Domu speks?

Aizsāka filozofe 

Re: Domu speks?
27.07.2009 14:42
Es



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 17:06 by kachenite.
Re: Domu speks?
27.07.2009 15:06
Man arī šķiet, ka no virtuālas saskarsmes pāriet uz reālu var būt ļoti problemātiski. Tāpēc cenšos palikt tik virtuāla, cik iespējams (reizēm paslīd kāja :D)
Taču virtuālie draugi man arī ir. Bieži ir tā, ka kaut kādu laiku tusējam un tad it kā pazūd vajadzība. It kā viss jau ir pateikts, un šie cilvēki paliek man gaišā piemiņā...līdz kādreiz atkal gadās sākt par jaunu runāšanos, jo kaut kas atkal abiem ir interesants.
Ja par to, ko meklē pie psihoterapeita- es meklētu palīdzību un informāciju par to, kas man nekļauj nokļūt līdz kādam risinājumam. Lai vai kā, es esmu sapratusi, ka šāds ceļš man ir par garu, dārgu, un patiesībā laikam pat tur nav tā, ko man vajag.

Patreiz manas zināšanas pa plauktiņiem palīdz salikt Svijaša grāmata. Es 100% esmu sapratusi, kur ir bijušas manas kļūdas:)

Un es atkal esmu aizgājusi pie dziednieka, jau cita, bet arī neparasti redzoša. Super. Un kaut kā sāk aiziet līdz manai apziņai, ka tā varētu visi, vai liela daļa, ja tikai zinātu, kā tieši tas darāms.
Re: Domu speks?
27.07.2009 16:34
strawberry, man patik tavs domu gajiens.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: