Jautājums Enima

Aizsāka xxxx 

xxxx
Jautājums Enima
29.08.2009 00:09
Manam draugam arī iedeva F20.81.Man no malas viņš izskatās normāls cilvēks. Vai tu, Enima, man nevari pastāstīt, kādas ir izjūtas pie šīs diagnozes? Vai tiešām noteikti jābūt vajāšanas mānijai?Manam draugam ir sajūta, ka viņam ir ļoti daudz visādu slimību, temperatūra. Viņš vairs nav spējīgs iet sabiedrībā, tikai guļ mājās. Vai tu strādā/mācies? Padalies ar mani, jo es vairs neko nespēju saprast. Līdz ar to reaģēju, kā uz veselu cilvēku, jo neizprotu viņa izjūtas. Man ir smagi to redzēt. It kā viņam nav vajāšana, fantāzijas. Varbūt, ka tikai nestāsta. Vai tu tici, ka tev ir tā diagnoze?
Re: Jautājums Enima
01.09.2009 21:01
xxxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> [...] Vai tu tici, ka tev ir tā diagnoze?


Es vairs neticu nevienam. Lai arī pie kāda speciālista es neietu, katrs uzskata, ka tieši pie viņa man ir jāiet, jo tieši viņš mani izārstēs. Pat katram psihiatram ir sava diagnoze par mani. Pēdējais psihiatrs, pie kura esmu bijis, teica, ka es neizskatos pēc klasiskas šizofrēnijas gadījuma. Vajāšana un fantāzijas šķiet, ka nav bijušas. Pirms aizgāju pie psihiatra, es mācījos, tagad vairs ne. Strādāju, bet brīnos kā vēl neesmu atlaists. Drīz, laikam, būs jāprasa kaut kas līdzīgs kā foruma apmeklētājam "cik".

___________
domātājs
xxxx
Re: Jautājums Enima
02.09.2009 18:16
Vai tev ir e-pasts?Gribējās vienkārši parunāt.
Re: Jautājums Enima
03.09.2009 11:37
enima

varbūt tomēr "neuzmet" vēl... pagūsi. tas ir pilnīgi "normāli", ka katrs psihiatrs uzstāda savu diagnozi. varbūt vajag beigt ar viņiem brāļoties un mēģināt visu vēlreiz no jauna... no tās vietas, kur toreiz sāki.
Re: Jautājums Enima
06.09.2009 16:10
Runcene Rakstīja: varbūt tomēr "neuzmet" vēl... pagūsi. tas ir pilnīgi "normāli", ka katrs psihiatrs uzstāda savu diagnozi. varbūt vajag beigt ar viņiem brāļoties un mēģināt visu vēlreiz no jauna... no tās vietas, kur toreiz sāki.
-------------------------------------------------------
> Kā Tu to biji domājusi? Iet pie ceturtā?
> Es nezinu, ko visu man tik nedeva. Es zinu tikai to, ka cilvēki ir sev neatgriezeniski sabojājuši veselību.
> Par to atmešanu - vēlreiz es tam cauri netaisos iet, ja atsākšu, tad tas gribot negribot būs uz mūžu. Es vēl neesmu tik vecs. Bet nevar jau zināt cik ilgi mēs katrs vēl dzīvosim.



xxxx Rakstīja: Vai tev ir e-pasts?Gribējās vienkārši parunāt.
-------------------------------------------------------
> Ja ir vēlēšanās, vari man atrakstīt arī e-pastu

___________
domātājs



Edited 1 time(s). Last edit at 13.10.2009 18:52 by enima.
Re: Jautājums Enima
06.09.2009 17:24
nē, es nebiju domājusi, ka Tev jāiet pie ceturtā... ir variants, ka Tu beidzot satiec kādu no nedaudzajiem, kas domā dziļāk, bet viņu parasti vairs psihiatrijā nav.

ej kaut kur citur. nezinu gan, kur. varbūt uz baznīcu, varbūt pie psihoterapeita. tik varbūt ne pie tiem, kuru dibinātās organizācijas nosaukumu sev esi uzcepis kā parakstu. viņi ir pārāk agresīvi, viņiem ir daļa patiesības, bet viņi neko neprot dot vietā. visas sektas ir autoritāras — savā ziņā tādas pašas kā psrs psihiatrija.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.09.2009 17:24 by Runcene.
Re: Jautājums Enima
06.09.2009 18:20
Runcene Rakstīja:
nē, es nebiju domājusi, ka Tev jāiet pie ceturtā... ir variants, ka Tu beidzot satiec kādu no nedaudzajiem, kas domā dziļāk, bet viņu parasti vairs psihiatrijā nav.

ej kaut kur citur. nezinu gan, kur. varbūt uz baznīcu, varbūt pie psihoterapeita. tik varbūt ne pie tiem, kuru dibinātās organizācijas nosaukumu sev esi uzcepis kā parakstu. viņi ir pārāk agresīvi, viņiem ir daļa patiesības, bet viņi neko neprot dot vietā. visas sektas ir autoritāras — savā ziņā tādas pašas kā psrs psihiatrija.

-------------------------------------------------------

> Pasaki man lūdzu, kas domā dziļāk... Geštaltterapeiti domā dziļāk?
> Vai tad CCHR darbojas arī Latvijā? - neesmu neko dzirdējis / lasījis par šo..
> Kādas sektas Tu domāji?

___________
domātājs
Re: Jautājums Enima
06.09.2009 19:26
G



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 18:53 by kachenite.
Re: Jautājums Enima
06.09.2009 20:40
jebkura psihoterapijas skola der. katra no tām iet uz vienu un to pašu mērķi pa citiem ceļiem. psihiatrija strādā pēc shēmas (kā saka kachenite), bet psihoterapija pieiet individuāli.

CCHR? kādas cilvēktiesības Tev pārkāptas? nezinu, nav dzirdēts, ka darbotos Latvijā. Sektas? CCHR tak zini, kāda sekta izveidojusi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: