzīšu šito stūrī, lai redz, ka vairāki tā domā, kā es... tās ir bailes. ne vienmēr vajadzīgas. tā vietā taču var doties diskusijā ar labākiem argumentiem, ja ir pārliecība par savu taisnību..



Edited 1 time(s). Last edit at 27.07.2009 10:01 by Runcene.
Re: Domu speks?
27.07.2009 10:25
Ņus, Runcene, forumi ir dažādi. Ir arī tādi, kur ir pilnīgi pieņemami, ka cilvēks, piemēram, kādā brīdī neraksta ar savu niku, bet paslēpjas, rakstot, ka šoreiz bez nika vai tml. Es domāju, jauka prakse. Jo savā ziņā par katru niku ir radies jau kāut kāds priekšstats. Ja piemēram strawberru sadomātu pajautāt kaut ko sev neraksturīgu, uzreiz rastos attiecīgi komentāri.
Ja pamatmērķis ir iegūt draugus, tad protams niku maiņa vienkārši apjucina, kas ir kas (bet es vairs nepētu, vai nav vienalga, kurš ar kādu niku raksta:D). Bet, ja apmainīties ar informāciju, papļāpāt un tml., tad taču vienalga.
Principā man gan ir interesantāk rakstīt ar savu niku, jo tas tēls, kas te ir izveidojies, man šķiet labs diezgan;)
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:01
protams, strawberry, iedomājies, kas būtu par furoru, ja es noķertu STS (tfu-tfu) un pieraudātu pilnu forumu... :))) es pilnīgi noteikti nekādu derīgu atbildi nedabūtu... lai gan ej nu zini, kas ir derīgs:)

"šoreiz bez" nika vietā ir pavisam kas cits... "savējie" tik un tā var pazīt, taču, ja būs pieklājīgi, tad respektēs cilvēka novilktās robežas.

mans koments vairāk bija par filozofes konkrēto situāciju; mans viedoklis par to. ja viņa grib izrauties no vientulības, tad iesāktā taktika nebūs derīga.
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:25
Runcene, kāpēc gan Tu domā, ka nedabūtu derīgu atbildi? Bet visādā ziņā tas būtu amizanti...varētu tev uzjautāt, kuram psihoterapeitam tad bija STS?...utt :D
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:32
oi, es uzreiz varu pastāstīt: tur daudzi bijuši lieli maukuri...
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:36
Pastāsti, kā tas izpaužas? Klientiem uzmācas? ;) (man šodien ir viens stresains pasākums, vajadzētu iesmaidīt:D)
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:38
J



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:51 by kachenite.
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:45
te ir bijuši jautājumi par psihiatrijas uzskaitēm; tai sakarā es vienreiz paguglēju latvju saitos; uzjautrināja viens komentārs:

"piekriitu Jankam... melns ir mels un balts ir balts un zilais ir pedinsh, nevis tikai savaadaaks... un miskaste nav nekaada griidas vaaze ar pedaali.. taa ir miskaste...vot .. un uzskaite pie psihiatra ir paziime, ka ar galvu viss nav kaatiibaa.. tas ir smagaak, kaa uzskaite pie zobaarsta un smagaak, kaa izzinja no okulista.. psihiatrijas uzskaite manaa stereotipu domaashanaa noziimee vairakas lietas:

- cilveeks netiek galaa ar savaam probleemaam... tas ir kaa buut atkariigam no dzershanas... un buut uzskaitee pie narikologa :) (tas tachu skan jaukaak, kaa narkologs, vai ne ?)

- cilveeks ir apdauziits no modiigaam lietinjaam... arii vazaaties ar visiem saviem meesliem pie psihiatra... taa ir paziime, ka no taada aaksta labaak tureeties pa gabalinju...

varbuut ir veel kaut kas, ko es izlaidu, bet doma bija taada, ka psihiatrija ir ljooti nezinaams veel laucinsh , lai taadas uzskaites pienjemtu tikpat normaali, kaa zobaarstu, vai brilliites... Normaali cilveeki tur nevelkas... vot...
jaa... veel buutiska nianse... --- Man ir pienemami, ka to dara sieviete...vaajais dzimums emocionaalaa noziimee...,,

Bet nav pienemami , ka to dara vecis... tad toch slims , ja netiek ar sevi pats galaa... Pilniigi piekriitu, ka man stereotipu domaashana... kaa cietoksniic :)) ... bet... ja psihologje ir seksiiga tumshamate... ja mazinja augumaa... ja ....mmmmm.... es buushu tur uzskaitiic ...vot :))"
Re: Domu speks?
27.07.2009 11:47
te viens terapeits stāsta, ko viņam kāds cits terapeits teicis... ui, kāds pārgribējies ukris bijis, bet nu tā sazubrījies teorijas, ka glītu intelektualizāciju saļepījis:

"One therapist told me that he had slept with a client “because she needed to experience love”. He tried to tell me that her age, gender and beauty had nothing to do with it. When I asked him how it would have been if the client had been eighty years old, or male, or weighed 400 pounds, the conversation came to an abrupt end."
Re: Domu speks?
27.07.2009 12:04
Hm, jā...a kā vispār ir, vai terapistiem tomēr labāk nepatīk tādas jaunas un smukas meitenes kā klientes?
Re: Domu speks?
27.07.2009 12:17
droši vien... ķīmija tak vienmēr nostaigā.

bet visgodīgākais ir tas puisietis, manuprāt... ja smuka tumšmate, viņš i būtu mierā tapt uzskaitīts. viņējās tātad tumšmates. viens cits komentētājs bij veikli pārtvēris pirmā puiša domu:

"cik maz auguma prishiatrei jaabuut..lai Tu beidzot buutu uzskaitee/:)))))))))"

zēni tur gan biku putrojas ar psihologiem un psihiatriem, bet tam šoreiz nav nozīmes...

bet man kaut kā no visa šā nesanāk Tevis izklaidēšana, kaut kā uz apcerīgām domām vien prāts nesas: ko patiesībā cilvēks grib no terapeita, ko cilvēks no šiem te gaida, no galvas dakteriem kopumā?

tagad man izskatās, ka piesaisti...
Re: Domu speks?
27.07.2009 12:22
Nevajag jau parspilet, Runcene. Ar daziem nikiem rakstu, jo ar savu isto niku dazreiz neuzdrosinos pajautat atseviskas temas, jo ir cilveki, kas mani pazist zem mana nika. Nekas vairak. Un ko tur kauneties galigi nezinu. Tas nu gan ta pastulbi, ka tagad foruma draugu nebus, ta berniskigi skan. Un par to manipulaciju vel trakakas mulkibas. Bet varbut te kads ir, kas ta dara, bet tas jau stulbums kaut kads.
Re: Domu speks?
27.07.2009 12:25
es jau teicu: pazīs tāpat... tad nu domā. vnk tā šķiet, ka var noslēpties, bet patiesībā nevar. un vienkārši tā ir, ka šādi draugus var pazaudēt; tā notiek... kādam tas var nepatikt. cilvēki ir visādi. es nesaku, ka noteikti, bet ir iespēja.
Re: Domu speks?
27.07.2009 12:56
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
kādam tas var
> nepatikt. cilvēki ir visādi.


Tad jau tas ir labs filtrs. Kam nepatīk, tam var nepatikt arī citas izpausmes.
Re: Domu speks?
27.07.2009 13:34
K



Edited 3 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:52 by kachenite.
Re: Domu speks?
27.07.2009 13:43
Ko?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:52 by kachenite.
Re: Domu speks?
27.07.2009 13:50
Strawberry:

arī tiesa.


Kachenite:

es nepiekristu, ka sviests. "sviests" attieksme parasti iestājas tad, kad gribas uzmest ko puspabeigtu. vismaz man tā ir, tāpēc es ar "sviests" birku nopietnās lietās nesteidzos.

es varu pateikt, ka bez šī pasākuma man būtu invaliditāte, es būtu parasts psihiatrijas karjeras pacients. uz mani "sviests" neattiecas.

ko meklē: es jau bildu. piesaisti. nebijušo. neesošo. savā nespējā veidot to.
Re: Domu speks?
27.07.2009 13:51
Man seit draugu nav, un nedomaju, ka si virtuala pasaule ir ista vieta, kur meklet baigi tur draugus. Sis ir labs forums, kur padiskutet un varbut atrast atbildes uz sev sasapejusiem jautajumiem, jo cilveku te ir pietiekami.
Re: Domu speks?
27.07.2009 13:52
filozofe

virtuālajā vidē var ļoti labi atrast draugus; turklāt tādus, kādus Tu nekad citur nesastaptu.
Re: Domu speks?
27.07.2009 13:59
Virtualos draugus, ja.

turklāt tādus, kādus Tu nekad citur nesastaptu.

Protams, katrs cilveks jau ir unikals. Un virtualaja vide cilveks var but pavisam savadaks neka realaja dzive. Man bija ta, ka iepazinos ar vienu meiteni no si foruma, lai ta teikt iegutu kadu draugu, bet nu satiekoties un parunajot sis cilvecins bija pavisam otra puse no sava virtuala tela. Nesaku, ka slikts vai ka, bet negaja sis kontakts, bet tad virtuali atkal sarakstoties viss ok. Man vispar nepatik tas, ka cilveki megina iegut draugus virtuali. Es pati esmu to meginajusi, un nonakusi pie sava secinajuma, ka man tas galigi neder. Varbut un kadam tas ir izdevies.
Re: Domu speks?
27.07.2009 14:13
jā, tās parasti ir viena cilvēka 2 puses; bet tie likumi, kas ir spēkā virtuāli, ir spēkā arī dabā:) es domāju, cilvēcisko attiecību likumi. tā var šo to iemācīties un tad lietot reāli.
Re: Domu speks?
27.07.2009 14:20
Ne visi likumi, jo virtuali cilveks biezi vien uzdrosinas but citads. Virtualitate ir savs speks.
Re: Domu speks?
27.07.2009 14:27
citāds arī ir otrs... turklāt tas vienmēr ir labs jautājums: kādā ziņā citāds? pretendē uz to, kas nav? uzdrošinās kaut ko vairāk? jebkurā gadījumā tā ir viela pārdomām; var paanalizēt, kas ar mani notiek šajā saskarsmē, kā tas vai cits teksts iz cita ķepiņām lika man justies? turklāt tiešām jautājums ir tikai par sevi vairāk, jo kas ar to otru ir, to Tu nudien nekad īsti neuzzināsi.

emocijas sadzīvē būs tās pašas uz tiem pašiem mājieniem.

tā ir iespēja pētīt un iepazīt sevi + informācija, domu apmaiņa utt. utjpr.
Re: Domu speks?
27.07.2009 14:36
P



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 16:54 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: